IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #3581  
Стар 29th October 2013, 21:59
Аватара на Dii
Dii Dii не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Sep 2012
Мнения: 467
По подразбиране

Стига бе!!! Няма ли кой да контролира подобни препарати? Защо никъде не пише какво съдържа? Видяхте ли "Гаранцията"??? А разбрахте ли принципа на действие от описанието?? Щото вече няма кой да се връзва на таблетките за мигновено отслабване и минаха на това...
Отговори с цитат
  #3582  
Стар 30th October 2013, 13:12
Аватара на Мариса
Мариса Мариса не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: София
Мнения: 8 631
По подразбиране

Всичко е пари,тва е реалността.
__________________
Не е най - умен този който има най- много знания а този който успява всеки един миг от живота си да направи щастлив
Отговори с цитат
  #3583  
Стар 17th November 2013, 19:58
natali_nat natali_nat не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Sep 2013
Мнения: 54
По подразбиране

Момичета в галерията на доктор Енчев има много добри резултати,но май не се чуват добри неща за този доктор.Пък има доста родни 'звезди' оперирани при него.Има ли в форума някоя негова пациентка,аз не намерих много инфо за този доктор,но снимките му са доста хубави
Отговори с цитат
  #3584  
Стар 18th December 2013, 18:48
Аватара на ina.ina
ina.ina ina.ina не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2010
Мнения: 2 201
По подразбиране

Аз да се изявя като форумната клюкарка и да кажа, че има нов пост в темата със снимките.
Отговори с цитат
  #3585  
Стар 18th December 2013, 20:03
Аватара на tyning
tyning tyning не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Mar 2013
Мнения: 563
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от ina.ina Виж мнението
Аз да се изявя като форумната клюкарка и да кажа, че има нов пост в темата със снимките.
Ама хич не е честно да нося 1 кг. силикон и да ми стоят по - малки от тези в последния пост със снимките , които са по 375 грама , а между другото си личи подчерга на нИколайчУ , явно бая цица съм гледала имам изкривяване вече ....
Отговори с цитат
  #3586  
Стар 18th December 2013, 20:05
Аватара на Pufpaf
Pufpaf Pufpaf не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: May 2013
Мнения: 1 257
По подразбиране

Еми след като вече ги видях и нали съм "Мара подробната", няма как да не си кажа и мнението ! Наложи се да обърна снимките с фото визуализатора, защото две от тях бяха с главата на долу. Не мога да си обясня някой неща, на тези снимки от седмия ден гърдите ми изглеждат супер и като размер, но и снимката е в друг план, а пък на тези от третия месец ми изглеждат прекалено големи и това не мога да си го обясня.

Също така пак на третия месец във профил и полупрофил ми изглеждат идеални като големина и пропорция, но в анфас ми стоят много големи, като взимам в на предвид спрямо и раменният пояс и гръдният кош. Момичето все пак е с доста крехка физика.

На снимката с роклята обаче която пак трябваше да завъртам пък изглеждат добре като размер, защото там се вижда и ханша и спрямо него смятам, че има пропорционалност. Доста объркана работа искам да чуя и други мнения.

Вижте това сравнение което направих и кажете не са ли по големи гърдите на третия месец и повече стърчат и настрани от колкото на седмия ден ?! Ако трябва ада съм искрен на седмия ден ми харесват доста, но на третия месец и формата им е по различна


Последно редактирано от Pufpaf : 18th December 2013 на 20:22
Отговори с цитат
  #3587  
Стар 18th December 2013, 20:13
Аватара на tyning
tyning tyning не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Mar 2013
Мнения: 563
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Pufpaf Виж мнението
Еми след като вече ги видях и нали съм "Мара подробната", няма как да не си кажа и мнението ! Наложи се да обърна снимките с фото визуализатора, защото две от тях бяха с главата на долу. Не мога да си обясня някой неща, на тези снимки от седмия ден гърдите ми изглеждат супер и като размер, но и снимката е в друг план, а пък на тези от третия месец ми изглеждат прекалено големи и това не мога да си го обясня.

Също така пак на третия месец във профил и полупрофил ми изглеждат идеални като големина и пропорция, но в анфас ми стоят много големи, като взимам в на предвид спрямо и раменният пояс и гръдният кош. Момичето все пак е с доста крехка физика.

На снимката с роклята обаче която пак трябваше да завъртам пък изглеждат добре като размер, защото там се вижда и ханша и спрямо него смятам, че има пропорционалност. Доста объркана работа искам да чуя и други мнения.

Вижте това сравнение което направих и кажете не са ли по големи гърдите на третия месец и повече стърчат и настрани от колкото на седмия ден ?! Ако трябва ада съм искрен на седмия ден ми харесват доста, но на третия месец и формата им е по различна

Пуф , това е нормално, първите дни са малки тъй като пекторалис се бори с импланта и котрахира , след няколко месеца обаче се предава и се отпуска , така гърдите стават и визуално по големи но тук и разреза е доста по-налу от мамарната гънка , което е пръсъщо на Н.Г.
Отговори с цитат
  #3588  
Стар 18th December 2013, 21:36
Аватара на Pufpaf
Pufpaf Pufpaf не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: May 2013
Мнения: 1 257
По подразбиране

Тунинг много ти благодаря за разяснението, друг едва ли щеше да ми отговори !

Искам да попитам за това момиче, някой може ли да ми каже нейните под мускулно ли са или над ?

Отговори с цитат
  #3589  
Стар 18th December 2013, 21:51
Аватара на tyning
tyning tyning не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Mar 2013
Мнения: 563
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Pufpaf Виж мнението
Тунинг много ти благодаря за разяснението, друг едва ли щеше да ми отговори !

Искам да попитам за това момиче, някой може ли да ми каже нейните под мускулно ли са или над ?

тази и до утре да кляка ше си се крава та дрънка ....
Отговори с цитат
  #3590  
Стар 18th December 2013, 23:57
Аватара на de_ni_
de_ni_ de_ni_ не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Mar 2013
Мнения: 156
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от tyning Виж мнението
Ама хич не е честно да нося 1 кг. силикон и да ми стоят по - малки от тези в последния пост със снимките , които са по 375 грама , а между другото си личи подчерга на нИколайчУ , явно бая цица съм гледала имам изкривяване вече ....
tyning, скоро ще ги направиш над кило...няма как да не са големи

Последно редактирано от de_ni_ : 19th December 2013 на 00:21
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Общиприказкинаоперираните
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 10:25.