IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #41  
Стар 27th April 2013, 14:07
kostadinovf kostadinovf не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Apr 2013
Мнения: 2
По подразбиране

Здравейте! Искам да ви покажа две снимки на състоянието на косата ми. Косата никога не ми е била от най-гъстите, но в последно време забелязвам промяна( на места е по гъста на дръги прозира скалпът), на 17 години съм и имам проблем с лек косопад, когато се къпя, реша или просто втривам пръсти в косата ми папат косъмчета (30,40,50 на ден), ходих при двама дерматолози, споделих притесненията си от оплишевяване, те си повтарат едно и също:
" Имаш нормална гъстота на косата" , " Алопецията се появява след 25, 26 год. възраст", " Проблема е по-скоро психически". Но аз няблюдавам промените с косата си всеки ден. Постоянно мисля за косата си, станах по агресивен с околните, не общувам много с приятели, защото се притеснявам да не забележат промените с косата ми тн.

Cнимка oтдясно
http://prikachi.com/images/434/6125434c.jpg

Cнимка отляво
http://prikachi.com/images/444/6125444q.jpg

Последно редактирано от kostadinovf : 27th April 2013 на 14:12
Отговори с цитат
  #42  
Стар 27th April 2013, 15:39
Аватара на titi1
titi1 titi1 не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Sep 2008
Мнения: 1 543
По подразбиране

я забрави за проблема и ще видиш как всичко ще си дойде на мястото. Освен това гола глава си е супер, що не се пострижеш нула или първи номер. Една промяна ще ти се отрази много добре, а сигурно и ще ти ходи гола галава.
Не се депресирай, така само ще си навлечеш куп проблеми, гледай си живота и младостта, сега е времето да си безгрижен, ти си тръгнал да се шашкаш, че чак и да страниш от хората, послушай ме!
Отговори с цитат
  #43  
Стар 2nd July 2015, 14:26
petar99298323 petar99298323 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jul 2015
Мнения: 1
По подразбиране можеби плешив вече на 18

здравейте ас съм петър на 14 години и вече започвам да оплешивявам башта ми е плешив дядо ми башта на баштами сашто имали начин ас да избегна оплешивяването
Отговори с цитат
  #44  
Стар 9th July 2015, 10:27
Аватара на denidimitrova
denidimitrova denidimitrova не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jun 2015
Мнения: 41
По подразбиране

Ами има много средства, но защо не отидеш на лекар? Ампули има някакви, но са скъпички. Шампоани пък безброй...
Отговори с цитат
  #45  
Стар 27th July 2015, 20:15
mirobot mirobot не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jul 2015
Мнения: 3
По подразбиране Спокойно

Сега...
Първо.
Знаете ли че няма нищо лошо в плешивостта. Това без да говори казва че в тялото ти има много тестостерон. Както всеки знае това е "мъжкият хормон" , така че когато една жена( стига да има малко мозък ) си казва : "Опа....Пред мен стои мъжки индивид, който е доста потентен.".Така че никой да не ви говори, че не било хубаво- напротив, винаги е имало и винаги ще има такива мъже. А дамите, които са с малко повече опит ще потвърдят казаното от мен.
Второ:
Няма защо да се безпокоиш- това показва че си истински мъж (тялото ти функционира в правилната посока ) , така че вдигни гордо глава и продължавай напред.
А доколкото за жена с такъв проблем- това си е генетично, може и вследствие на заболяване да се е получило.
Поздрави
Отговори с цитат
  #46  
Стар 12th January 2016, 14:11
staniss staniss не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jan 2016
Мнения: 2
По подразбиране

Здравейте, на 27г. и също страдах от наследствен косопад. Преди няколко дни се върнах от Истанбул от трансплантация на собствената ми коса взета от здрави места и приложена върху липсващи такива части. Преди това съм ползвал всякакви медикаменти и скъпи и евтини и всички тинтири минтири.. не си губете времето. Или го приемете или ако искате да имате коса ви съветвам там където бях аз! Издава се дори сертификат доживотен, че косата няма да опада отново!
Отговори с цитат
  #47  
Стар 15th January 2016, 18:19
Аватара на martina333
martina333 martina333 не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Aug 2015
Мнения: 134
По подразбиране

Тривитаминолът дали няма да помогне с този проблем?
Отговори с цитат
  #48  
Стар 17th January 2016, 19:58
marta_1 marta_1 не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Sep 2011
Мнения: 49
По подразбиране

staniss, вероятно си много въодушевен от интервенцията, която си минал. Честито! Дали трансплантацията на новата коса е успешна ще се разбере по-късно, има период, които трябва да отмине и дори и тогава не е много сигурно. Защо не споделиш по-подробно какво, как и изобщо всичко, което мислиш, че трябва да знае някой, решил да се подложи на същото? Още веднъж: честито и се радвай на нова, здрава и красива коса!
Отговори с цитат
  #49  
Стар 23rd March 2016, 13:26
Аватара на Siqana
Siqana Siqana не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Dec 2010
Град: София
Мнения: 187
По подразбиране

Тя опада ли веднъж, после трудно да се върне изцяло. Но усети ли се тенденция, обезателно трябва да се взимат мерки. Мезотерапията за коса при мъжете си стопира оголването на темето, само дето повечето си мислят май, че е само женска процедура и не се сещат да си помогнат докато е време
__________________
all you need is love ...
Отговори с цитат
  #50  
Стар 25th March 2016, 16:03
Аватара на Kakvoto
Kakvoto Kakvoto не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Apr 2014
Мнения: 30
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Siqana Виж мнението
Тя опада ли веднъж, после трудно да се върне изцяло. Но усети ли се тенденция, обезателно трябва да се взимат мерки. Мезотерапията за коса при мъжете си стопира оголването на темето, само дето повечето си мислят май, че е само женска процедура и не се сещат да си помогнат докато е време
Мезотерапията не е ли против бръчки, как така и против косопад!?
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Спираненаоплешивяването
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 20:00.