IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #861  
Стар 4th February 2017, 15:06
hristovaiv hristovaiv не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Feb 2017
Мнения: 12
По подразбиране

Здравейте, момичета! С интерес изчетох темата след като позната ми препоръча д-р Пеев. Имам 2 консултации с 2-ма от считаните за наистина добри хирурзи, но и при двамата имаше неща, които не ми допаднаха и някак си не се решавах да се доверя, но ще взема и аз да си направя поне една консултация при д-р Пеев. Знам, че ще съм поредната, която моли за снимки, но... ) Та мейла ми е hristova.iv@outlook.com Благодаря ви предварително и да попитам спортуващите.. колко време след операцията се върнахте към нормален режим на тренировки или изобщо към тренировки? Има ли нещо, в което гърдите да ви пречат? Спорт? Тичане? Летене? Нещо?
Отговори с цитат
  #862  
Стар 16th March 2017, 09:29
KristinaKG KristinaKG не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: May 2015
Мнения: 17
По подразбиране

hristovaiv малко по-късно ще ти изпратя снимки. Относно въпросът ти за спорт - аз лично не съм много активен спортист в момента, че с две малки деца не ми остава време за това. От време на време бягам на пътека у дома и не ми пречат новите гърди, дори напротив. Зълва ми спортува активно и на втория месец се завърна във фитнеса, но задължително със сутиена с който ни пускат от болницата. В началото се пазеше, но след 2-3 седмици си влезе в нормания ритъм на тренировки. Единственото нещо, което не мога да правя след операцията е да спя по корем. Не ми е удобно и не ми е приятно, то затова и не ми липсва Питах доктора за летене, гмуркане и т.н каза, че това са митове и легенди. Само искам да те предупредя, че д-р Пеев е малко разсеян Ако имаш някакви други въпроси, насреща съм
Отговори с цитат
  #863  
Стар 17th March 2017, 19:08
hristovaiv hristovaiv не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Feb 2017
Мнения: 12
По подразбиране

KristinaKG, какво имаш в предвид под "разсеян"? ) Да, аз го питах за повечето неща при консултацията и това му бяха думите, а пък и специално за Мотива-та ми обясняваше какво налягане издържали при гмуркане до нз си колко метра под вода )
Отговори с цитат
  #864  
Стар 18th March 2017, 10:47
KristinaKG KristinaKG не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: May 2015
Мнения: 17
По подразбиране

Относно това, че е разсеян имам три случки Първо си записахме час (заедно със зълва ми) за консултация. Разговарях с доктора, разбрахме се за час, дата и място ... отивам, той бил в Япония на семинар (живеем на 250 км от с.Доганово и съм с две малки дечица) .. бил забравил да ми каже, че имал семинар и на тази дата нямало да бъде в България Втори път - записах час отново, консултирахме се, записахме час и дата за операциите. За всеки случай се обадих предния ден да проверя как са нещата, всичко ок ли е? Пропуснали да запишат, че ще има операции и съответно имплантите и сутиените не са налични. С триста зора и този гаф оправихме, с хиляди телефонни разговори. И трето - събуждам се от упойката, болки жестоки и т.н изписват ме, прибирам се у дома едвам дишам, мислех си че ще умра от задушаване, а не от болката. Минавт 4-5 дни аз продължавам едвам да дишам. Поглеждам си сутиена 75 С ... аз съм с подгръдна 85 ... явно са имали такъв наличен, нали бяха забравили за операцията ... Та му звъннах да му обясня и да му кажа, а неговите думи бяха "ооо объркали сме се малко, може да си поръчате от същата фирма нов сутиен 85 С" Та ... такива работи, разсеяни. Въпреки всичко крайния резултат е много добър и не съжалявам, че избрах него. Просто малко повече разговори по телефона и напомняния и питания за всяко нещо и става работата

Последно редактирано от KristinaKG : 18th March 2017 на 10:56
Отговори с цитат
  #865  
Стар 18th March 2017, 10:48
KristinaKG KristinaKG не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: May 2015
Мнения: 17
По подразбиране

hristovaiv пратила съм ти снимки на мейла и малко инфо към тях
Отговори с цитат
  #866  
Стар 20th March 2017, 11:23
hristovaiv hristovaiv не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Feb 2017
Мнения: 12
По подразбиране

KristinaKG, видях снимките и ти отговорих и там! Значи аз да не се оплаквам, че го чаках 2 часа.. Aз като си направих часа за консултация, после му писах деня преди това за потвърждение. Останах с впечатлението, че не се спира- операции, консултации и т.н., така, че донякъде си я обяснявам тази разсеяност и се застраховах. Явно добре съм направила Ти прави ли преди операцията тест за поносимост към упойки? Препоръчаха ми познати да го направя, още повече, че последният път, когато съм била под упойка беше преди 24 години за махане на сливици.. Идея нямам имам ли алергия към някоя или не.
Отговори с цитат
  #867  
Стар 20th March 2017, 13:23
KristinaKG KristinaKG не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: May 2015
Мнения: 17
По подразбиране

Наистина му е доста натоварен графика и може от това да е така разсеян, права си. Не съм си правила тест за поносимост. Толкова пъти съм лягала под ножа и всеки път различно съм понасяла нещата ... този път май беше най-поносимо положението, но не се разминах без нищо. Да не влизам в подробности, че да уплаша някоя по-страхлива дама, но аз съм си трудна с тези неща. Надявам се да не лягам повече под ножа, достатъчни са ми всичките операции, които съм минала
П. П. Нямам нищо на мейла

Последно редактирано от KristinaKG : 20th March 2017 на 13:25
Отговори с цитат
  #868  
Стар 29th March 2017, 08:44
hristovaiv hristovaiv не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Feb 2017
Мнения: 12
По подразбиране

KristinaKG, препратих го отново А тежат ли ти? Аз с моя нулев старт, съм свикнала да не ми тежи нищо и ми е любопитно какво е чувството с "тежести"

Последно редактирано от hristovaiv : 29th March 2017 на 08:46
Отговори с цитат
  #869  
Стар 30th March 2017, 18:57
KristinaKG KristinaKG не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: May 2015
Мнения: 17
По подразбиране

В интерес на истината първите 2 месеца тежаха и ми беше някак странно .. боли, тежи .. чудо, но вече по никакъв начин не се усеща, че 1.5 кг стоят отпред
Отговори с цитат
  #870  
Стар 14th April 2017, 15:53
hristovaiv hristovaiv не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Feb 2017
Мнения: 12
По подразбиране

Ами.. и аз минах в отбора на тунингованите. Операцията беше на 12.04. KristinaKG, Пеев даже и не ги погледна на визитацията. Само бърз поглед както бях с лентата и сутиена. Останах и втората вечер в болницата по мое желание. Вс било наред уж. Но аз вече трети ден имам доста силни болки, и лентата и сутиена ме стягат безобразно много. Питах. Отговориха ми, че така трябвало. Нямам търпение да започна да я свалям тая лента от утре. Сега съм нон стоп с нея, но я отпускам за по час, че не се издържа.. Как стояха нещата с къпането при теб? Аз едвам движа ръцете, някак си не си представям как ще се изкъпя сама :/ И със изправянето ми е мн зор, като костенурка по гръб съм, въртя се, мъча се - голямо чудо.
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: ИмалиоперираниприЛюдмилПеевМБАЛСМquotПир
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 17:15.