IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1411  
Стар 18th October 2013, 14:49
nadin.1980 nadin.1980 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Oct 2013
Мнения: 4
По подразбиране

Здравейте,
аз сьм нова вьв форума,привет на всички.
Преди 9 месеца си направих ринопластика при лекар,който не е от цитираните вьв форума.-премахване на сьвсем лека гьрбичка.Резултата е -нова ,увисване на вьрха/който вече девети месец продьлжава да е изтрьпнал,абсолютно различни профили/.
Молбата ми е,тьй като и аз се насочих за ревизия кьм Йорданов,дали мога да видя ринопластики правени от него и какво ви е мнението,дали е добьр вьв вьрховете,защото носьт ми е толкова издялкан в горната част и подут на вьрха,че стои ,като чушка
Отговори с цитат
  #1412  
Стар 19th October 2013, 10:04
Аватара на Мариса
Мариса Мариса не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: София
Мнения: 8 631
По подразбиране

Поне при моя връх се справи доста добре,беше доста зле положението.
https://fbcdn-sphotos-a-a.akamaihd.n...56605207_n.jpg

https://fbcdn-sphotos-f-a.akamaihd.n...24302392_n.jpg
__________________
Не е най - умен този който има най- много знания а този който успява всеки един миг от живота си да направи щастлив
Отговори с цитат
  #1413  
Стар 20th October 2013, 17:52
nadin.1980 nadin.1980 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Oct 2013
Мнения: 4
По подразбиране

Поздравления,справил се е чудесно.
При теб за колко време спадна центъра и прави ли реакции от топло.
Ако навън стане над 10 градуса,носът ми е като сигнална лампа,толкова се подува и все едно ми пулсира.
При мен само уж премахнаха гърбичка ,а в действителност "незнайно как "
се е появила нова.
Не съм оперирана при Йорданов,но след обиколка при видни наши хирурзи се спрях на него,като ме посъветва да изчакам година след операцията.
Дали е възможно силно издялкан нос в горната част да се изправи,имате ли идея
Отговори с цитат
  #1414  
Стар 20th October 2013, 19:26
Аватара на Мариса
Мариса Мариса не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: София
Мнения: 8 631
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от nadin.1980 Виж мнението
Поздравления,справил се е чудесно.
При теб за колко време спадна центъра и прави ли реакции от топло.
Ако навън стане над 10 градуса,носът ми е като сигнална лампа,толкова се подува и все едно ми пулсира.
Meрси.
Не мога да кажа с точност колко време отне,приблизително година,за да е във вида си,в който е сега.Подуването е нормално.
__________________
Не е най - умен този който има най- много знания а този който успява всеки един миг от живота си да направи щастлив
Отговори с цитат
  #1415  
Стар 26th October 2013, 19:47
sunbun sunbun не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Dec 2012
Мнения: 103
По подразбиране

Да д-р Йорданов оперира,просто не всичките му пациенти пишат тук,което е добре...аз съм правила ревизия при него,вече минаха 4 месеца и мисля че доктора е добър...Успех!!
Отговори с цитат
  #1416  
Стар 30th October 2013, 13:14
Аватара на Мариса
Мариса Мариса не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: София
Мнения: 8 631
По подразбиране

хахахаахах,оставаше пациентите му да пишат във форуми.Малко са хората,които пишат и се ровят,повечето по препоръки на познати и приятели се доверяват на някой.
__________________
Не е най - умен този който има най- много знания а този който успява всеки един миг от живота си да направи щастлив
Отговори с цитат
  #1417  
Стар 1st November 2013, 16:17
irene irene не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jun 2013
Мнения: 4
По подразбиране

Аз също се интересувам от мнението на опериралите се при д-р Йорданов, нямам познати или приятели, които са си правили ринопластика, затова мнението на хората в този форум е важно за мен. Ходила съм на консултация при доктора и все още съм в процес на обмисляне дали да се оперирам при него. Имам изкривена носна преграда, която всъщност е проблемът, защото не мога да дишам добре и малка гърбичка. Докторът каза, че може да коригира и двете в една операция, но това, което ме притеснява е, че не работи с фотошоп или друга програма, за да мога да видя как ще изглежда носът ми след корекцията, успя да ми покаже само едно момиче, на което е оперирало носа, а аз искам да видя поне 2-3 за да мога да сравня, да добия представа. Tedi83 ще съм благодарна да споделиш твоите впечатления от консултацията си с доктора. Иначе операцията за ринопластика е 2 200 – 2 300 лв, не си спомням съвсем точно. Хубав ден от мен!
Отговори с цитат
  #1418  
Стар 1st November 2013, 20:30
Tedi83 Tedi83 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Oct 2013
Мнения: 8
По подразбиране

Здравей Irene,впечатленията ми от д-ра са много противоречиви.Първо ме изненада факта,че не ми показа снимки след фотошоп обработка,второ -каза че по-добре да ми сложи имплант в брадичката,защото тя е проблемна,а не носа ми.И тук започна един много дълъг спор,защото имам ужасна гърбица,която ми е компекс от много години..После поогледа отново носа и се съгласи,че гърбицата не е никак малка...,но можел само да я премахне и съвсем малко да пипне връхчето,а аз искам и скъсяване,тук д-ра пак възрази..и в общи линии излязох доста разочарована от кабинета му.Не искам да съм поредната ,която преди да се възстановила от първото рино,да плаче за второ(((((((((
P.S аз също имам изкривена носна преграда,носа ми е леко изкривен надясно,като цяло има доста работа ,но ще видя ,колебая се ,а цената която ми обяви д-ра за е 2300 лв.
Пиши и ти,моля ако има напредък при теб.
Успех!

Последно редактирано от Tedi83 : 1st November 2013 на 20:34
Отговори с цитат
  #1419  
Стар 4th November 2013, 09:24
lapiovra lapiovra не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jan 2013
Мнения: 26
По подразбиране

Моята операция беше преди 7 месеца. Всичко е ок, все още има да се изфинява. Доста е рязано при мен, но то си имаше нужда. Бъпреки това, моята брадичка също е по-малка и леко навътре, което си личи само в профил. Док и на мен ми препоръча да я оправя, защото , колкото и добре да е носа, ако и тя не се пипне, все ще изглежда не досататъчно малък, в което има логика. Засега ще изчакам да мине година от риното и тогава ще преценя дали да си сложа имплант. Има достатъчно клипчета за импланти в брадичката и там можеш да се увериш колко променят лицето, ненатрапчиво... Наистина понякога там е проблема, а не се досещаме или по-скоро не можем да преценим. Затова Йорданов не е само по УНГ , а и по лицева пластика, хубаво е, че не се втренчва само в носа, а гледа пропорциите на лицето и преценява много добре...Успех!
Отговори с цитат
  #1420  
Стар 5th November 2013, 00:22
Vitaa Vitaa не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Nov 2013
Мнения: 11
По подразбиране

Lapiovra, сама ли изяви желание да ти отнеме повече или по негова препоръка? На мен ми предстои септо+рино съвсем скоро при д-р Йорданов.
Друг въпрос, който ми се въртеше е какво всъщност си носите в деня на операцията? На консултацията (толкова бях притеснена) пропуснах да попитам, а няма да имам друга преди това.
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Йорданов
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 04:46.