IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1  
Стар 24th May 2007, 09:39
Някаква_Такава Някаква_Такава не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Apr 2007
Град: София
Мнения: 410
По подразбиране Лазерът в битка с акнето ,белезите и куп други проблеми

Заглавието ми е все едно е все едно ще взимам научна степен към БАН
Това не е тема за лазерна епилация ,а за лечението с лазер на проблемна кожа ,на белези от операция ,пигментации ,разширени капиляри ,подмладяване на кожата ,последици от премахването на татуировки и т.н
Ако някой се е подлагал на процедури с лазер ,нека сподели каква точно,доволен ли е или е пострадал !
Лазерът безобиден ли е или е опасен !

Или просто в повечето козметични салони и лекарски кабинети има уред ,който се нарича лазер ,но никаква работа не върши и парите ти просто отиват на вятъра ....
__________________
Има толкова секс за правене ,а ние се занимаваме с глупости !
Отговори с цитат
  #2  
Стар 24th May 2007, 12:19
Puppito Puppito не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Apr 2006
Мнения: 2 019
По подразбиране

ами това,което аз знам от моя приятелка, която учи медицина е, че има много различни видове лъчи (не знам дали се изразявам правилно), но за жалост в България всички лазери оперириат само с един вид лъчи (не помня кой). те и затова всички са под общото назваие лазери тук. иначе във Франция от нея знам, че всеки проблем (ако говорим за кожни, де)си се третира с различен вид лъчи и с различна интензивност. и аз бих искала да знам повече, ако има някой по-информира - да споделя
Отговори с цитат
  #3  
Стар 26th May 2007, 14:08
Аватара на dododod
dododod dododod не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: May 2007
Град: Пловдив
Мнения: 472
По подразбиране

И мен това живо ме интересува,хайде бе хора споделяйте!
Също така искам да попитам с коя от двете процедури има по-видими резултати в борбата с белезите-Микродермабразио или Лазер?
Принципа на който действат двете е различен-при микродермабразиото се изтъргва горния слой на кожата,за да се покаже нова и свежа кожа,а лазера стимулира производството на колеген в кожата за да се запълнят белегчетата.Но кой варант е по-ефикасен незнам ......чакам някой да сподели
Отговори с цитат
  #4  
Стар 27th May 2007, 16:03
Някаква_Такава Някаква_Такава не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Apr 2007
Град: София
Мнения: 410
По подразбиране

От Даничка знам ,че ако попаднеш на човек ,който не знае как да борави с лазера -можеш да си довлечеш огромни проблеми на кожата ,защото гори и ще получиш тройно по-големи проблеми

Лазерните апарати са евтини и куцо и сакато се е сдобило с такъв ,минават на някакъв курс за обучение и почват експериментите
А аз защо ли си мисля ,че няма кой знае ква полза от тях ...незнам :P
__________________
Има толкова секс за правене ,а ние се занимаваме с глупости !
Отговори с цитат
  #5  
Стар 5th June 2007, 21:04
just_a_Boy just_a_Boy не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jun 2007
Мнения: 5
По подразбиране

Лазера е един от най предпочитаните методи за отстраняване на белези след операция ужулване и др. доколкото аз знам.Има два типа единият е С02 той прониква около 20 мм в кожата на белега другия е 2 мм ако не се лъжа той е за по леки белези,името не се сещам как беше.
Отговори с цитат
  #6  
Стар 5th June 2007, 21:09
just_a_Boy just_a_Boy не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jun 2007
Мнения: 5
По подразбиране

точно тука мисля е мястото да помоля за помощ,имам големи белези на ръцете след катастрофа и са доста плътни и дълбоки.бихте ли ми препоръчали при кой да ида доктор който има авторитет и се знае че е добър или медицински център,който се знае че имат модерен и надежден лазер,искам да опитам да ги махна,защото сме лято и със тениска не мога да ходя,виждат се много
Отговори с цитат
  #7  
Стар 5th June 2007, 21:14
sladkatony sladkatony не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Feb 2006
Град: под щастлива звезда
Мнения: 2 495
Изпратете съобщение чрез ICQ до sladkatony
По подразбиране

Аз харесвам мъже с белези. И брат ми има един огромен на ръката (също от катрастрофа) и гордо си го развява. Не му се притеснявай толкова
Отговори с цитат
  #8  
Стар 5th June 2007, 21:45
just_a_Boy just_a_Boy не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jun 2007
Мнения: 5
По подразбиране

Мойте са 4 на брой и са и на двете ми ръце.радвам се че те кефат мъже с белези,но аз искам да ги махна защото не се чувствам комфортно.Решил съм твърдо защото не искам да си таутирвам ръцете,което е втория варянт.Затова моля ви хора за ПОМОООЩ ,Споделете добри отзиви за места където премахват белези с лазер?
Отговори с цитат
  #9  
Стар 6th June 2007, 09:35
Аватара на GUESS_F
GUESS_F GUESS_F не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jun 2007
Мнения: 145
По подразбиране лазер или микродермабразио

Да ви кажа ходих и на двете,лазера по скоро действа като предотвратява появата на нови пъпки или спира съществуваща инфекция,поне при мен беше така,белези не ми премахна изобщо но може би е бил по различен вид от този за който пишете СО2;микродермабразиото е много ефикасно за белези,но ако са по-дълбоки изисква и повече процедури.Като цяло не става много бързо но ефект има 100%
Отговори с цитат
  #10  
Стар 6th June 2007, 18:31
just_a_Boy just_a_Boy не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jun 2007
Мнения: 5
По подразбиране

guess_f
Според теб мислиш че микродембразиото е по ефикасно,аз за пръв път го чувам,моите белези за от няколко месеца и все още са червени и не знам дали да не изчакам да избелеят ,а и да мине лятото за да не се получи инфекция от слънцето.А каква е цената за микроим. и за лазера и къде си ги правила да се обадя и да ги питам да ми обаеснят за какво става въпрос,ще съм ти много благодарен
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Лазерътбиткаакнетобелезитекупдругипроблеми
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 15:59.