IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #51  
Стар 23rd March 2010, 11:33
Аватара на Armand
Armand Armand не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Sep 2006
Град: София
Мнения: 5 041
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от HATE
Аз лично не разбрах къде е проблема за вас да пишете ?

Та, ако може някой да ми обясни с две думи...
няма проблем да не пишем, просто не искаме да го правим, ако нещата ще се стичат така

ясно - точка на кипене, но марулка и другите реално без видима причина са изгонени от форума, а това са хора, които пишат тука от години, пишат умни неща, свежи, придават дух и цвят
__________________
nothing to die for = nothing to live for
Отговори с цитат
  #52  
Стар 23rd March 2010, 11:34
Аватара на HATE
HATE HATE не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Feb 2006
Град: NWBG
Мнения: 4 031
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Piny
Искаме да се върнат Марулка, Акулката, Стрейндж и Лимонката
оппа думичките станаха 9
HATE, моля те направи нещо!
И да искам да направя нещо за да се тушира напрежението - не съм аз човекът, който държи привилегиите за това нещо. Моите възможности се изчерпват с това да трия, заключвам, местя и редактирам постове на други потребители.

Нито мога да налагам банове, нито мога да свалям такива.

Колкото и неприятно да звучи - това е истината, за съжаление. Единственият човек, който може да направи това нещо е Лиофи.
__________________
Hagh qoHpu' neH HeghtaHvIS SuvwI'pu'
Не малко народ се е удавил в ривъра!
Отговори с цитат
  #53  
Стар 23rd March 2010, 11:47
Аватара на valeto
valeto valeto не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Sep 2005
Град: София
Мнения: 9 208
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от HATE
И да искам да направя нещо ...
Пиши, е тва направи. Щот и ти спря да пишеш в един момент. Ми ще кажат някои, че нямало какво да се пише, няма теми. Няма, щото хората ги няма. Защото си отиват, заради некви ей такива изпълнения или защото са изгонени заради някакво си мнение.
Къде са Нелина, Мишито, Наталей, Шоколадката, Бариту, Дъвъпъ, Лейдито ... ще пропусна някой, да ме прощават.

Искаме си Марул! Стрейнджник! Лимони Джони! Суит Шарк! Емжиту! Бютифул!

Егаси, а къде е и валето ???
__________________
. LIVE . RIDE . FLY
Отговори с цитат
  #54  
Стар 23rd March 2010, 11:51
Аватара на HATE
HATE HATE не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Feb 2006
Град: NWBG
Мнения: 4 031
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от pifco
проблема е ,че съвсем незаслужено са банати,можеш ли да намериш причина да бъдат изгонени и да е цитираш
Цитирай:
Първоначално написано от Armand
няма проблем да не пишем, просто не искаме да го правим, ако нещата ще се стичат така

ясно - точка на кипене, но марулка и другите реално без видима причина са изгонени от форума, а това са хора, които пишат тука от години, пишат умни неща, свежи, придават дух и цвят
И аз навярно, както другите не мога да намеря причината за техните банове, но това не означава, че тя не съществува като реална такава за да доведе до изпълнението им. Това, че не виждаме извънземни, не можем да заключим, че не съществуват, нали ? /баси примера /

Все пак, и на мен не ми харесва, че за пореден път вместо да си правиме кефа, правиме обратното: от мухата - слон, което естествено пак ще доведе до създаването на някакви групи потребители, предполагащи бъдещи конфликти. Но това отново е в сферата на недоказаните теории.
__________________
Hagh qoHpu' neH HeghtaHvIS SuvwI'pu'
Не малко народ се е удавил в ривъра!
Отговори с цитат
  #55  
Стар 23rd March 2010, 11:54
Аватара на Armand
Armand Armand не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Sep 2006
Град: София
Мнения: 5 041
По подразбиране

хейт, не мога да повярвам, че предлагаш да продължим да си пишем все едно нищо не е станало

не знам точната бройка, но вчера без причина са били изгонени 4-5 потребителя от форума, би ли го подминал това?

и тук не става дума за поредните 15 годишни дечица, а за хора, дето от 2-3 години живеят във форума и реално го държат жив?
__________________
nothing to die for = nothing to live for
Отговори с цитат
  #56  
Стар 23rd March 2010, 11:57
Аватара на Мария Василева
Мария Василева Мария Василева не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2007
Град: България
Мнения: 3 779
По подразбиране

Преди време имаше сериозен отлив на доста от най-активните потребители.. пак имаше спор с админа. И форума замлъкна. За известно време. После дойдоха нови участници, които станаха активни към днешно време.
Отговори с цитат
  #57  
Стар 23rd March 2010, 11:57
liophy
Guest
 
Мнения: n/a
По подразбиране

Админът не пише, просто защото не е длъжен да виси 24 часа във форума.

Сега ще отговоря на коментарите в тази тема:

Отново - ДЕМОКРАЦИЯТА СВЪРШИ!!!.

Виждам, че най-активни в тази тема са предимно стари потребителите. Такива, които приемат за даденост това, че всеки един от тях е един админ в сянка.

Които приемат за даденост че те са тези, които казват какво да се случва в този форум.

Много е лесно да си админ в сянка. Обаче някои от мърморещите тука вече бяха админи и форумът се бе превърнал в кочина. В място, в което се бе издигнала клика на върховенството. И всички останали биваха подигравани и игнорирани.

Да, не е лесно да угаждаш на всички. Много е лесно да се вайкате сега, защото не знаете какво е да си на топа на устата.

Мислите, че може един човек с действията си да направи всички щастливи? Нали във всеки един спор има две страни. ВИНАГИ единия остава недоволен от нещо.

И точно тук има нужда от налагане на реда и дисциплината. И точно затова в този форум единствените конфликти от около 1 година са до болка изтърканата тема за Сладиланката и нападките към админа.

Погледнете всеки друг форум. В кой друг форум има такъв мир и съгласие?

Затова искам да ви кажа - повече от щастлив съм да поема всичките негативи. Повече от доволен съм само и единствено аз да съм обществения враг номер 1. Защото това показва, че съм си свършил работата.

Но за да си върша работата, трябва решенията да се приемат. Недоволствайте колкото искате, но решенията ми се налага да се приемат. Не може и най-дребното мое решение да се оспорва. Не мога да се обяснявам пред всеки за най-малкото нещо. Това е абсурд. Това е пълна свободия. На това нещо просто трябва да се сложи край.

ПОВЯРВАЙТЕ - не взимам тези решение за удоволствие. Доказателството - аз в този форум вече не пиша. Аз не съм част от него. Аз нямам нужда от това да взимам нечия страна или да правя нещо за себе си. Единствената ми цел е да спазвам за реда на този форум.

Форумът, в който аз съм първият регистриран потебител. Тоест - той е мое отроче. Отгледал съм го от бебенце. Беше мъничък и чистичък. Непокварен като всички бебета. Порастна. И той почна да прави бели.

Сега явно е в пубертета и е настроен като всеки тийнейджър анархично и войнствено. И това ще мине.

Прочетете отново историята за живота на един форум на Чуждата. Защото наистина е вярно.

Във всеки един форум има текучество. Недоволните си тръгват, идват нови. Остава същината му и управлението (собствениците).

Моето управление, колкото и да не ви харесва, се е доказало през годините. И преди е имало стачки и емиграции. И знаете ли какво - след емиграцията форумът става по-уютен и спокоен. Явно просто е въпрос на катализиране на очистващите се процеси. Всеки организъм има нужда да се почиства.

Да. Знам че повечето от вас ще останат с неприятно чувство от този пост. Не всеки ще успее да погледне нещата от друга гледна точка, освен от своята.

Но аз съм минал по този път и знам, че съм прав. Затова ви уверявам, няма да променя решението си. Няма да променя политиката си.

И имам пълната подкрепа на собствениците на сайта.

И за да не завършвам с неприятен тон ще повторя:

Не правя всичко това от удоволствие, а защото така трябва. И това ще е за добро. Всички, които останат, ще го разберат. Може би ще минат месец-два, докато нещата се успокоят, но със сигурност всичко ще си дойде по местата.
Отговори с цитат
  #58  
Стар 23rd March 2010, 12:10
liophy
Guest
 
Мнения: n/a
По подразбиране Re: Говорилня 26

Цитирай:
Първоначално написано от valeto
А модератора си трае
И модераторЪТ не си трае, а каза, че ще отговаря на лични съобщения. Това, че ти не четеш е друг въпрос.
Отговори с цитат
  #59  
Стар 23rd March 2010, 15:48
Аватара на Rochellkaa
Rochellkaa Rochellkaa не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Oct 2009
Град: NYC
Мнения: 1 457
По подразбиране

Форумът остава без емблематичните си и ценни потребители,а тези,които действат като паразити са добре дошли.
Защо ? Защото иначе се пише само в 3 раздела- диети,секс и този. А въпросните потребители разпростират ненужните си мнения,за да запълват по някакъв начин пространството.

Не съм съгласна с всички тези банани. Лично аз съм била гонена от форуми неведнъж и то заради изразяване на личното ми мнение,при което се получава така,че админа не му отърва и единственият начин да ми отговори е да меи даде банан.

Стрейндж поне наистина влезе в някакъв конфликт с теб ,Льофи(което не означава,че банана й е оправдан),но пък Марулка и Лимона защо ?
__________________
I'm a wild child,come and love me ... !
Отговори с цитат
  #60  
Стар 23rd March 2010, 15:55
Аватара на pifco
pifco pifco не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Apr 2008
Град: Plovdiv
Мнения: 3 820
Изпратете съобщение чрез ICQ до pifco Изпратете съобщение чрез Yahoo до pifco
По подразбиране

Сладур,няма да получиш отговор по една проста причина.Просто не може да се скълъпи такава,а не виждам от къде ще си намери достатъчна причин за да оправдае действията си АДМИНА,на повечето им се изясни ситуацията.Ако просто раздухването на случая беше само от един потребител досега да са го изгонили и него,но предполагам му се вижда в повече на админа да изгони още 5-6 човека макар ,че не би ме изненадало защото в повечето случай е предвидим
__________________
http://www.sinyatabezdna.com/
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Говорилня
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 14:21.