IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1  
Стар 13th October 2007, 13:19
nadin nadin не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Sep 2007
Град: Пловдив и Варна
Мнения: 21
По подразбиране проблем с бюста

моето"проблемче" е следното-имам голям бюст и понеже като подраствах ми пълнеха главата с филми,че не трябва да се слага сутиен много отрано...сега ефекта е,че имам 100см. гръдна обиколка и бюста ми е леко увиснал.Пробвах с няколко крема за стягане на бюст,но не помагат.Моля ви,ако някой знае начин,по който да си постегна малко гърдите нека да сподели.Не че не си харесвам гърдите,но искам да изглеждат малко по
__________________
Бъди себе си
Отговори с цитат
  #2  
Стар 13th October 2007, 13:55
Аватара на aniK
aniK aniK не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Feb 2007
Мнения: 4 127
Изпратете съобщение чрез ICQ до aniK
По подразбиране

Упражнения за гърди! Не мога да си представя как увиснал от големина бюст би се стегнал с кремове. Те действат на повърхността. Не говорим за пластична хирургия.
Отговори с цитат
  #3  
Стар 13th October 2007, 14:37
nadin nadin не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Sep 2007
Град: Пловдив и Варна
Мнения: 21
По подразбиране

гирички ли имаш предвид?
__________________
Бъди себе си
Отговори с цитат
  #4  
Стар 13th October 2007, 14:49
Аватара на apoklistika
apoklistika apoklistika не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: May 2006
Мнения: 10 502
По подразбиране

Според мен никакви упражнения не могат да помогнат- увисва млечната жлеза, а тя не е мускул, че да се стегне с упражнения. Единствения начин е оперативно повдигане за съжаление...
Отговори с цитат
  #5  
Стар 13th October 2007, 15:07
nadin nadin не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Sep 2007
Град: Пловдив и Варна
Мнения: 21
По подразбиране

то не е брутално увисване,съвсем леко е,но не ме кара да се чувства добре.Ще пробвам с упражнения,макар че ще ми е малко трудно с натоварения ми график...но все пак ще се опитамТова за операцията ме плаши...и то мнооооооого
__________________
Бъди себе си
Отговори с цитат
  #6  
Стар 13th October 2007, 15:30
Аватара на apoklistika
apoklistika apoklistika не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: May 2006
Мнения: 10 502
По подразбиране

Ами увисването никоя от нас не кара да се чувства добре, ама за съжаление срещу гравитацията не можем да вървим С много редовни упражнения евентуално може би маааалко ще забавиш процеса (аз лично не вярвам и в това), а операция аз бих си направила само, ако съм приключила с ражданията, иначе е безсмислено.
Отговори с цитат
  #7  
Стар 13th October 2007, 16:54
tini_mini tini_mini не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jun 2007
Мнения: 14
По подразбиране Re: проблем с бюста

Цитирай:
Първоначално написано от nadin
моето"проблемче" е следното-имам голям бюст и понеже като подраствах ми пълнеха главата с филми,че не трябва да се слага сутиен много отрано...сега ефекта е,че имам 100см. гръдна обиколка и бюста ми е леко увиснал.Пробвах с няколко крема за стягане на бюст,но не помагат.Моля ви,ако някой знае начин,по който да си постегна малко гърдите нека да сподели.Не че не си харесвам гърдите,но искам да изглеждат малко по
Пробвай на Евелин - имат гел за бюста точно за стягане - и не е на никак лоша цена - около 7 лева
Отговори с цитат
  #8  
Стар 14th October 2007, 12:40
desi_baby desi_baby не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jan 2006
Град: Cambridge/England
Мнения: 144
По подразбиране

Ми според мен можеш малко да отслабнеш и да пробваш с гирички за стягане
Отговори с цитат
  #9  
Стар 15th October 2007, 08:48
nadin nadin не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Sep 2007
Град: Пловдив и Варна
Мнения: 21
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от apoklistika
Ами увисването никоя от нас не кара да се чувства добре, ама за съжаление срещу гравитацията не можем да вървим С много редовни упражнения евентуално може би маааалко ще забавиш процеса (аз лично не вярвам и в това), а операция аз бих си направила само, ако съм приключила с ражданията, иначе е безсмислено.
Това ми хареса...А за операция...ооооо твърде ми е рано ми се струва...аз съм само на 21 и не ми се правят такива тъпотии,защото наистина един ден като родя...даже и не знам да си призная дали тез джуджавки(трансплантантит де)няма да попречат....
__________________
Бъди себе си
Отговори с цитат
  #10  
Стар 15th October 2007, 08:55
Аватара на aniK
aniK aniK не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Feb 2007
Мнения: 4 127
Изпратете съобщение чрез ICQ до aniK
По подразбиране

Упражнения с гирички, лицеви опори и т.н. ще помогнат (според мен). Не правят чудеса, но аз така се възстанових след кърменето. Вярно, че моят бюст е малък, но след кърменето на нищо не приличаше. Сега пак си се заобли.
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: проблембюста
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 23:18.