IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #61  
Стар 1st February 2010, 21:41
pol4o pol4o не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jan 2010
Мнения: 5
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от te_dda
оффф, сори за грешките !!!! Пиша бързо и като чета много теми и отговарям неам нерви за препрочитане и корекции !! Знам че е неприятно, обещавам да съм по-внимателна за в бъдеще, щото ме е срам от мене си вече на моменти

Малей....кво е тва оф, уф и аман- на всяка манджа мерудия си, нареждаш като доктор
Отговори с цитат
  #62  
Стар 1st February 2010, 22:49
Аватара на te_dda
te_dda te_dda не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jul 2008
Мнения: 2 591
По подразбиране

нещо бъркаш подправките с основните компоненти....а ти по какъв повод си в нашия раздел - зяпаш цици или ????
__________________
Със или без силикон - за простотията и глупостта лек няма , за комплексарите - също !!!!!
Отговори с цитат
  #63  
Стар 2nd February 2010, 16:27
kaka G kaka G не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Oct 2009
Град: Varna
Мнения: 120
По подразбиране ...

Теда, Марулка, до колкото разбрах говорите за Макган-МФ нали? Само искам да направя едно пояснение към това, защото аз съм с такива. За мен специално този модел се оказа не толкова успешен, тъй като горният полюс е абсолютно празен. Дано ме разбирате какво имам предвид. Всъщност то не на вас трябва да обяснявам май, а на момичето, което се интересува. Мисля, че и това е от значение. Ако сега трябда да избирам инпланти, ще избера някои, при които поне малко да има "пълнеж" и в горната част. Защото при мен сега е горе празно и изведнъж пълно.
Отговори с цитат
  #64  
Стар 2nd February 2010, 20:09
Аватара на te_dda
te_dda te_dda не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jul 2008
Мнения: 2 591
По подразбиране

абе обсъждаме си принципно тука покрай момичето някакви парамтри и съотношения, но да, за каган ставаше въпрос по някое време

да, моделите на накган - матрицата са анатомичните импланти даващи ВЪЗМОЖНо най-естесвен вид.....което най-вече включва как изглежда горния полюс, защото при всички естесвени бюстове той е плавен ако е момински, или липсва, ако е по-женсвен или голям бюста...въпросът е дали това иска пациента като резултат....те нямат пълен кохезитет ( което ще рече че в изправено положение, както са върху гр. кош имплантът е по-празен в горната част и по-пълен в долната), нямат особено големи проекции и залягат на широчина и височина с разумни или даже сравнително ниски проекции ( е, то за тва има поне 6 основни модела, кито и се различават по тея параметри, де, но аз имам в предвид и обсъждам най-често слаганите импланти, а те са такива, защото имат оптимално съотношение като естетика на параметри и резултати и са подходящи почти за всички) и мекота на гела, която на пипане е близка до естесвената...всичко това, поставено на гърда с предишна птоза и налични тъкани , които скриват добре така или иначе меките очертания на импланта , а ако се прибави и среден профил - гарантирам ви че никой няма да разбере като се съблечете че сте с импланти !!
А ако имате налична птоза и свободни тъкани и не искате естесвена визия, то това не са вашите импланти по мое скромно мнение...
__________________
Със или без силикон - за простотията и глупостта лек няма , за комплексарите - също !!!!!
Отговори с цитат
  #65  
Стар 3rd February 2010, 10:12
patrisha patrisha не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jun 2009
Мнения: 391
По подразбиране

След толкова много информация съвсем се обърках.
Аз съм с кръгли импланти и ми се струват много топчести, други пък имат проблем с горния полюс, който не е добре изпълнен. Вече започват да ме обземат притеснения, дали съм се насочила към подходящи импланти за подмяна.
Искам да помоля съфорумките, които са с Мак ган, анатомични импланти, ако са склонни да ми пратят снимки, да се свържат с мен на лични, за да им дам мейл. Дано някоя се отзове на молбата ми ...
Отговори с цитат
  #66  
Стар 3rd February 2010, 10:45
kaka G kaka G не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Oct 2009
Град: Varna
Мнения: 120
По подразбиране ...

Някой знае ли дали има инпланти Макган - софт тъч, но кръгли?
Отговори с цитат
  #67  
Стар 3rd February 2010, 11:46
patrisha patrisha не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jun 2009
Мнения: 391
По подразбиране

Има, моите са такива.
Отговори с цитат
  #68  
Стар 4th February 2010, 02:18
evita29 evita29 не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Feb 2009
Мнения: 237
По подразбиране

И моите също са такива.Алерган TSX525 Софт тъч,кръгли.
Отговори с цитат
  #69  
Стар 5th February 2010, 23:45
Аватара на te_dda
te_dda te_dda не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jul 2008
Мнения: 2 591
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от patrisha
След толкова много информация съвсем се обърках.
Аз съм с кръгли импланти и ми се струват много топчести, други пък имат проблем с горния полюс, който не е добре изпълнен. Вече започват да ме обземат притеснения, дали съм се насочила към подходящи импланти за подмяна.
Искам да помоля съфорумките, които са с Мак ган, анатомични импланти, ако са склонни да ми пратят снимки, да се свържат с мен на лични, за да им дам мейл. Дано някоя се отзове на молбата ми ...
по-скоро разгледай темата със информацията и снимките и виж кои сред активните потребители са с такива импланти и пиши на лични - така със сигурно ще видиш повече снимки...всяка от нас така е правила... , но имай в в предвид,че в зависимост от наличните предишни тъкани стоят съвсем различно...
__________________
Със или без силикон - за простотията и глупостта лек няма , за комплексарите - също !!!!!
Отговори с цитат
  #70  
Стар 6th February 2010, 09:41
novak novak не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Sep 2007
Мнения: 134
По подразбиране

Здравейте момичета И моята операция мина, мисля, че всичко беше нормално. Днес ми е втори ден след операцията и още се чуствам все едно е инал валяк през гардите ми, но не е нещо траично, просто отоците ме понаболяват малко и сутиена ме стяга, но се надявам в понеделник като ми сменят лепенките и сменя сутиена нещата савсем да почнат да се нормализират. И май основният ми проблем е че не съм свикнала да спя по гръб, а сега друг вариант нямам. Уж доста четох предварително по темите, но не помня...има ли нещо с което да помогна на отоците да се разнесат по-бързо?
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Каквиимплантиизбрахтезащо
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 04:12.