IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #671  
Стар 25th February 2013, 12:54
bratoevsky bratoevsky не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Feb 2013
Мнения: 1
По подразбиране Здравейте на всички

Прочетох горе долу всички страници във форума за хемороиди.
Искам да дам съвет.
Проблема с хемороидите се появи през 2007 служех в казармата.
Най-важното при поява на пъпка ,лешник, или някакво подобие на грахово образование -директно без да се мисли много отивате на лекар -хирург.
Няма срам прегледа е 1-2 минути и веднага нещата са ясни.
Всичко е пробвано смрадлика, йодасепт-основна цел антисептично действие при наличие на раничка.Мехлеми ,невен, мас, са с цел обезболяване и свиване на кръвоносни съдове.Не винаги има ефект.
Ефективното средство е супоситории/свещи/.Разбира се и различни хапове отново с ефект свиване на кръвоносни съдове.
В крайна сметка хемороидът представлява подут кръвоносен съд -нищо фатално ако се вземат мерки навреме.
Изисква се единствено редовно спазване на лична хигиена миене с хладка вода след дефекация,никакви напъване в тоалетната, единствено, когато дойде момента за това, употреба на течности 1.5 -2 литра вода дневно,сурови плодове ,избягване на пържено, люто,туршии, кисело зеле , боб,вещества, които издуват червата,елементарна гимнастика 1-2 седмично ако не, ходене пеш поне половин час дневно.Е
това е от мен.

Най- важно никакво отлагане, протакане при болки съмнения отидете на специалист.Операцията е много последен и краен вариант, никой лекар няма да ви реже веднага ,таково нещо се прилага много рядко. Излекуването е по бързо отколкото си мислите ,с малко илачи 10 дни и сте тип топ и после елементарна профилактика. Успех на всички.
Отговори с цитат
  #672  
Стар 26th February 2013, 10:06
monita191 monita191 не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Oct 2012
Мнения: 90
По подразбиране

Съгласна съм с мнението, че профилактиката е в основата за предотвратяване на това заболяване. Спазването на определен хранителен режим и промяна в начина на живот могат да бъдат много успешен начин за преодоляване на проблема. Навременната консултация с лекар, още при първите признаци за поява на хемороиди е също много важен момент в лечението на това състояние.
Отговори с цитат
  #673  
Стар 1st May 2013, 18:38
lacosteee1 lacosteee1 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: May 2013
Мнения: 1
По подразбиране Един съвет

Бих споделил с вас как се стабилизирах аз.Точно 2 неща.В продължение на 2 месеца крос в парка рано сутрин след тоалетна и по минимум 2 литра вода на ден за да избегнете запека.И не се мажете с тия кремове.

Пробвай те няма да сбъркате.
Отговори с цитат
  #674  
Стар 1st July 2013, 05:04
nadezda.veselinska nadezda.veselinska не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jul 2013
Мнения: 1
По подразбиране

ЗДРАВЕЙТЕ НА 11,06,3012 НАПРАВИХ ВРЪЗВАНЕ НА ХЕМОРОИДИТЕ С ЛАСТИК НО И ДО ДНЕС 1,07, СЛЕД ИЗХОЖДАНЕ ИМАМ АДСКИ БОЛКИ И НЕ ЗНАМ КАКВО ДА ПРАВЯ, ДАЙТЕ СЪВЕТ
Отговори с цитат
  #675  
Стар 24th July 2013, 12:58
Valdo Valdo не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: May 2012
Мнения: 2
По подразбиране За Надежда

Пиши на екипа на www.хемороидилечение.com. Те ще ти помогнат!
Отговори с цитат
  #676  
Стар 26th August 2013, 10:47
sissis sissis не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Aug 2013
Мнения: 1
По подразбиране

Здравейте! При използване на покълнало жито за пречистване възникнаха проблеми с хемороидите. Някой знае ли нещо по въпроса?
Отговори с цитат
  #677  
Стар 23rd December 2014, 10:10
lz1yq lz1yq не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Dec 2014
Мнения: 1
По подразбиране хемороиди

И аз да се включа в тази интересна тема. Имам проблема от 35години,през април най после се реших на операция. Направиха я в София , то бяха обещания,без болки и отричане на новите методи и т.н. Операцията се направи по метода Уайтхед, два часа и половина, после 24 часа уникални болки,рев като магаре без полза от болкоуспокояващи, абе ужас. На 3 ден ме изписаха и след 15 ден започнаха проблемите, та до ден днешен вече почти девет месеца. Ужасни болки при изхождане, кървене , съсиреци, позиви след първото изхождане, абе до към 14часа си парцал. След консултации с няколко доктора се оказа че този метод е отречен и съм получил стеноза и фисура. Ужас, няма спасение с мазане на кремчета и тем подобни , само леко облекчение. Съвета ми е ако операцията е неизбежна внимателно подбирайте човека който ще ви оперира. А ако имате моите симптоми моля за съвет.
Отговори с цитат
  #678  
Стар 11th June 2017, 12:51
BB King BB King не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jun 2017
Мнения: 2
По подразбиране

Искам да споделя лошия си опит с един мехлем. Разочарован съм от ректистоп. Не почувствах облекчение дори и след като го използвах целия. Подлъгах се по рекламата в интернет. Мисля, че не трябва да се злоупотребява с проблемите на хората и да се превръща това в чисто печалбарство. За мен това си е чиста измама, опитите ми да търся източника на крема също удрят на камък. Не се лъжете като мен. Ново било и изпитано - дрън дрън, 80лв на вятъра. Хемороидите са ми в 3ти стадий - моля ви препоръчайте решение!

Последно редактирано от BB King : 11th June 2017 на 12:55
Отговори с цитат
  #679  
Стар 24th October 2017, 15:52
rgengineer rgengineer не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Oct 2017
Мнения: 1
По подразбиране

Аз се оправих с хеморрел за друго не знам, много неща ползвах ама
мехлема помогна и не искам да чуя и за друго.
Отговори с цитат
  #680  
Стар 20th November 2018, 10:22
BB King BB King не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jun 2017
Мнения: 2
По подразбиране

Благодаря на rgengineer за хеморрел! Уверявам всички след като го ползвах, ако се колебаете дали да го ползвате - недейте. Изключително бързо действа, няма нищо общо с другите кремове, които съм ползвал. Взех си още един от аптеката да го имам за всеки случай. Как само не разбрах по-рано! Ходих на контролен преглед неотдавна и на доктора не му се вярва хемороидите са се прибрали. Оттървах се от страшни мъки. Радвам се, че поне едно истинско нещо има! Благодаря!
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Хемороиди
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 10:38.