IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1031  
Стар 14th July 2010, 18:00
lovebird lovebird не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: May 2010
Мнения: 449
По подразбиране

A да питам.. някой правил ли си е просо?
Отговори с цитат
  #1032  
Стар 15th July 2010, 06:33
nedaneda123 nedaneda123 не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Sep 2008
Мнения: 450
По подразбиране

Благодаря Дундьо! Кажи ти откога си на Зоната и колко горе-долу сваляш?
Отговори с цитат
  #1033  
Стар 15th July 2010, 10:00
Аватара на дундьо
дундьо дундьо не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Jul 2009
Град: Шумен
Мнения: 826
По подразбиране

Неда, в Зоната съм от 28 .06. Ще съм доволна, ако на 28.07 съм свалила 2 кг. Още повече, че тия дни ми се налага да излизам от Зоната - мъжото беше скоро рожденик. Това изобщо не е фатално. Зоната е като врата, която отваряш и затваряш. Още със следващото хранене пак си в нея. Чустваш се страхотно, но, естествено, така ще позабавиш ефекта на отслабването. Но няма да го унищожиш, както е с другите диети. И няма нужда да изпитваш вина - това си влиза в реда на нещата. На базата на проста аритметика (1 кг сланина колко енергия освобождава и колко можеш да изразходиш за месец и пр.) всъщност е доказано, че на седмица не можеш да сваляш повече от 0,5-0,75 кг мастна тъкан. Ама нали се сещаш, че максимумът е свързан и с максимум натоварване. Пък аз, както форумът вече сигурно е разбрал "не съм от тях, как` Сийке". Обаче моята гниеща глава ме остави на мира и не съм изпила дори и едно хапче за нея оттогава. Кръвното ми без лекарства е 130/80, което и с лекарства не се е случвало през последните 5 години. Не се задъхвам по стълби. Честно казано, аз и с Дюкан се чувствах по-добре по стълбите. Вероятно и от самото махане на килограми. Но някак интуитивно съм внасяла и в Дюкан мои си нарушения, като ползването на малко олио в салатите. Да ти кажа, това много ми е спасило задника. Като прочетеш Зоната, ще разбереш какво ти говоря. Впрочем, в Зоната се говори за последните изследвания при високо протеиновите диети. Казва се, че при продължително спазване на такива, мастните клетки се видоизменят и стават много агресивни в складирането на мазнини. В дългосрочен план това гарантира страхотен йо-йо ефект. Мисля, че съм спряла навреме. Там също така се обяснява и защо в крайна сметка в един момент спираш да сваляш, а даже може и да почнеш да напълняваш. То така стана и при мен, затова се отказах от Дюкан навремето. Но за мен потвърждение е фактът, че повечето момичета, които заварих в темата миналата година горе-долу по това време, свалиха каквото свалиха и оттогава си седят на същите килограми.
Птиче, правила съм си просо не като диетична кухня, а като вкусна кухня. Например сварено, после метнато в тава с масло и запечено, а отгоре наръсваш сирене - като качамака. Много е хубаво и много лесно и бързо става на принципа на млякото с ориз
Отговори с цитат
  #1034  
Стар 16th July 2010, 15:57
Аватара на дундьо
дундьо дундьо не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Jul 2009
Град: Шумен
Мнения: 826
По подразбиране

Гледам, че от вчера никой не е влизал. Лятото дойде и форумът замря. Да не би вече да няма диетуващи?
Отговори с цитат
  #1035  
Стар 16th July 2010, 19:54
Аватара на мауз
мауз мауз не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Nov 2008
Град: София
Мнения: 6 856
По подразбиране

Има, има - че е празно, така е

Пусни си нет
__________________
Сенките са винаги отпред или отзад, никога в центъра
Отговори с цитат
  #1036  
Стар 16th July 2010, 21:14
lovebird lovebird не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: May 2010
Мнения: 449
По подразбиране

Добър вечер (:
Отговори с цитат
  #1037  
Стар 17th July 2010, 08:47
Аватара на дундьо
дундьо дундьо не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Jul 2009
Град: Шумен
Мнения: 826
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от lovebird
Добър вечер (:
Здрасти! Тебе сега какво ще те правим, като не ти се яде от жегите? От една страна те разбирам, защото и аз съм така. От друга - ти не можеш да си го позволиш. Как се справяш с това?
Отговори с цитат
  #1038  
Стар 17th July 2010, 10:40
lovebird lovebird не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: May 2010
Мнения: 449
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от дундьо
Цитирай:
Първоначално написано от lovebird
Добър вечер (:
Здрасти! Тебе сега какво ще те правим, като не ти се яде от жегите? От една страна те разбирам, защото и аз съм така. От друга - ти не можеш да си го позволиш. Как се справяш с това?
Яммм насила
Отговори с цитат
  #1039  
Стар 17th July 2010, 10:42
Аватара на мауз
мауз мауз не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Nov 2008
Град: София
Мнения: 6 856
По подразбиране

Ох, завид на тези дет могат да папат
Ако трябва да съм честна и на мен не ми се яде.
__________________
Сенките са винаги отпред или отзад, никога в центъра
Отговори с цитат
  #1040  
Стар 17th July 2010, 11:33
Аватара на дундьо
дундьо дундьо не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Jul 2009
Град: Шумен
Мнения: 826
По подразбиране

Оф, време за обяд, отивам към хладилника да видя какви ще ги мъдря.
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: ДиетичнаГОВОРИЛНЯ
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 09:37.