IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec

Върни се   Форуми > Пластична Хирургия > Мамопластика


Отговори
 
Контрол над темата Начин на разглеждане
  #831  
Стар 14th May 2016, 20:31
asyastefanovva19 asyastefanovva19 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: May 2016
Мнения: 4
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от wesselchen Виж мнението
Здравейте,
Моята операция мина на 11.05.
Не бях от щастливките без болки - нито излизането от упойката понесах добре, а и болките бяха доста силни първите 2 дена.Но всичко отминава, на 3 ден вече съм добре, все още има болки, но помосими. От клиниката и доктора съм много доволна.
Д-р Пеев ми сложи 475 сс анатомични - мислех, че ще са огромни, но хич не са. Даже съжалявам малко, че не сложих 510. Със спортния сутиен никой не може и да познае, че има промяна. Но все пак аз и това исках - естествена визия. Все още имплантите са много високо, така че още е рано за снимки, няма смисъл.

Успех на всички, които им предстои операция.
Здравей!И моята операция мина на 11.05 ,и горе-долу съм в твоето положение.От упойката излязох без проблем,но гърба боли повече от ужасно.Искам да те попитам дали носиш ластичнична лента,и ако-да,докога трябва да я носиш?Поздрави и бързо възстановяване!Извинявам се,че не пиша на ЛС,но съм ги изключила някак..
Отговори с цитат
  #832  
Стар 15th May 2016, 18:31
wesselchen wesselchen не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: May 2016
Мнения: 4
По подразбиране

Здравей Ася, бързо възстановяване ти желая! Странно как не сме се засекли. Дано болките в гърба ти минат бързо, при мен вече отшумяха и даже тази нощ спах почти нормално.
Относно ластичната лента - първите три дена я носих постоянно, след това трябва по няколко часа до 6 седмица, но аз я нося постоянно докато съм вкъщи, защото се надявам да слезнат по-бързо имплантите.
Да попитам и аз нещо - за смяна на превръзката около 10 ден в болницата ли трябва да ходим или може в мед. център на Дж. Баучер?
Отговори с цитат
  #833  
Стар 2nd June 2016, 15:56
Magnoliq88 Magnoliq88 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Sep 2015
Мнения: 3
По подразбиране

Здравейте, аз не съм доволна от Пеев , на никой не бих го препоръчала. Има много какво да кажа за него ,работата му и болницата, но предпочитам да замълча и да забравя проблемите,които ми създадоха.Просто мислете добре и преценявайте и не забравяйте ,че " Евтиното излиза скъпо". Предпочитам да бях платила тройно,но да не се бях оперирала при него с тази оферта с намаление...
Отговори с цитат
  #834  
Стар 2nd June 2016, 20:54
Аватара на Dayana B.
Dayana B. Dayana B. не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Feb 2014
Мнения: 202
По подразбиране

Съжалявам много...Би ли споделила повече?Гледам,че в офертата вече не фигурира
др.Пеев като опериращ.Посочени са д-р Ковачев и д-р.Милев.
https://www.ofertomat.bg/Gelaniat-bu...ems-p4569.html
Отговори с цитат
  #835  
Стар 3rd June 2016, 16:11
Аватара на ina.ina
ina.ina ina.ina не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2010
Мнения: 2 201
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Magnoliq88 Виж мнението
Здравейте, аз не съм доволна от Пеев , на никой не бих го препоръчала. Има много какво да кажа за него ,работата му и болницата, но предпочитам да замълча и да забравя проблемите,които ми създадоха.Просто мислете добре и преценявайте и не забравяйте ,че " Евтиното излиза скъпо". Предпочитам да бях платила тройно,но да не се бях оперирала при него с тази оферта с намаление...
Да, Магнолия, и аз съжалявам да го прочета. Но така като не казваш за какво си недоволна и някак си човек ти пренебрегва мнението. В смисъл: пример: докторът при когото съм оперирана е отказал на своя пациентка да й смени имплантите с по-големи - тя е недоволна разбира се, но той е преценил, че една година след първата операция няма да сменя импланти само заради каприза на пациентката си, че тези импланти й се виждат малки.
Отговори с цитат
  #836  
Стар 5th June 2016, 22:08
Magnoliq88 Magnoliq88 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Sep 2015
Мнения: 3
По подразбиране

Аз не си налагам мнението ,това, че някой го пренебрегва, е негов проблем Аз го пиша като съвет .А не съм доволна ,защото Пеев ми направи няколко операции за 6 месеца , докато УЛУЧИ точните импланти за мен и мястото им !!! Абее .... бягайте далече
Отговори с цитат
  #837  
Стар 6th June 2016, 10:18
Аватара на ina.ina
ina.ina ina.ina не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2010
Мнения: 2 201
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Magnoliq88 Виж мнението
Аз не си налагам мнението ,това, че някой го пренебрегва, е негов проблем Аз го пиша като съвет .А не съм доволна ,защото Пеев ми направи няколко операции за 6 месеца , докато УЛУЧИ точните импланти за мен и мястото им !!! Абее .... бягайте далече
Не се сърди ... аз просто се опитах да ти обясня. Сега как са нещата при теб, наред ли е всичко? А за тези реоперации плащаше ли нещо?
Отговори с цитат
  #838  
Стар 8th June 2016, 02:27
Аватара на Arizonna
Arizonna Arizonna не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Mar 2014
Мнения: 31
По подразбиране

Здравейте, момичета!

След повече от година забрава ми хрумна, че бих могла да бъда полезна на някои нови потребителки, които се вълнуват от резултатите при д-р Пеев. Оперирах се на 11.02.2015г. при него.
Категорично съм доволна от крайния резултат. Естествено като всяка жена от време на време се вторачвам в някои дребни несъвършенства, но както знаем идеала е непостижим.
С две думи - много мои приятелки са виждали гърдите ми и всички казват, че са най-хубавите силиконови цици, които са виждали. Не знам кой от какво не е доволен, но д-р Пеев работи добре и цената е доста приемлива. Целесъобразно е повечето момичета да спрат да разсъждават посредствено и да разберат, че по-високата цена е такава не защото са по-добри специалистите, а поради медийната реклама, високите наеми и големият персонал, които се калкулират в крайната цена.

Whatever!

ето снимка http://arizonna.snimka.bg/photos-fro...13657.37040827 (pass: 1234) , а вие си преценете.

Последно редактирано от Arizonna : 8th June 2016 на 02:42
Отговори с цитат
  #839  
Стар 8th June 2016, 12:19
Аватара на Hotmamma
Hotmamma Hotmamma не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Oct 2015
Мнения: 56
По подразбиране

Arizonna, супер си! Много благодаря за снимката, резултатът е страхотен! Как се чувстваш една година по-късно? И на мен ми направи впечатление, че д-р Пеев не фигурира в екипа
Magnolia, ще се радвам да споделиш разказа си.
Отговори с цитат
  #840  
Стар 10th June 2016, 17:54
Vasi888 Vasi888 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Dec 2015
Мнения: 29
По подразбиране

Arizonna, супер са, наистина, браво!
Аз съм на 4 месеца от операция и също много си ги харесвам,трябва да кача снимка.
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: ИмалиоперираниприЛюдмилПеевМБАЛСМquotПир
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 06:51.