IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #71  
Стар 6th February 2010, 10:02
Марулка Марулка не е на линия
Banned
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2008
Мнения: 6 970
По подразбиране

Честито
И за мен болките в гърба бяха най-кошмарни....гърдите не ме боляха толкова колкото гърба,но.......... трай бабо за хубост.И това ще отмине За отоците-спокойно.Това е естествен процес и тялото реагира адекватно,така,че ще преминат от само себе си
Отговори с цитат
  #72  
Стар 7th February 2010, 02:29
Аватара на te_dda
te_dda te_dda не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jul 2008
Мнения: 2 591
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от novak
Здравейте момичета И моята операция мина, мисля, че всичко беше нормално. Днес ми е втори ден след операцията и още се чуствам все едно е инал валяк през гардите ми, но не е нещо траично, просто отоците ме понаболяват малко и сутиена ме стяга, но се надявам в понеделник като ми сменят лепенките и сменя сутиена нещата савсем да почнат да се нормализират. И май основният ми проблем е че не съм свикнала да спя по гръб, а сега друг вариант нямам. Уж доста четох предварително по темите, но не помня...има ли нещо с което да помогна на отоците да се разнесат по-бързо?
__________________
Със или без силикон - за простотията и глупостта лек няма , за комплексарите - също !!!!!
Отговори с цитат
  #73  
Стар 8th February 2010, 09:53
evita29 evita29 не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Feb 2009
Мнения: 237
По подразбиране

Честито и от мен!
Отговори с цитат
  #74  
Стар 11th March 2010, 17:03
max_mara max_mara не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jan 2010
Мнения: 34
По подразбиране какви импланти избрахте и защо

Искам да попитам за вашето мнение , подгръдната ми обиколка е 80см а избрания имплант за моята операция е PIP 355cc капковидни ширина 122 височина 117 проекция 49мм. Имам притеснение, че тези импланти не са достатъчно широки а са с не- малка проекция. Като смятам просто аритметически понеже моето разстояние между гърдите е не повече от 2 см, дали тези импалнти не са с много малка основа? Няма ли да стоят тесни а издадени напред?
Отговори с цитат
  #75  
Стар 11th March 2010, 19:42
diana1977 diana1977 не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: May 2006
Град: София
Мнения: 391
По подразбиране

Аз пак ти казвам ,според мен тези импланти ще са ти малки ,но зависи и от това какво е сегашното ти състояние и колко кожа имаш за запълване,така че ако искаш по конкретно мнение трябва да се видят снимки .Така че пусни снимки за да се види каква е базата в момента,може и на лични.С УДОВОЛСТВИЕ ЩЕ ТИ ОТГОВОРЯ СПОРЕД МОЙТО ВИЖДАНЕ.
Отговори с цитат
  #76  
Стар 12th March 2010, 00:07
max_mara max_mara не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jan 2010
Мнения: 34
По подразбиране какви импланти избрахте и защо

и аз имам подозрение че ми е малка основата. Прилагам снимки
http://www.snimka.bg/?profile,upload...page=1;#paging
парола 1234
Но от PIP понеже доктора работи с такива, анатомичните са това 355cc ширина 122 височина 117 проекция 49. Следващите са 395cc ширина 127 височина 122 проекция 50. Аз не искам голям бюст, а нещата някакси отиват в тази посока. Дали при това положение не е по-добре да избера не6то кръгло стандартен профил? Диана 1977 твоите гърди ми се виждат големи, определено искам по малки. Ако някой може да ми даде съвет какво да правя
Отговори с цитат
  #77  
Стар 12th March 2010, 19:17
diana1977 diana1977 не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: May 2006
Град: София
Мнения: 391
По подразбиране

нещо немога да ти видя снимките иска и потребител може би не този линк трябва да пуснеш.А относно големината е така защото имах много моя тъкан за запълване.Абе да ти кажа изобщо не изглеждат големи само на снимките.Ако искаш ще ти пусна снимки на лични с дрехи да видиш че е така
Отговори с цитат
  #78  
Стар 16th March 2010, 21:32
Аватара на Adelini
Adelini Adelini не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: May 2009
Град: София
Мнения: 670
По подразбиране

Успех утре на операцията и чакаме да пишеш като мине!
__________________
"Хората страдат не от това, което се случва, а от своето отношение към станалото" - Mонтен
Отговори с цитат
  #79  
Стар 16th March 2010, 21:33
Аватара на Adelini
Adelini Adelini не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: May 2009
Град: София
Мнения: 670
По подразбиране

max-mara
__________________
"Хората страдат не от това, което се случва, а от своето отношение към станалото" - Mонтен
Отговори с цитат
  #80  
Стар 19th March 2010, 09:21
Аватара на emiko
emiko emiko не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Oct 2008
Град: София
Мнения: 2 648
По подразбиране Re: ...

Цитирай:
Първоначално написано от kaka G
Някой знае ли дали има инпланти Макган - софт тъч, но кръгли?
Какво означава софт тъч
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Каквиимплантиизбрахтезащо
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 16:23.