IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #11  
Стар 16th May 2005, 21:29
MeloMan MeloMan не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: May 2005
Град: plovdiv
Мнения: 3
По подразбиране

по малки но стегнати !
__________________
si4ko s vremeto si
Отговори с цитат
  #12  
Стар 18th May 2005, 14:46
Blood_Soul
Guest
 
Мнения: n/a
По подразбиране

Моля пишете на кирилица.Abe hora,vie go oburnahte na podigravka..ne biva taka...Oburkanata iskam da te pitam edno ne6to..za6to izob6to si trugnala da nosi6 po dva sutiena??????
Отговори с цитат
  #13  
Стар 18th May 2005, 15:56
Аватара на Paradizio
Paradizio Paradizio не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Sep 2004
Град: Sofia
Мнения: 71
По подразбиране

Моля пишете на кирилица.Абе квото станало - станало, аз друго искам да те питам - защо се чустваш длъжна да плащаш на всички данак "обществено мнение". Ако ти плямпат зад гърба - майната им! Явно не са ти токлова близки. Според мен обаче повече се притесняваш не от това, че старите ти приятели ще разберат, че не носиш 2 кила млеко в блузката, а от това че си свикнала мъжките погледи да ковът върху тебе като минеш и сега ти е кофти че ще трябва да се простиш с тия мълчаливи комплименти, поднесени с влажни очи и оголемени зеници. Ако е така - тъпо. Истината е, че най-хубавият секс през живота си съм правил с жена, която съсвем не бих сложил в графа "цицорести". Още като я видях обече, вече бях сигурен как ще свърши всичко и колко много няма да съжелявам. Последното нещо което загледах у нея бяха циците (можеби защото ги и нямаше де), но мисълата ми е, че имаше 1001 неща които ми направиха много по-силно впечатление от това че няма цици. Открии поне 10 твои качества които знаеш че притежаваш и те карат да се чустваш жена, покажи ги смело и никога няма да имаш проблем с мъжете. Поведението и маниерът с който общуваш казват много повече за теб в леглото от който и да е сантиметър, постарай се да се чустваш жена и мъжете просто ще ти се залепят като ваденки.
__________________
всяка крачка напред е следствие на шут отзад
Отговори с цитат
  #14  
Стар 18th May 2005, 16:38
vv
Guest
 
Мнения: n/a
По подразбиране

Моля пишете на кирилица.Paradizio , внимавай , че с този вид и с такива мисли ще си навлечеш много влажни разнежени женски погледи и разтуптяни сърца без майтап , правят впечатление мъже като теб
Отговори с цитат
  #15  
Стар 18th May 2005, 17:02
CrazyBlackBitch CrazyBlackBitch не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Mar 2005
Град: Pazardjik
Мнения: 138
По подразбиране

Моля пишете на кирилица.
Цитирай:
Първоначално написано от vv
Моля пишете на кирилица.Paradizio , внимавай , че с този вид и с такива мисли ще си навлечеш много влажни разнежени женски погледи и разтуптяни сърца без майтап , правят впечатление мъже като теб
съгласна съм
__________________
Само сладко,хляб,пържено,солено, алкохол,пушете2 кутий на ден,не тренирайте за нищо на света!
Отговори с цитат
  #16  
Стар 19th May 2005, 00:01
Аватара на Paradizio
Paradizio Paradizio не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Sep 2004
Град: Sofia
Мнения: 71
По подразбиране

Моля пишете на кирилица.За тия благи думи - сърдечно мерси Качихте ми акцийте много, сега три дена с никой няма да си говоря На четвъртия може да напсувам някой, обаче само ако е много мил с мене и ме помоли очтиво Ако е рекъл Господ да разтуптявам сърца по интернет и на това времето ще му дойде. По страшно от това да се наиграем с някоя по-разтуптяна симпатяга май няма, тъй че перспективите не са от най-притеснителните - живота е шарен а ние сме млади
__________________
всяка крачка напред е следствие на шут отзад
Отговори с цитат
  #17  
Стар 19th May 2005, 00:06
futbolistche futbolistche не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: May 2005
Град: Plovdiv
Мнения: 7
По подразбиране

Давай по смело .. да не ти пука от хорските приказки
__________________
Hubaw chowek , s golemj ambicij za budeshteto ~
Отговори с цитат
  #18  
Стар 19th May 2005, 18:01
Кашкавала
Guest
 
Мнения: n/a
По подразбиране

Моля пишете на кирилица.
Цитирай:
Първоначално написано от Paradizio
Моля пишете на кирилица.Абе квото станало - станало, аз друго искам да те питам - защо се чустваш длъжна да плащаш на всички данак "обществено мнение". Ако ти плямпат зад гърба - майната им! Явно не са ти токлова близки. Според мен обаче повече се притесняваш не от това, че старите ти приятели ще разберат, че не носиш 2 кила млеко в блузката, а от това че си свикнала мъжките погледи да ковът върху тебе като минеш и сега ти е кофти че ще трябва да се простиш с тия мълчаливи комплименти, поднесени с влажни очи и оголемени зеници. Ако е така - тъпо. Истината е, че най-хубавият секс през живота си съм правил с жена, която съсвем не бих сложил в графа "цицорести". Още като я видях обече, вече бях сигурен как ще свърши всичко и колко много няма да съжелявам. Последното нещо което загледах у нея бяха циците (можеби защото ги и нямаше де), но мисълата ми е, че имаше 1001 неща които ми направиха много по-силно впечатление от това че няма цици. Открии поне 10 твои качества които знаеш че притежаваш и те карат да се чустваш жена, покажи ги смело и никога няма да имаш проблем с мъжете. Поведението и маниерът с който общуваш казват много повече за теб в леглото от който и да е сантиметър, постарай се да се чустваш жена и мъжете просто ще ти се залепят като ваденки.
хехеее ти направо ме разби като те гледам май само тая си ебал за тва имаш такиа наблюдения Друго си е мойто момче да има кво да фанеш и да мачкаш 8) А за момичето дет е пуснало темата споко за секи влак си има пътници , се някой ше те хареса ма на плажа внимавай не се печи без горнище че ше земат да те объркат с момче на евиния плаж и ше те изгонат Готин съвет ходи с два бански
Отговори с цитат
  #19  
Стар 19th May 2005, 20:44
Аватара на Paradizio
Paradizio Paradizio не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Sep 2004
Град: Sofia
Мнения: 71
По подразбиране

Нямаш нито вкус, нито въображение. Ако представата ти за хубав секс е просто да мачкаш нещо, евала брат! - добре че има пиани жени че ше си мачкаш само твойте иначе. Да има не е като да няма, ще съм лицемер ако твърда обратното, но има жени с малки цици, които определено могат да ме развълнуват много повече от такива с големи - зависи от жените не от циците - това е моя акцент. Все пак, вкусът ти или по-точно липсата му са си лично твой проблем - както сам каза - "за всеки влак си има пътници". Успех с циците
__________________
всяка крачка напред е следствие на шут отзад
Отговори с цитат
  #20  
Стар 20th May 2005, 12:47
nadin
Guest
 
Мнения: n/a
По подразбиране

Моля пишете на кирилица.Paradizio,tozi nad tebe se e izkazal adski prostashki.Ne mu obrushtai vnimanie.Takiva kato nego ne oceniavat jenata kato ravnopraven chovek,a samo kato obekt na udovolstvie.
Mejdu drugoto,mnogo si gotin)))
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Малкигърдикакводаправя
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 11:41.