IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #5091  
Стар 20th December 2009, 13:19
Аватара на rade
rade rade не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jun 2008
Мнения: 186
По подразбиране

Знам, че е нормална болката но искам само да ви попитам момичета,
всъщност направих вече месец и болка през деня нямам изобщо, боли ме единствено през ноща когато спа по гръб и се събуждам от тази тежест. Аз все още си нося лентата и сутиен нон стоп. Пробвала съм и без тях вечер но е още по зле.
Та въпроса ми е нормална ли е тази болка по време на сън
__________________
Да вземеш решение да имаш дете е много важна стъпка.Това е да избереш сърцето ти да се разхожда извън тялото ти завинаги.
  #5092  
Стар 20th December 2009, 21:30
Аватара на Divinemouse
Divinemouse Divinemouse не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Aug 2007
Град: в мечтите ми
Мнения: 8 719
По подразбиране

Bellegrin

аз бях със стегнати мускули както теб ,но мен два дни много ме боля...от самата операция...В последствие не си спомням да ме е боляло нещо ,освен ребвата от лявата страна,защото спя на ляво..
__________________
Да обичаш значи да страдаш,
затова обичай този, който заслужава страданието ти.
  #5093  
Стар 20th December 2009, 23:58
Аватара на Мариса
Мариса Мариса не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: София
Мнения: 8 631
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от rade
Знам, че е нормална болката но искам само да ви попитам момичета,
всъщност направих вече месец и болка през деня нямам изобщо, боли ме единствено през ноща когато спа по гръб и се събуждам от тази тежест. Аз все още си нося лентата и сутиен нон стоп. Пробвала съм и без тях вечер но е още по зле.
Та въпроса ми е нормална ли е тази болка по време на сън
Нормална-при мен беше така,а и носих лентата 2 месеца през ноща дори.

Ще се оправиш
__________________
Не е най - умен този който има най- много знания а този който успява всеки един миг от живота си да направи щастлив
  #5094  
Стар 21st December 2009, 16:20
Аватара на Бобето
Бобето Бобето не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Apr 2008
Град: PK
Мнения: 5 327
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от catwoman
При Дисански цената е 4000 лева. Прясно инфо Видях, че някой по-горе питаше. На моята приятелка, вече месец и половина след операцията са страхотни.
Bellegrin, честити нови гърди, да си ги носиш с гордост
Да и на две мацки от форума са им супер яки гърдите ...правени са при него.
  #5095  
Стар 21st December 2009, 18:56
Аватара на ivi4kaaa
ivi4kaaa ivi4kaaa не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Dec 2009
Мнения: 7
По подразбиране

Здравейте и от мен.Чувствам се много странно,защото от години чета коментрите и меннията ви.Без да ви познавам имам чувството че сте ми близки.Аз съм на 22 и цял живот съм страдала от малък бюст.по скоро никакъв.Където и да бях ходила на консултация ми казваха че съм доста рядък случаи.дете на 12.така изглеждах в гърдите хаха,но ето че след толкова години само говорене и консултации най накрая го направих.операцията ми беше на 11 декември и мисля че всичко върви нормално,но въпреки всичо си имам своите питания.Аз съм мн слабича и си сложих 250 cc.това беше максимума при мен.днес ми е 10 ден и все още си ме дърпа още,плюс това трябва да ми идва и болката от няколко дни насам е ужасна.винаги мн ме е боялло преди цикъл,но сега и оперирана и съвсем.при вас как беше?отделно от този сутиен съм страшно протрита и ме боли.какво мога да сложа?спането ми е ад.До Нова година има още 10 дни.ще станат тоагав 20 от операцията ми.нали ще съм мн по добре?скоро като се пооформят ще кача снимки преди и след.
  #5096  
Стар 21st December 2009, 22:51
evita29 evita29 не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Feb 2009
Мнения: 237
По подразбиране

Честито Ивичка С течение на дните болката ще става все по поносима,няма как красотата иска жертви Ако си протрита слагай тениска и тогава сутиена така може да ти поолекне.Леко и бързо възтановяване ти желая!
  #5097  
Стар 22nd December 2009, 08:42
Аватара на aniK
aniK aniK не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Feb 2007
Мнения: 4 127
Изпратете съобщение чрез ICQ до aniK
По подразбиране

ЧЕСТИТО НА НОВООПЕРИРАНИТЕ
Стискайте зъби, момичета, всичко минава и се забравя - остава само удовлетворението от новата визия
  #5098  
Стар 22nd December 2009, 10:06
mdacota mdacota не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Nov 2009
Мнения: 214
По подразбиране

Честито и от мен на Ивичка!

Всичко се забравя, мила. Прояви още малко търпение и бъди сигурна, че след още някоя и друга седмица няма да помниш болката, а ще се радваш на нова визия!
  #5099  
Стар 22nd December 2009, 11:12
Аватара на ivi4kaaa
ivi4kaaa ivi4kaaa не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Dec 2009
Мнения: 7
По подразбиране

Благодаря много.Дано да е по скоро,защото има моменти,в които губя търпение.Знам,че ще мине и ще съм мн щастлива както и всички новооперирани.Имахте ли болки преди първият ви цикъл.питам,зашото от от два дни съм по зле отколкото в началото.едно пулсиране.като легна полудявам от болка и го свързвам с това че трябва да ми дойде всеки момент.
  #5100  
Стар 22nd December 2009, 11:20
mdacota mdacota не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Nov 2009
Мнения: 214
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от ivi4kaaa
Благодаря много.Дано да е по скоро,защото има моменти,в които губя търпение.Знам,че ще мине и ще съм мн щастлива както и всички новооперирани.Имахте ли болки преди първият ви цикъл.питам,зашото от от два дни съм по зле отколкото в началото.едно пулсиране.като легна полудявам от болка и го свързвам с това че трябва да ми дойде всеки момент.
Аз нямах проблеми с болки. Обаче ми се получи аномалия и цикъла ми дойде цяла седмица по-рано...
Защо не пиеш някакво болкоуспокояващо?
Затворена тема


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Въпросикъмоперираните
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 22:31.