IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #741  
Стар 3rd February 2011, 23:20
Аватара на black_rose
black_rose black_rose не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Feb 2011
Мнения: 225
По подразбиране

Мечтая за татуировка, но така и не си направих....харесвам прикритите татоси.Скоро мисля да си направя заради сезона,но все още не съм решила какво и къде.
Отговори с цитат
  #742  
Стар 3rd August 2013, 18:56
taxback.london taxback.london не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Aug 2013
Мнения: 1
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от puhito Виж мнението
Аз нямам татус, но много бих искала да имам
Светещи татуировки



Всички си спомняте колко забавно е да отидете на парти в нощен клуб с светещо бижу. Тогава дойдоха на мода модификациите по тялото, татуировките, пиърсиннга. Оттогава получаването на постоянна татуировка не е табу и замислете се колко забавно би било ако вие сте единствения със светеща татуировка. Светещите в тъмното татуировки са новата мания в света на татуировките. Те също така са наречени ултравиолетови татуировки или светещи в тъмното. Съществува сериозно объркване сред хората по отнощение на светещите в тъмното татуировки. По принцип, има два основни вида UV-татуировки.

http://tattoo.bg.obiavite-new.com/?page_id=43

Отговори с цитат
  #743  
Стар 3rd August 2013, 23:30
Аватара на Beauty_on_Duty
Beauty_on_Duty Beauty_on_Duty не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Mar 2013
Мнения: 123
По подразбиране

Имам пермаментен грим - вежди! Не е точно татуировка, но би могло да се възприема като такава. На база интервенциите и пластиката, на които съм се подлагала, пермаментните вежди за мен са най-качествената разкрасяваща инвестиция до момента!
Отговори с цитат
  #744  
Стар 21st October 2013, 12:09
Аватара на barrуwhite
barrуwhite barrуwhite не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: May 2008
Мнения: 3 513
По подразбиране

хората ме питат що нямам татуировки, и аз ги питам ако имаха ферари дали щяха да му сложат лепенки..

сега сериозно, не съм писал в тая тема от 4-5 години положението не се е променило, нали уж татуировките изразявали човека - еми аз нямам нито една и тва ме изразява ясно - нямам нищо против татуировките, 3/4 от приятелите ми са шарени, просто проблема си е в мене. Иначе като се гледам би ми отивало
__________________
"If they can make penicillin out of mouldy bread, they can sure make something out of you."
Отговори с цитат
  #745  
Стар 22nd October 2013, 00:30
Аватара на Лудите клавиши
Лудите клавиши Лудите клавиши не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Nov 2011
Мнения: 241
По подразбиране

Аз преди исках да се татуирам и добре, че не го направих. Менях си желанията за вида на татуса и мястото му по тялото много често, което значи, че и бързо щеше да ми писне, да съжаля в един момент и т.н.

А девойките, дето се шарят яко, как ли ще изглеждат на сбръчкани старини?
Отговори с цитат
  #746  
Стар 22nd October 2013, 10:50
Аватара на barrуwhite
barrуwhite barrуwhite не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: May 2008
Мнения: 3 513
По подразбиране

Според мен ако видиш поразсъблечено бабе ше ти е през _)_ дали има татус или не (както и на нея, в смисъл, така или иначе няма да става за гол модел )
__________________
"If they can make penicillin out of mouldy bread, they can sure make something out of you."
Отговори с цитат
  #747  
Стар 22nd October 2013, 11:33
Аватара на Мариса
Мариса Мариса не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: София
Мнения: 8 631
По подразбиране

Ми за съжаление имам 2,единият заема почти целия ми гръб,който трябва да се коригира,ама не знам кога.Първо трябва да мина през лазар,а после да чакам да заздравее и мине известно време,за да се подложа на самата корекция.
__________________
Не е най - умен този който има най- много знания а този който успява всеки един миг от живота си да направи щастлив
Отговори с цитат
  #748  
Стар 22nd October 2013, 14:36
Аватара на Лудите клавиши
Лудите клавиши Лудите клавиши не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Nov 2011
Мнения: 241
По подразбиране

Мариса, ти искаш cover-up или въобще да я махнеш? Ще остане белег, предполагам, ако я махнеш напълно.
Отговори с цитат
  #749  
Стар 23rd October 2013, 00:49
Аватара на want
want want не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Oct 2006
Мнения: 2 032
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Мариса Виж мнението
Ми за съжаление имам 2,единият заема почти целия ми гръб,който трябва да се коригира,ама не знам кога.Първо трябва да мина през лазар,а после да чакам да заздравее и мине известно време,за да се подложа на самата корекция.
Лазар, ако те мине едва ли трябва да чакаш чак толкова Още на следващия ден ще си бомби ... опс бомба .
Отговори с цитат
  #750  
Стар 31st October 2013, 09:17
okoronko okoronko не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Oct 2013
Мнения: 3
По подразбиране

Аз имам на прасеца!
____________
блиндирани врати, метални врати за апартаменти
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: ИмателиТатуси
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 08:27.