IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1  
Стар 6th February 2006, 10:08
Аватара на Gavr1
Gavr1 Gavr1 не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Sep 2005
Град: Under the rainbow ...
Мнения: 2 092
По подразбиране

Ами незнам как си свалила 26 кг за едно лято, но това не е на добро според мен. Щом си успяла да ги свалиш за толкова кратко време и си гладувала, толкова не мисля, че трябва да ти е трудно.Как да ги задържиш ли? Ами не яж тестено, пържено и т.н.Когато те напъне на ядене не се нахвърляй на "вредните" храни, от които си се пазела през лятото.Когато си тоооооооолкова гладна хапни нещо леко-някои плод, парче сирене или нещо_малко№, което да залъже глада ти.В такива моменти можеш да ядеш зеле.То премахва чувството за глад или по-точно целулозата, която съдържа премахва глада, но в същото време не е източник на калории!
__________________
... too beautiful to die, too wild to live ...
Отговори с цитат
  #2  
Стар 8th February 2006, 11:27
luchia luchia не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Feb 2006
Град: Varna
Мнения: 26
По подразбиране

Най-много съм сваляла 11 кг. за период от месец и половина. Хранех се само с кисело мляко, плодове и зеленчуци и няколко пъти си позволих 1 филийка "Бонус". Беше много голямо мъчение, защото нямах сили за нищо, през ден ходих и на аеробика, чувствах се като парцал. Като приключих с този режим на хранене и започнах да се храня "нормално" свалих още 1-2 кг., но изведнъж започнах да трупам зверски, всичко което хапнех ми се лепваше. А и да се свалят толкова кг. наведнаж никак не е здравословно и тъй като дневното ти меню е толкова бедно, после ядеш от всичко в промишлени количества. Сподед мен единственото решение е ако един месец си на диета, после поне половин трябва да ти е захранването (което се оказва по-тежката част дори и от диетата).
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: zapazimkilogramitesleddieta
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 15:30.