IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1  
Стар 4th October 2012, 09:31
Exxx Exxx не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Oct 2012
Мнения: 3
По подразбиране АБОРТ и бременност след това?

Здравейте, вярно ли е, че след аборт повече не можеш да забременееш? Защото навсякъде чувам подобни изказвания.. моля да ми разясните. Мерси
Отговори с цитат
  #2  
Стар 1st November 2012, 16:35
kokona26 kokona26 не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Oct 2012
Мнения: 153
По подразбиране

Не, не е вярно. Но отиди на лекар да те прегледат и да видят дали всичко е наред. Самият лекар ще ти обясни какво да правиш. Обикновено след 3-6 месеца препоръчват да се възстановят опитите за забременяване. Успех!
Отговори с цитат
  #3  
Стар 20th May 2013, 11:39
Аватара на Мариса
Мариса Мариса не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: София
Мнения: 8 631
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Exxx Виж мнението
Здравейте, вярно ли е, че след аборт повече не можеш да забременееш? Защото навсякъде чувам подобни изказвания.. моля да ми разясните. Мерси
Няма как да е вярно,защото имах доста опасен аборт и сега съм бременна
__________________
Не е най - умен този който има най- много знания а този който успява всеки един миг от живота си да направи щастлив
Отговори с цитат
  #4  
Стар 12th June 2013, 22:50
madre madre не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jun 2013
Мнения: 3
По подразбиране

Не е вярно определено. Но все пак понякога нещата не стават както трябва и все пак се случва. Но в много редки случаи.
Отговори с цитат
  #5  
Стар 14th June 2013, 10:10
Аватара на Шоки
Шоки Шоки не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2009
Мнения: 1 722
По подразбиране

Няма такова нещо, и аз съм правила аборт и заченах с лекота.
Отговори с цитат
  #6  
Стар 19th June 2013, 11:15
Аватара на Мариса
Мариса Мариса не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: София
Мнения: 8 631
По подразбиране

Аз правих аборт няколко дни преди да влезна в 3-ти месец,но да не забравяме,че всяка жена е различна и не се знае колко е рискувано!
__________________
Не е най - умен този който има най- много знания а този който успява всеки един миг от живота си да направи щастлив
Отговори с цитат
  #7  
Стар 20th October 2013, 21:49
bubeto7 bubeto7 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Oct 2013
Мнения: 2
По подразбиране

миналата година имах тежък аборт с близнаци а преди седмица ме оперираха от извънматочна бременност - махнаха ми дясната тръба а преди 4г, ми махнаха левия яйчник - вече за мен няма надежда
Но Вие не губете кураж
Отговори с цитат
  #8  
Стар 21st October 2013, 07:14
marta_1 marta_1 не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Sep 2011
Мнения: 49
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Exxx Виж мнението
Здравейте, вярно ли е, че след аборт повече не можеш да забременееш? Защото навсякъде чувам подобни изказвания.. моля да ми разясните. Мерси
Не биха могли да се правят подобни заключения, но абортът си е риск от гледна точка на бъдещо забременяване (а и не само). Може би най-правилно е да се обърнеш към лекар, за да ти разясни. Аз познавам две девойки, които направиха аборт преди 20-тата си година (нямаха деца) и двете за съжаление към днешна дата не могат да забременеят. В същото време познавам трета, която направи няколко (след като вече имаше дете) и без проблеми, години по-късно си роди и второ.
Отговори с цитат
  #9  
Стар 22nd October 2013, 11:31
Аватара на Мариса
Мариса Мариса не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: София
Мнения: 8 631
По подразбиране

Зависи от това как е извършен аборта.Моят беше в последната седмица преди да влезна в третия месец,а сега си имам вече бебе.Индивидуално е
__________________
Не е най - умен този който има най- много знания а този който успява всеки един миг от живота си да направи щастлив
Отговори с цитат
  #10  
Стар 9th January 2014, 12:46
Аватара на Polinka1
Polinka1 Polinka1 не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jul 2011
Мнения: 63
По подразбиране

Аз съм със спонтанен аборт,надявам се да забременея в най-скоро време,но при мен нямаше кюртаж,предполагам много зависи как са ти го направили,дали са те изчистили хубаво и да се пазиш от инфекции след това.Успех!!
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: АБОРТбременностследтова
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 10:40.