IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #11  
Стар 27th March 2011, 12:14
Аватара на Divinemouse
Divinemouse Divinemouse не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Aug 2007
Град: в мечтите ми
Мнения: 8 719
По подразбиране

Честито и от мен !

Доста крайно мнение с това че ни уверяваш ,че няма друг такъв хирург и никъде няма такъв екип..На база на какво даде това мнение ?
__________________
Да обичаш значи да страдаш,
затова обичай този, който заслужава страданието ти.
Отговори с цитат
  #12  
Стар 27th March 2011, 13:19
Аватара на alien777
alien777 alien777 не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jan 2011
Мнения: 247
Thumbs up

Честито и от мен Лъки, да си носиш без проблем красотите, но и аз като Томи мисля, че мнението ти е доста крайно - има много добри хирурзи и доцентката със сигурност е една от тях.
__________________
"Не съм съгласен с това, което казваш, но докато съм жив ще защитавам правото ти да го казваш."Волтер
Отговори с цитат
  #13  
Стар 27th March 2011, 19:03
Аватара на Мариса
Мариса Мариса не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: София
Мнения: 8 631
По подразбиране

Честито Лъке,но еуфорията те е завлякла и теб.Нормално,ще се успокоиш и ще отсъдиш след време дали си е заслужавало
__________________
Не е най - умен този който има най- много знания а този който успява всеки един миг от живота си да направи щастлив
Отговори с цитат
  #14  
Стар 27th March 2011, 20:13
Аватара на Nike_13
Nike_13 Nike_13 не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Oct 2010
Град: София
Мнения: 789
По подразбиране

Честито и от мен Лъки!
Да си много щастлива с тях (като гледам засилила си се съвсем отначалото ) и да нямаш никакви проблеми!
Отговори с цитат
  #15  
Стар 28th March 2011, 06:58
patrisha patrisha не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jun 2009
Мнения: 391
По подразбиране

Честито и от мен Лъки! Бързо и леко възстановяване и много хубави емоции с новите придобивки!
Отговори с цитат
  #16  
Стар 28th March 2011, 16:25
Аватара на Шоки
Шоки Шоки не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2009
Мнения: 1 722
По подразбиране

Хайде и от мен честито. Дано да нямаш проблеми и много да се харесваш с новите придобивки.
Отговори с цитат
  #17  
Стар 28th March 2011, 16:56
Аватара на ЛИСКУ
ЛИСКУ ЛИСКУ не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Aug 2010
Мнения: 4 484
Wink

Благодаря ви!!! /къде са тук старите хубави емотиконки???/

Каквото и да кажа, ще звучи надуто...А не искам да създавам такова впечатление. Относно екипа - всеки един там /от санитарката до анестезиолога/ е златна мина..хора с голямо сърце и макар и на държавна заплата, всеки ден ти отделят нужното внимание и правят престоя ти в тази държавна болница повече от купон...

Относно дренажите - САМО Тепавичарова ги прави КАКТО ТРЯБВА, а това е най-важното условие да нямаш после усложнения. Както знаете, тази мръсна кръв, която не изтича по ТОЗИ НАЧИН се разнася по ораганите и може да създаде фиброми и куп други усложнения по вътрешните органи, вкл. и капсулната контрактура. Ето аз съм 8-ми ден с дренажи, но не ми правят чак такова впечатление, свиква се с тях...щом е в името на здравето! Да чукна на дърво!

Относно операцията ми - преценила е че трябва да ми премести едното зърно, за да са на еднакво ниво двете...Това кой хирург щеше да направи на първа операция и то по собствена преценка?! Сега и през лепенките виждам, че резултатът е зашеметяващ и точно такива, каквито исках!
Как да не я похваля...
Благодаря ви пак за поздравите!
__________________
Ordnung muss sein!
Отговори с цитат
  #18  
Стар 28th March 2011, 17:08
Аватара на ЛИСКУ
ЛИСКУ ЛИСКУ не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Aug 2010
Мнения: 4 484
По подразбиране

A днес между другото пипах на една мацка имплантите Ментор, които си носи вече 6-та година...Бяха много меки и приятни на пипане. Така че отпадат и слуховете, че Ментор са твърди...може да са една идея по-твърди /но не останах с такова впечатление от мацката/, но са по-солидни и стоят по-изразено на тялото, рискът от нагъване в горната част при анатомичните модели е по-малък.
__________________
Ordnung muss sein!
Отговори с цитат
  #19  
Стар 28th March 2011, 18:32
Аватара на Нелка
Нелка Нелка не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2011
Град: London
Мнения: 2 759
По подразбиране

Лъки, много ти се радвам! И на мен Тепавичарова ми е в топ 2 (класацията ми се състои от 2 дами ) Харесва ми, че не поема никакви рискове, и аз бих издържала дренажи, ако знам, че е за мое добро. Единственото, което ме притеснява, е че те минават през много важни лимфни центрове, също както и имлантите, които се слагат през мишниците.. Ти говорила ли си с нея специално дали има рискове дренажите да засегнат лимфен възел?
__________________
Ring the bells that still can ring. Forget your perfect offering. There is a crack in everything. That's how the light gets in.
Отговори с цитат
  #20  
Стар 28th March 2011, 18:42
Аватара на alien777
alien777 alien777 не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jan 2011
Мнения: 247
По подразбиране

Винаги ли е добре да се слагат дренажи?, Аз нямах, но до сега не съм имала силни болки или нещо притеснително, 4 ден ми е..
__________________
"Не съм съгласен с това, което казваш, но докато съм жив ще защитавам правото ти да го казваш."Волтер
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: азсъмотбораМайстордоцТепавичарова
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 17:38.