IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #21  
Стар 23rd January 2008, 14:44
Аватара на sisoni
sisoni sisoni не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jan 2008
Град: St.Zagora
Мнения: 441
По подразбиране

Аз обема на косата го имам понеже първо,постригвам се с прическа която да изглежда с обем,понеже косата ми по принцип ми е от гъстичките не от най-гъстите,но бива понеже съм с дебел косъм значи косата ми само отдолу ми е силно изтънена,а отгоре на по късички степени без да ми я изтъняват на горе много,много,но е много важно да намерите подходящия за вас фризъор,трябва да ви допадне стилат на фризъора,има много фризъори които работят много добре,но е много по важно да намерите фризъор който да ви допадне стилът му,понеже съм много суетна, и много трудно едва на скоро си открих моят фризъор с мои стил , и после с дебела четка и сешоар в корените хубаво издухване,а в краищата с преса ги изпъвам много,много обилно,и ако имам нещо в корените за дооправяне,с пресата хващам в корена косата си по кичори и с извиващи движения си я доуформям с много силно загрята преса и резолтата на косата ми е силно изгладена с огромен обем предимно в корените,обаче много време ми отнема да се занимавам с косата си,но обичам да се занимавам,е не чак толкова много време,но около 50 мин.ми отнема, абе когато някой ме е питал как си правя косата така,обяснявала съм но показно са схващали как става!!!не ме бива много в обясненията и пак казвам много фризъори ще ме пострижат както аз им кажа горе-долу,но няма да е стилат както аз съм искала по точно,и за това хората съм чувала да се оплакват,(хубаво ме постригаха,но на мен не ми прилича)-ами тва е бил проблема стилат ви се разминава и за това се оплакваш,а не че не ти прилича подона прическа! преди време имах страх от фризъорите
__________________
Научи се да слушаш,понякога шанса чука много тихо на вратата!!!
Отговори с цитат
  #22  
Стар 23rd January 2008, 21:30
ледено_sЪrце ледено_sЪrце не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Dec 2006
Мнения: 4 366
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от sisoni
преди време имах страх от фризъорите
И аз бях същата, докато не попаднах на няколко добри, които уцелваха горе-долу вкуса ми, а наскоро дори намерих точната фризьорка за мен и сега не мога да се оплача.
Отговори с цитат
  #23  
Стар 24th January 2008, 00:09
new_lady new_lady не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jan 2008
Град: Пловдив
Мнения: 151
По подразбиране

Аз се правя почти винаги на вафлички само в корените, най-добре е с керамична преса, тъй като на почти всички керамични преси вафличките не стават толкова ясно очертани, а просто косата ти бухва, ако се пръска и с лак долната част на кичура става супер обем и държи по много време. А и още нещо като сте си вкъщи си връзвайте косата отгоре на главата, така че косъма свиква да стои нагоре и после е по-обемна.
Отговори с цитат
  #24  
Стар 24th January 2008, 01:07
ледено_sЪrце ледено_sЪrце не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Dec 2006
Мнения: 4 366
По подразбиране

Мойта преса има само ситни вафлички и много раздалечени. Няма я средната големина.
Отговори с цитат
  #25  
Стар 24th January 2008, 11:04
new_lady new_lady не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jan 2008
Град: Пловдив
Мнения: 151
По подразбиране

И със ситни става важното е да направиш по 1 вафличка на корена на всеки кичур, а не само най-отгоре на главата.
Отговори с цитат
  #26  
Стар 24th January 2008, 16:56
Аватара на secretk
secretk secretk не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jul 2007
Град: София
Мнения: 4 401
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Babri
Точно така.С пресата се приглажда и няма никакъв обем.Докато с четката и сешоара става пухкава и обемна.Има и специални спрейове за обем. А ако искаш още по-обемна,си я направи на дифузер
може ли дa ми препоръчaш някaкъв спрей за обем ,aко си ползвалa
мерси предвaрително
Отговори с цитат
  #27  
Стар 25th January 2008, 20:47
Babri Babri не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jul 2007
Мнения: 16 744
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от secretk
Цитирай:
Първоначално написано от Babri
Точно така.С пресата се приглажда и няма никакъв обем.Докато с четката и сешоара става пухкава и обемна.Има и специални спрейове за обем. А ако искаш още по-обемна,си я направи на дифузер
може ли дa ми препоръчaш някaкъв спрей за обем ,aко си ползвалa
мерси предвaрително
За обем ползвам пяна на Билба,но като ходя при моята фризьорка тя ми слага спрей на Alfaparf.
Отговори с цитат
  #28  
Стар 25th January 2008, 21:01
Аватара на secretk
secretk secretk не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jul 2007
Град: София
Мнения: 4 401
По подразбиране

мерси
Отговори с цитат
  #29  
Стар 26th January 2008, 19:26
ninka_sp ninka_sp не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jan 2008
Град: София
Мнения: 11
По подразбиране

Абе момичета не ви ли се изтощава косата от тая преса?Аз я ползвам рядко,щтото като си помисля кво си причинявам на косата....
Отговори с цитат
  #30  
Стар 27th January 2008, 21:05
Аватара на Gavr1
Gavr1 Gavr1 не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Sep 2005
Град: Under the rainbow ...
Мнения: 2 092
По подразбиране

Ами аз нямам проблеми. Все си мисля, че е от маските и балсамите, които ползвам. Преса използвам по 2 пъти в седмицата (най-ситната приставка) и то не всяка седмица. Но ми се е случвало и по 3-4 пъти и няма проблеми!
__________________
... too beautiful to die, too wild to live ...
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Обемнакоса
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 02:37.