IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #11  
Стар 8th April 2015, 15:27
Аватара на Kakvoto
Kakvoto Kakvoto не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Apr 2014
Мнения: 30
По подразбиране

Рядко коментирам, но като видя писания като горния коментар, възмущението напира в мен. Това са хора, които се изживяват като ментори и се опитват да цензурират интернет пространството подбудени от комерсиални цели, като въпросния човек с псевдоним lily.ana. Изгубих от времето си да прочета добре завоилираните реклами, вмъкнати между безвкусно, уж наушким написани неграмотно глупости, но признавам си нямах сили за повече от една страница. За да не звуча голословно ги публикувам, нека всеки сам си направи изводите.

коментари на lily.ana:

Не се наемам да препоръчвам хирурзи. Прочети актуалните теми в раздел Мамопластика и се ориентирай. В горното си мнение казвам, че не бих избрала изброените от теб хирурзи... това е лично мнение базирано на всичко прочетено тук.


Има цял раздел мамопластика, в който темите не са стари..... чети там! Колкото до Тонев, Динев и НГ.... аз не бих избрала нито един от тях.

При кой се оперира?

Брау.... ИлЮ е пич с главно Ч

Не се хвърляй веднага на по-големи. При Стоянов мисля реоперацията е по-евтина. Виж цените в сайта на Есте...

Това е информацията в сайта на Есте Клиник:

Смяна на импланти на оперирани в Aesthe Clinic ,Replantatio - 1500+ импланти (цените са в евро)

Що си решила, че няма други гелове с ув? Дерматикс Ултра е със същите параметри като Зерадерм. – има и публикувана снимка, недай си боже да се объркаме.

Хехе.... тук сАм Ве.... няма да изчезвам

Начи аз едно време като ходех по консултации си бях чукнала среща и с въпросния енчев.... не се появи и му теглих една дъъъъъъъъълга и такаааааа

За толкова имах сили, друг може да поеме щафетата.
Отговори с цитат
  #12  
Стар 8th April 2015, 16:06
Аватара на lily.ana
lily.ana lily.ana не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2011
Мнения: 5 863
По подразбиране

Това са извадени от контекста частични постове ... в раздел мамопластика пишем само оперирани и обменяме информация. Няма нищо общо с темите, които пускат ботовете, на които се плаща за реклама
Отговори с цитат
  #13  
Стар 9th April 2015, 14:55
Аватара на Kakvoto
Kakvoto Kakvoto не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Apr 2014
Мнения: 30
По подразбиране

Това са твои постове едно към едно, без никаква редакция. Винаги рекламираш един и същ хирург и една и съща клиника, нищо частично няма. Пределно ясно е на всички какви са парите в пластичната хирургия, която сравнение с естетичната дерматология е инвазивен метод. Не съдя никой и уважавам избора на хората, които се подлагат на тези процедури. Дори нямам представа какво значи ботове, но ти явно си наясно с тази терминология. Още веднъж казвам, не се изявявай като ментор, интернет форумите са свободна платформа за споделяне, повече ти отива да си правиш маникюра.
Весели празници на всички свободомислещи!
Отговори с цитат
  #14  
Стар 9th April 2015, 16:01
Аватара на lily.ana
lily.ana lily.ana не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2011
Мнения: 5 863
По подразбиране

Самият факт, че се газираш толкова е достатъчно красноречив ....
Отговори с цитат
  #15  
Стар 9th April 2015, 16:24
Аватара на Kakvoto
Kakvoto Kakvoto не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Apr 2014
Мнения: 30
По подразбиране

Ако бях професионалист като теб, нямаше да се "газирам"
Отговори с цитат
  #16  
Стар 14th April 2015, 13:41
JRagina JRagina не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Apr 2014
Мнения: 15
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Iveto123 Виж мнението
Прегръдки и благодарности на JRagina, че ме свърза с д-р Каляшева. Изглеждам и се чувствам великолепно. Приятелите ми ме питат дали не съм влюбена, била съм като девойка, но никой не заподозря, че съм правила процедури. Сега разбрах как се поддържат звездите. Заведи майка си без да се притесняваш.
Честит Великден! Моля, няма нужда от благодарности. Препоръчвам лекари, от които имам лични впечатления, радвам се, че съм ти помогнала. Дай боже всеки му да се чувства и изглежда добре!
Отговори с цитат
  #17  
Стар 14th April 2015, 15:31
Аватара на Kakvoto
Kakvoto Kakvoto не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Apr 2014
Мнения: 30
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Iveto123 Виж мнението
Прегръдки и благодарности на JRagina, че ме свърза с д-р Каляшева. Изглеждам и се чувствам великолепно. Приятелите ми ме питат дали не съм влюбена, била съм като девойка, но никой не заподозря, че съм правила процедури. Сега разбрах как се поддържат звездите. Заведи майка си без да се притесняваш.
Здравей Iveto123, би ли разказала на какви процедури се подложи, болезнено ли е и т.н. Замислих се, че не е задължително да има проблем за да се поддържа добър външен вид.
Отговори с цитат
  #18  
Стар 17th April 2015, 14:22
Iveto123 Iveto123 не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Mar 2014
Мнения: 79
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Kakvoto Виж мнението
Здравей Iveto123, би ли разказала на какви процедури се подложи, болезнено ли е и т.н. Замислих се, че не е задължително да има проблем за да се поддържа добър външен вид.
Така е, аз малко се бях занемарила, принципно съм привърженик на естествената красота, затова и съм толкова щастлива, след процедурите не си личи намеса, пак съм си аз, освежена и подмладена. Имах промяна в цвета на кожата и се подложих на средно дълбок пилинг, не е болезнено, усещах затопляне на лицето, което е поносимо. Първите дни след пилинга си чувствах лицето малко по-стегнато, на 3 ден след процедурата кожата ми се обели. Колкото по-често нанасяш хидратиращ крем, толкова по-лесно тя се бели. Имах притеснения за ботокса заради мимиката, но се оказаха напразни. Мимиката ми са запази, само дето нямам дълбоки "мъдри" бръчки!
Отговори с цитат
  #19  
Стар 20th April 2015, 15:00
Аватара на Kakvoto
Kakvoto Kakvoto не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Apr 2014
Мнения: 30
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Iveto123 Виж мнението
Така е, аз малко се бях занемарила, принципно съм привърженик на естествената красота, затова и съм толкова щастлива, след процедурите не си личи намеса, пак съм си аз, освежена и подмладена. Имах промяна в цвета на кожата и се подложих на средно дълбок пилинг, не е болезнено, усещах затопляне на лицето, което е поносимо. Първите дни след пилинга си чувствах лицето малко по-стегнато, на 3 ден след процедурата кожата ми се обели. Колкото по-често нанасяш хидратиращ крем, толкова по-лесно тя се бели. Имах притеснения за ботокса заради мимиката, но се оказаха напразни. Мимиката ми са запази, само дето нямам дълбоки "мъдри" бръчки!
Наведнъж ли се подложи на тези процедури. Не е ли прекалено, аз съм лаик в областта и нищо не разбирам.
Отговори с цитат
  #20  
Стар 23rd April 2015, 12:35
Iveto123 Iveto123 не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Mar 2014
Мнения: 79
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Kakvoto Виж мнението
Наведнъж ли се подложи на тези процедури. Не е ли прекалено, аз съм лаик в областта и нищо не разбирам.
Първо направихме пилинга ( 2 процедури), чак след като се обели кожата и се изравни тена, се реших и на ботокс, но в малки количества. Всичко в рамките на месец.
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Пилингпроцедуработулиновтоксинмненияотзиви
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 03:57.