IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #81  
Стар 11th November 2008, 08:19
Аватара на SweetShark
SweetShark SweetShark не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jul 2005
Град: Sofia
Мнения: 1 087
Изпратете съобщение чрез ICQ до SweetShark
По подразбиране

Не е казано всеки ден да си без зеленчуци и плодове. Аз направих 2.5 дена белтъчни в самото начали, свалих 3 кила, и оттогава само карам на поддръжка (т.е. един белтъчен ден, ама веднъж месечно, не веднъж седмично), за да задържа килограмите и обиколките.
Отговори с цитат
  #82  
Стар 25th November 2008, 12:57
karandash karandash не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: May 2008
Мнения: 4
По подразбиране

Азпък имам още по-конкретен проблем: вътрешната страна на бедрата, и то в най-горната част. В последните 10 години отслабнах към 15 килограма някъде, сега съм почти кльощава, но мазнините там си седят. Дори и когато най-активно спортувам, там си имам възглавнички, които сякаш не мърдат и когато вървя приятно се търкат една в друга Какво да правя?
Отговори с цитат
  #83  
Стар 25th November 2008, 14:17
Аватара на SweetShark
SweetShark SweetShark не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jul 2005
Град: Sofia
Мнения: 1 087
Изпратете съобщение чрез ICQ до SweetShark
По подразбиране

Сакън, не ги махай. Аз пък имам луфт там, от който много ме е срам. По-добре допрени, отколкото раздалечени...
Отговори с цитат
  #84  
Стар 25th November 2008, 14:19
еМ ДжИ еМ ДжИ не е на линия
 
Регистриран на: Dec 2007
Мнения: 2 173
По подразбиране

АМи как спортуваш?Какво правиш?При мен от фитнеса се постегнаха за 3-4 месеца, като не наблягам много много на това. Та ако правиш упражнения само за там, си мисля, че няма как да не се постегнат?
Отговори с цитат
  #85  
Стар 25th November 2008, 14:43
karandash karandash не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: May 2008
Мнения: 4
По подразбиране

SweetShark, все пак настоявам, че твоето е по-добре. Пет крачки по бански не мога да направя, тресат се като желе и чак се замятат зад мене някак Ми основно тренажор правя, и назад го карам, ама имам чувството, че просто ще си векуваме заедно, то те са си на 15-тина години като се замисля, хахахаха
Отговори с цитат
  #86  
Стар 25th November 2008, 14:49
Аватара на SweetShark
SweetShark SweetShark не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jul 2005
Град: Sofia
Мнения: 1 087
Изпратете съобщение чрез ICQ до SweetShark
По подразбиране

Тогава прави упражнения за вътрешна част на бедрата - има едни такива специални тренажори в женските фитнеси...Другия (по-евтин) вариант е оново устройство, дето прилича на пеперуда (или на осморка) и се продава от WS Teleshop.
Отговори с цитат
  #87  
Стар 25th November 2008, 16:09
еМ ДжИ еМ ДжИ не е на линия
 
Регистриран на: Dec 2007
Мнения: 2 173
По подразбиране

Ето една полезна темичка
Отговори с цитат
  #88  
Стар 25th November 2008, 16:36
Аватара на aniK
aniK aniK не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Feb 2007
Мнения: 4 127
Изпратете съобщение чрез ICQ до aniK
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от еМ ДжИ

Ooo, браво, мацки! Мисля дядо Коледа да ми го донесе, но по-раничко Още в четвъртък, че сега не съм в Сф. Хм, а то всъщност и тук, където съм има Спорт Депо
Отговори с цитат
  #89  
Стар 25th November 2008, 16:42
еМ ДжИ еМ ДжИ не е на линия
 
Регистриран на: Dec 2007
Мнения: 2 173
По подразбиране

Ама да си вземете кръглото, ей Никви пеперуди, осморки и подобни
А .. сетих се, пробвах и другото - но то е вече големичко.. Стъпваш на него и си приплъзваш краката в страни по едни като релси и ги събираш.. Доста е трудно. То е от телешопа нещо... ама аз не бих си взела, защото колкото и да се сгъва, си остава голямо. Абе ходете на фитнесче и това е
Отговори с цитат
  #90  
Стар 29th November 2008, 07:59
Аватара на aniK
aniK aniK не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Feb 2007
Мнения: 4 127
Изпратете съобщение чрез ICQ до aniK
По подразбиране

еМ ДжИ, като студентка си бях купила една пеперуда, дето се счупи след 1 месец. Правят ги от закалена стомана и счупи ли се, край, няма ремонт.
Този ринг още не съм го взела, че все не намирам време Той ще ми допълни и разнообрази тренировките за крака, з'то от това, което аз правя (мъртва тяга, клекове, напади...) имам страхотен проблем с кръста. Според лекари е ишиас и трябвало да забравя за м.тяга и клекове
От VS телешоп - НИЩО!!! Даже рекламите им не гледам. Ако междувременно на някой му се счупи обръча, да свирка!!!
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Съветизанамаляванеобиколкатанабедрата
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 17:31.