IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #71  
Стар 16th October 2008, 08:32
briana briana не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Sep 2008
Град: Sofia
Мнения: 24
Изпратете съобщение чрез ICQ до briana
По подразбиране

Много е важно постепенно да намалиш обиколката на бедрата си,съчетавайки спорт,балансирано хранене и стягащата и антицелулитна програма на LPG.Със сигурност ще видиш резултат,тъй като те мерят преди,по средата и в края на пакет процедури.При мен имаше много добър ефект.УСПЕХ!
Отговори с цитат
  #72  
Стар 22nd October 2008, 21:03
Аватара на aniK
aniK aniK не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Feb 2007
Мнения: 4 127
Изпратете съобщение чрез ICQ до aniK
По подразбиране

Пак връщам темата. Чудя се аз вече какви упражнения да правя за крака Досега правех мъртва тяга с прави крака, напади, клекове и плие (всичко това в къщи с едни сглобямеи дъмбели с дискове). Като се впуснахме да обсъждаме тук обиколки, се замислих и замених тази тренировка с едни упражнения на земята от едно предване ТОНУС преди време сутрин по БТВ. Да, ама не е същото Тази тренировка си ми беше най-тежката и любима... Пак си я върнах и пак започнах да се притеснявам,ч е ставам все по-набита
Някой да да де акъл
Кардио правя на вело (това имам в къщи). А, имам и един комбиниран уред на Kettler (гладиатор - макари, такова за гърди и за бутане с краката) и други по-дребни нещица (лежанка, гири, дъмбели). Какво да изкомбинирам аз от тях ?!
Отговори с цитат
  #73  
Стар 30th October 2008, 14:55
kaija kaija не е на линия
 
Регистриран на: Mar 2007
Мнения: 360
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от еМ ДжИ
Xaxa, е, добре, щом настояваш:
прави се така:
Първо лека загрявка, от около 5-10 мин на врата, като основното движение е нагоре-надолу (или напред-назад), обикновено се изпълнява с пълна уста, за по-добро изпъване на лицево-челюстната мускулатура...
Етап две е основен - започва със силови упражнения за задните части, със собствена тежест - ляга се по гръб, тазът се вдига високо, краката са в разкрач, на ширината на раменете, и тук трябва да се намеси специалния уред, наречен "езикнамъжа", който извършва вибрации в основата на краката и по този начин принуждава седалищните мускули да се стягат.. продължителността на този етап е : колкото по-дълго, толкова по-добре
Трети етап: сядане върху уред номер 2 (най-важният уред). Изпълнението е много лесно - намествате се на уреда и започвате да извършвате движение нагоре-надолу (или кръгообразно) до достигане на пълно изтощение или до изчерпване запасите на уреда...
След трети етап може да се повтори цялата тренировка отново.
Хубаво е да се тренира минимум по 3 пъти седмично.
Успех на начинаещите!
Отговори с цитат
  #74  
Стар 30th October 2008, 14:58
kaija kaija не е на линия
 
Регистриран на: Mar 2007
Мнения: 360
По подразбиране

между другото станах 58 кг, хапвам по малко, има няма 600 калории на ден и продължавам усърдно с фитнеса. сега новата ми цел е 50кг. а бедрата ми се стопяват все повече и повече. много постоянство трябва, месеци наред тренировки и по-малко манджи
Отговори с цитат
  #75  
Стар 30th October 2008, 15:02
Celine Celine не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2007
Мнения: 1 928
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от kaija
,хапвам по малко, има няма 600 калории на ден
Ау това много малко ми звучи
Кайя браво за успехите
__________________
Благосвовен да бъде този, който няма какво да каже и въпреки това мълчи!
Отговори с цитат
  #76  
Стар 30th October 2008, 15:12
kaija kaija не е на линия
 
Регистриран на: Mar 2007
Мнения: 360
По подразбиране

ами, малко е, Селин, но иначе не става. сега съм започнала да ги увеличавам по малко, но няма да надвишават 1000 до Коледа живот и здраве. понякога се усещам, че започвам много да се вманиачавам с това отслабване, но пък 50 килограмови анорексички няма. най-важното е, че се чувствам добре.
Отговори с цитат
  #77  
Стар 5th November 2008, 09:23
piramida piramida не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Apr 2008
Мнения: 4
По подразбиране

Здравейте.И аз да се включа по темата.От собствен опит,по метода на проба-грешка ета какво установих за себе си.Ще ви разкажа на кратко.До преди 2-3 месеца се хранех изключително "икономично" - зеленчуци,плодове и си стоях на едни и същи килограми,обиколката на бедрата си беше постоянна.После четейки написаното в нета ми просветна,че храненето ми не е както трябва.В менюто включих и месо.Продължих с тичането рано сутрин,както правех и преди,но този път не тичах да припадак.Започнах да тичам всяка сутрин по 30 мин.,но с умерено темпо без да се запъхтявам.Тичам и си потръсквам сланиннките,нещо такова се оказа на практика .Та за около 3 месеца така,краката се стегнаха и намалих обиколката с 5 см.В момента не тичам - студено ми е,но резултата още повече личи.Сега мисля да започна фитнеса, които бях изоставила лятато,защото покрай бедрата горната част на тялото ми доста изхърбавя,но това е неизбежно.Дълго стана писането ми.Ако имате въпроси ,ще помагам.
Отговори с цитат
  #78  
Стар 9th November 2008, 11:11
essaouira essaouira не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Nov 2008
Мнения: 2
По подразбиране

Моля за помощ (:
На 17 съм,висока съм около 177-8,тежа 58кг (може би трябва да се има предвид,че костите ми не са от най-леките).
Занимавам се много активно с модерен балет-по около 14 часа седмично репетирам.Противно на очакванията обаче от това не се отслабва,ако не се храниш правилно (като мен ).
Имам доста дълги крака,към метър и десет вървят,но имам склонност да трупам в бедрата.Не е чак толкова страшно,изглеждам си абсолютно нормално,но за балет не върви.
Не мога да започна никакъв хранителен режим,защото ми е трудно да се концентрирам а и не знам кое е най-добро за мен.
Плувам два пъти седмично от скоро и започвам да тичам три пъти..
Как да се храня,за да отслабна 3-4 килограма от бедрата и дупето?
Ако може без да напомпам някакви огромни мускули на бедрата и прасците,и без това имам някакви от планините,дето ги качвам.
Искам да стане постепенно,за да избегна стриите,а и имам склонност да отслабвам много рязко в бюста.
мерси предварително (:
ПП.Забравих да спомена убийствения апетит
Отговори с цитат
  #79  
Стар 10th November 2008, 12:25
Аватара на SweetShark
SweetShark SweetShark не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jul 2005
Град: Sofia
Мнения: 1 087
Изпратете съобщение чрез ICQ до SweetShark
По подразбиране

Влез в рубриката "Диети" и почни да четеш темите за диетата на Пиер Дюкан. Поне при мен и моите приятелки ефектът от прилагането на тази диета е точно изчистване на бричовете.
Отговори с цитат
  #80  
Стар 11th November 2008, 08:11
essaouira essaouira не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Nov 2008
Мнения: 2
По подразбиране

За диетата съм чела доста,и книгата, и форуми,но се притеснявам да я започна,защото още раста и без зеленчуци и плодове може да е опасно за мен..
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Съветизанамаляванеобиколкатанабедрата
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 03:10.