IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #3441  
Стар 22nd October 2015, 16:55
Аватара на ina.ina
ina.ina ina.ina не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2010
Мнения: 2 201
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от a.l.e.n.a Виж мнението
Кожата ми е тънка, вените са близо до нея и се виждат
Ти определено нямаш разширени вени или капиляри.

Цитирай:
Първоначално написано от a.l.e.n.a Виж мнението
Тези, които спортувате - кога бяхте готови да се върнете към обичайните тренировки?
Знам само, че повече не трябва да тренираш гърди. И въобще внимателно с горна част на тялото. Не ходя на фитнес, та не съм компетентна достатъчно.
Отговори с цитат
  #3442  
Стар 22nd October 2015, 22:42
Аватара на a.l.e.n.a
a.l.e.n.a a.l.e.n.a не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jul 2015
Мнения: 83
По подразбиране

Благодаря Тя ми показа упражнения на гърдите с указания да тренирам мускула, за да натиска импланта .... Днес нямаше време, но утре ще пробвам първо нейните упражнения, а ако съм ОК и някакви съвсем леки
Отговори с цитат
  #3443  
Стар 23rd October 2015, 01:11
karla_amanda karla_amanda не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Apr 2015
Мнения: 64
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от a.l.e.n.a Виж мнението
Благодаря Тя ми показа упражнения на гърдите с указания да тренирам мускула, за да натиска импланта .... Днес нямаше време, но утре ще пробвам първо нейните упражнения, а ако съм ОК и някакви съвсем леки
Алена, ти колко време след операцията си? Пробва ли вече да спиш по корем и как е? Моята операция е следващият месец, и се чудя как ще е със спането по гръб, аз спя само по корем .
Отговори с цитат
  #3444  
Стар 23rd October 2015, 06:56
CvetiB CvetiB не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Aug 2015
Мнения: 115
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от karla_amanda Виж мнението
Алена, ти колко време след операцията си? Пробва ли вече да спиш по корем и как е? Моята операция е следващият месец, и се чудя как ще е със спането по гръб, аз спя само по корем .
Аз спя на страни от около 12ти ден Преди това само по гръб(кошмарно е!). Док ми каза да се пробвам по корем около 2рия месец не защото не мога преди това, а защото са твърди още и няма да ми е удобно Иначе се усещам, че се позахлупвам нощем вече и няма да се учудя в съня си да съм поспала по корем( много лошо спя с въртене, ритане и т.н. от дете още).
Отговори с цитат
  #3445  
Стар 23rd October 2015, 08:57
Аватара на a.l.e.n.a
a.l.e.n.a a.l.e.n.a не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jul 2015
Мнения: 83
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от karla_amanda Виж мнението
Алена, ти колко време след операцията си? Пробва ли вече да спиш по корем и как е? Моята операция е следващият месец, и се чудя как ще е със спането по гръб, аз спя само по корем .
Днес е точно месец - аз мислех, че 3 месеца ще спя по гръб и вчера добре, че питах Тепавичарова Ама аз дори свикнах вече. С две възглавници - анатомична и обикновена ми е супер.

Вчера за първи път спах на една страна, малко ми е особено още. Усещам разпъването на кожата отдолу и има едно леко парващо усещане. Когато се събудих застанах някак на полустрана - главата на една страна,а тялото леко посукано Явно ме е страх още и психологически се въздържам

По корем никога през живота си не съм спала

Моите гърди - макар, че мъжът ми ги харесва - аз изобщо не си ги харесвам - надявам се още да спадат и улягат. Стоят, като огромни пъпеши. Имам голямо разстояние между тях, анатомично и ми харесват само в сутиен ... Хем си казвам - има време, хем ми е едно смотано. зная, че нищо не мога да направя, обаче ми е тъпо някак

Оплаках се
Отговори с цитат
  #3446  
Стар 23rd October 2015, 12:58
karla_amanda karla_amanda не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Apr 2015
Мнения: 64
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от a.l.e.n.a Виж мнението
Днес е точно месец - аз мислех, че 3 месеца ще спя по гръб и вчера добре, че питах Тепавичарова Ама аз дори свикнах вече. С две възглавници - анатомична и обикновена ми е супер.

Вчера за първи път спах на една страна, малко ми е особено още. Усещам разпъването на кожата отдолу и има едно леко парващо усещане. Когато се събудих застанах някак на полустрана - главата на една страна,а тялото леко посукано Явно ме е страх още и психологически се въздържам

По корем никога през живота си не съм спала

Моите гърди - макар, че мъжът ми ги харесва - аз изобщо не си ги харесвам - надявам се още да спадат и улягат. Стоят, като огромни пъпеши. Имам голямо разстояние между тях, анатомично и ми харесват само в сутиен ... Хем си казвам - има време, хем ми е едно смотано. зная, че нищо не мога да направя, обаче ми е тъпо някак

Оплаках се

Аз съм абонирана към един чужд сайт там момичетата качват доста снимки от началото на операцията си и след няколко месеца и това което ми е направило впечатление е че гърдите страшно се променят с времето и стават по красиви, гледам че първоначално са доста опънати обаче в последствие се отпускат и придобиват форма. Ще се опитам да кача снимки на едно момиче което ми направи впечатление че първите дни след операция са и били стряскащи гърдите а после са се оправили. Незнам дали се получи със снимките
Отговори с цитат
  #3447  
Стар 23rd October 2015, 13:55
Аватара на ina.ina
ina.ina ina.ina не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2010
Мнения: 2 201
По подразбиране

Пробвай пак със снимките.
Отговори с цитат
  #3448  
Стар 23rd October 2015, 14:39
Аватара на Dayana B.
Dayana B. Dayana B. не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Feb 2014
Мнения: 202
По подразбиране

Да пробвай,че ни е интересно
Отговори с цитат
  #3449  
Стар 24th October 2015, 03:07
karla_amanda karla_amanda не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Apr 2015
Мнения: 64
По подразбиране

Опитах да кача снимка директно тук и също в снимка.бг ето линк за там дано да съм се справила , http://karlaamanda.snimka.bg/other/album-1.884206 , а относно сайта където гледам снимките е : www.realself.com
Attached Images
Тип файл: jpg image.jpg (8,6 КБ, 55 views)
Отговори с цитат
  #3450  
Стар 24th October 2015, 03:12
karla_amanda karla_amanda не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Apr 2015
Мнения: 64
По подразбиране

http://www.realself.com/breast-augme...d-after-photos това е линк директно към галерията в чуждият сайт със снимки на момичетата преди и след операциите и пак коменати как се чувстват, но за галерията иска регистрация за да могат да се разглеждат снимките
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Въпросикъмоперираните
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 04:00.