IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec

Върни се   Форуми > Здраве и красота > Красота


Отговори
 
Контрол над темата Начин на разглеждане
  #31  
Стар 21st February 2008, 01:20
.:Sani:. .:Sani:. не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Feb 2008
Мнения: 27
По подразбиране

Виж тук за адреса на EXTEND
Отговори с цитат
  #32  
Стар 22nd February 2008, 11:03
Аватара на misheto7
misheto7 misheto7 не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2007
Град: София
Мнения: 4 459
По подразбиране

Извинявай ,но не си права за това че с капси е най-трайно,да не говорим ,че изобщо не е най-безвредния вариант. Косата се накъсва ужасно много от капсите,и то в корена където се захващат удълженията.Другото което е почти няма салон ,които да са доволни да ти поставят купена от теб коса,защото губят от парите.Не всяка фризьорка може да поставя коса с капси защото са необходими инструменти ,а и умения за да го направи като хората.Трайно прикрепена с капси косата се мие и поддържа по-трудно ,така че моя съвет е да помислиш за друг вариант за прикрепяне
__________________
Най-големите ни разочарования са от несбъднатите ни желания ,които в даден момент сме виждали като реалност
Отговори с цитат
  #33  
Стар 23rd February 2008, 19:43
Аватара на misheto7
misheto7 misheto7 не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2007
Град: София
Мнения: 4 459
По подразбиране

Да най-удачния вариант е да си намериш салон ,в които цената да те устройва и да предлагат удължаване на косатата по тъй наречения clip-in метод тоест със щипки.За мен това е най-лесния ,бързия и щадящия за косата начин за удължаване на косата. Разрови се в интернет има няколко салона,които да удължават по този метод.Повечето избягват защото не могат да печелят пари от подръжка т.е преместване на редовете,а тя е 100 лева през месец Ако не намериш салон ми пиши на ЛС ,ще видя с какво мога да ти помогна
__________________
Най-големите ни разочарования са от несбъднатите ни желания ,които в даден момент сме виждали като реалност
Отговори с цитат
  #34  
Стар 28th February 2008, 18:35
lincheto666 lincheto666 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Feb 2008
Град: SOFIQ
Мнения: 1
По подразбиране

emi, az nqmam predstava kude po-to4no da tursq takiva saloni,no ako me naso4i6 kum nqkoi 6te e extra!!!!nali ti kazah 4e ne sum pravila tova predi i nqmam i gram predstava kude da otida i kakvo da napravq:Pza tova ako znae6 nakoi salon mi kaji
Отговори с цитат
  #35  
Стар 8th August 2008, 15:22
monika2001 monika2001 не е на линия
 
Регистриран на: Apr 2007
Град: SOFIA
Мнения: 79
По подразбиране

някой знае ли колко струва коса на extend 60 см искм да си я направя на така наречените фиби тик так да я слагам и махам .Някой да си е взимал скоро да сподели цени че люлин ми е доста далеко да отидя за проверка на цени ,благодаря предварително
Отговори с цитат
  #36  
Стар 16th August 2008, 10:00
Аватара на dimitriq76
dimitriq76 dimitriq76 не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jun 2008
Мнения: 421
По подразбиране по темата

Искам да попитам косите на ехтенд със запазен кутикул ли са защото това има голямо значение ,ако е запазен няма заплитане!
__________________
Живота е такъв какъвто сами си го направим!
Отговори с цитат
  #37  
Стар 16th August 2008, 12:41
Аватара на misheto7
misheto7 misheto7 не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2007
Град: София
Мнения: 4 459
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от monika2001
някой знае ли колко струва коса на extend 60 см искм да си я направя на така наречените фиби тик так да я слагам и махам .Някой да си е взимал скоро да сподели цени че люлин ми е доста далеко да отидя за проверка на цени ,благодаря предварително
Обади се по телефона в студиото .Там ще ти кажат цените за дължината ,която те интересува.Заслужава си да отидеш на място за да видиш самата коса

Димитрия вече става почти година откакто съм си взела коса от тях и не е мръднала.При правилна поддръжка няма проблем с косата.Мила съм я ,навивала съм я на ролки ,маши и т.н и си е все същата.Единственото ,което се заплиташе беше най-долния ред от тресата и то само през зимата заради търкане на косата в пуловерите и палтата
__________________
Най-големите ни разочарования са от несбъднатите ни желания ,които в даден момент сме виждали като реалност
Отговори с цитат
  #38  
Стар 16th August 2008, 13:27
Аватара на dimitriq76
dimitriq76 dimitriq76 не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jun 2008
Мнения: 421
По подразбиране по темата

Моята коса която нося в момента съм купила от една фризиорка и от скоро се заплиташе само реда който е в близост до тила ,но от 1 м е ужасно много се заплита и ще си копувам нова .Ползвам козметиката от ехтенд за удалжена коса но немога да я оправя иначе и аз бях доволна отначало !Благодаря за информацията !Моята треса беше 50 см дължина и 170 ширина излязоха ми 5 двойни реда и се радвах на страхотен обем и буйна грива !
__________________
Живота е такъв какъвто сами си го направим!
Отговори с цитат
  #39  
Стар 16th August 2008, 14:45
Аватара на misheto7
misheto7 misheto7 не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2007
Град: София
Мнения: 4 459
По подразбиране

Аз моята не я нося отдавна-сутрин не ми се занимава и с това пък и сега на тия жеги само тя ми липсва да ми държи топло на главата Слагам я от време на време като ме хванат лудите и искам малко разнообразие.Аз за това се чудя на момичетата ,които са с трайно удължени коси

Димитрия защо не я занесеш във фризьорския салон малко да я подстрижат.Ще се заплита по малко
__________________
Най-големите ни разочарования са от несбъднатите ни желания ,които в даден момент сме виждали като реалност
Отговори с цитат
  #40  
Стар 16th August 2008, 16:22
Аватара на dimitriq76
dimitriq76 dimitriq76 не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jun 2008
Мнения: 421
По подразбиране по темата

Говорих на скоро с една перукарка жената ми обясни ,че имало значение как е плетена тресата ако корена е обърнат косата предобива по -гъст и здрав вид ,но тъй като е обърнат след известно време каквото и да се прави и както и да се подържа започва да се заплита .Посъветва ме да си купя коса с запазен кутикул и една посака на корена като не е обърнат .www.krasiva -kosa.com в Защото много пари пропилях за треси и немога да ги нося повече от 1 г
__________________
Живота е такъв какъвто сами си го направим!
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: KосазаудължаванеотEXTEND
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 10:42.