IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #871  
Стар 15th April 2017, 15:32
Аватара на ina.ina
ina.ina ina.ina не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2010
Мнения: 2 201
По подразбиране


Честото, hristovaiv! Всичко е нормално, не се стряскай! Гадно е и даже се чудиш защо ли си решила да си го причиниш. Да, ама после минава и се забравя(така че, стискай зъби и имай търпение). Отпущай си лентата, споко и пак пиши как си.
Отговори с цитат
  #872  
Стар 16th April 2017, 16:48
KristinaKG KristinaKG не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: May 2015
Мнения: 17
По подразбиране

Честито! За болките .. така е, адски много боли. Първите два пъти ме изкъпа съпругът ми, дори бях седнала на стол, а след това се къпех сама, но със скоростта на костенурка ... баааавно, баааавно При мен възстановяването мина изключително бавно, надявам се при теб да е не е така. Ако стоиш без лентата гледай да си права или седнала, но не и легнала. Два месеца съм спала по гръб, не защото исках, а защото не можех да се завъртя на една страна. Един месец не можех да ставам сама от леглото. Трябва да ти е изписал обезболяващи, пий си ги и не се притеснявай с всеки изминал ден става все по-лесно. Стискай зъби и след един месец пак ще си говорим Голямото пъчене едва сега започва

Последно редактирано от KristinaKG : 16th April 2017 на 16:54
Отговори с цитат
  #873  
Стар 26th April 2017, 13:57
hristovaiv hristovaiv не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Feb 2017
Мнения: 12
По подразбиране

Здравейте, момичета. Не бях влизала последните седмица две. Вече всичко е по- нормално. Само гърба ме скъсва още и не смея да се върна на тренировки Но смятам от следващата седмица малко по малко да започна. Зизките изглеждат добре, само ме е яд, че не сложих още някой кубик отгоре, въпреки, че всички казват, че са достатъчно големи и аз съм била лакома, на мен пък ми малеят малко Променят се всеки ден, мн е странно. Да питам- имате ли идея дали мога да ходя на СПА процедури вече или трябва да поизчакам. Тия дни свалям лепенките, конците би трябвало да са се резорбирали. Опитах да се обадя на Пеев ама е мн труден тоя човек за намиране, още даже чакам епикризата да ми я пратят от болницата.
KristinaKG, първата седмица беше тежичко, знаех, че ще боли, но не бях подготвена за ТАКИВА болки
ina.ina - Благодаря Последните дни си позволявам да ходя денем без сутиен / не всеки ден/ а лентата само нощем заедно със сутиена задължително. Просто и двете ме стискат ужасно.
Вие кога преустановихте носенете на сутиена от болницата и какви взехте после? Постоянно ли ги носите или? На мен ми е мн добре без сутиен, но едва ли е мн хубаво да правя така .. Пеев каза лентата 6 седмици по 12ч на ден..

Последно редактирано от hristovaiv : 26th April 2017 на 14:01
Отговори с цитат
  #874  
Стар 27th April 2017, 09:17
Аватара на ina.ina
ina.ina ina.ina не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2010
Мнения: 2 201
По подразбиране

Не бързай с тренировките и СПА-то. Няма да избягат.
Радвам се, че вече си по-добре. Ама съвсем без сутиен мисля, че не е добре да ходиш. Можеш да си вземеш нещо, което не те притиска - тъничко, без подплънки, без банели. Ако щеш по-стегнато потниче само. И не бъди лакома!
Отговори с цитат
  #875  
Стар 27th April 2017, 14:53
hristovaiv hristovaiv не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Feb 2017
Мнения: 12
По подразбиране

ina.ina те потниците ми са такива, даже имам един който е като с вътрешен сутиен- мрежичка и ги държи горе -долу. За тренировките- не мога вече, ще ходя поне лекичко да тренирам. Горна част няма да правя поне още месец. Но не мога- като дърво се чувствам Ти маза ли белезите с нещо? Ти с колко кубика си?

Последно редактирано от hristovaiv : 27th April 2017 на 15:01
Отговори с цитат
  #876  
Стар 28th April 2017, 14:32
KristinaKG KristinaKG не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: May 2015
Мнения: 17
По подразбиране

Hristovaiv наистина не бързай с тренировките, а за СПА ... зависи какво точно, но наистина внимавай. Първите 3 месеца са много определящи за това как ще изглеждат тези прелести до края на животът ти. Без сутиен изобщо не мисли да се разхождаш, ще ти се качат тези цици на гърлото. Аз съм от хората които питат докторите за всичко, дори с риск да се изложа с някой глупав въпрос. Тази тема съм я обсъждала с доктора и сега ще ти го цитирам "Последните конци, които ще се разградят в тялото ти са вътрешни и това ще стане след 4-5 месеца (зависи от организма) тогава гърдите ще се смъкнат лекичко и ще изглеждат като естествени. Тогава и разрезите ще са точно в гънката. Без сутиен не препоръчвам да се разхождаш, освен ако дадена рокля или дреха не го налага. Гравитацията, еластичността на кожата и възрастта оказват влияние дори и на имплантите. Ако искаш след 10 години да са все така красиви, избягвай ходенето без сутиен." Наистина внимавай първите месеци, те са определящи. Сутиена от болницата си го нося и до днес, когато тренирам (колкото и рядко да се случва). Купила съм си сутиени без банели (задължително без банели до 6 месеца след операцията). При тях няма кой знае какъв избор, но си намерих На Триумф ми е много удобен, без банел, памучен. Не е особено красив, но се чувствам чудесно с него. Пожелавам ти с времето да си ги харесаш още повече, но наистина бъди внимателна с действията си.
П.П Аз също знаех, че ще боли, но тази болка надмина всичките ми очаквания, но си заслужава
П.П На тренировка задължително с лентата!!!

Последно редактирано от KristinaKG : 28th April 2017 на 14:36
Отговори с цитат
  #877  
Стар 29th April 2017, 12:42
Аватара на ina.ina
ina.ina ina.ina не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2010
Мнения: 2 201
По подразбиране

Белезите ги мажеш с крем срещу белези, само ако са релефни, т.е. изпъкнали над останалата кожа. Иначе можеш да си се мажеш с нещо ранозаздравяващо, както и с нещо подхранващо.
Моите импланти са 280 куб., т.е. не са много, но пак са си импланти и трябва да се внимава.
Отговори с цитат
  #878  
Стар 1st May 2017, 09:08
Аватара на Hotmamma
Hotmamma Hotmamma не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Oct 2015
Мнения: 56
По подразбиране

Операцията ми мина преди 4 месеца. Към тренировките се върнах месец след това, все още не тренирам горна част. Нося си медицинския сутиен по 24ч, спя с лентата, мажа белезите с един крем Центела, който си купих от клиниката. Иначе при мен възстановяването мина много бързо, около 3 дни имах болки, от 4тия ден се върнах към нормалния начин на живот Да ви кажа в началото гърдите ми изглеждаха малки, чак сега започват да „слизат” и да се оформят и всеки ден са различни.
Отговори с цитат
  #879  
Стар 12th May 2017, 10:39
hristovaiv hristovaiv не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Feb 2017
Мнения: 12
По подразбиране

Девойки, лявата зизка ме боли значително повече от дясната Отдолу шева.. На някоя случвало ли й се е ?
Отговори с цитат
  #880  
Стар 13th May 2017, 13:56
Аватара на ina.ina
ina.ina ina.ina не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2010
Мнения: 2 201
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от hristovaiv Виж мнението
Девойки, лявата зизка ме боли значително повече от дясната Отдолу шева.. На някоя случвало ли й се е ?
Възстановяват се различно - един вид са си 2 отделни операции. Ти колко направи от операцията? Казваш боли те шева - зачервено, подуто ли е? Или нещо друго да ти прави впечатление? Да не те боли от тренировки нещо? (или от някакво друго усилие)
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: ИмалиоперираниприЛюдмилПеевМБАЛСМquotПир
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 23:36.