IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1  
Стар 16th September 2010, 10:18
liophy
Guest
 
Мнения: n/a
По подразбиране Общи приказки на оперираните 2

Общи приказки на оперираните
Отговори с цитат
  #2  
Стар 19th September 2010, 18:29
Аватара на Piny
Piny Piny не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Dec 2009
Мнения: 3 669
По подразбиране

е..си какво чудо видях днес при моята приятелка- това пластичната хирургия не е шега работа. Значи тя е много слаба (174 см - 49 кг) с почти никакъв бюст. Перфектната кандидатка за уголемяване. Ходи на три консултации и тримата доктори бяха единодушни- 320 сс подмускулно, лесен случай, много добро изходно положение. 3 дни след операцията тя ми казва че си напипва единия имплант. Аз я успокоих че това е нормално (на мен толкова ми разбира главата от импланти), тя обаче не се успокоява и казва - а защо усещам само от едната страна? Ходи при лекаря, който я оперира и той и казал, че е нормално и причината е че била много слаба и ако качала 10 кг нямало да бъде така !!! Тя обаче отива при домашния лекар и си взема направление за видеозон, от който става ясно, че въпросният имплант е над мускула и освен това се е нагънал.
Отговори с цитат
  #3  
Стар 19th September 2010, 18:42
Sharkinson Sharkinson не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Sep 2010
Град: Who cares
Мнения: 7
По подразбиране

Тази ти приятелка в БГ ли е? И кой я е оперирал? Направо не мога да повярвам, че на някой ще му вземат пари за подмускулно, а ще му ги сложат над мускула без да знае...
Отговори с цитат
  #4  
Стар 19th September 2010, 18:51
Аватара на Piny
Piny Piny не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Dec 2009
Мнения: 3 669
По подразбиране

единият е под мускула, а другият - над мускула!!!! И това се вижда от снимките от видеозона. Този който е под мускула е добре, но този който е отгоре се усеща, освен това той и се е нагънал. Как може да се получи това нещо?
И въобще що за изрод е този хирург, който и казва да ходи на напълнее с 10кг - без да и назначи преглед на видеозон и да види от какво се оплаква момичето!
Приятелката ми е румънка - оперира се тук в Австрия- гаранция няма никъде!
Отговори с цитат
  #5  
Стар 19th September 2010, 23:45
Аватара на te_dda
te_dda te_dda не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jul 2008
Мнения: 2 591
По подразбиране

Колкото са повече некадърниците, толкова са повече и чудесата
__________________
Със или без силикон - за простотията и глупостта лек няма , за комплексарите - също !!!!!
Отговори с цитат
  #6  
Стар 20th September 2010, 08:01
Аватара на gwendoline
gwendoline gwendoline не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2007
Град: The Garden of Eden
Мнения: 9 049
По подразбиране

Имам аналогичен случай с приятелка, на която при ревизия на гърдите вторият хирург взима решение по време на операцията единият имплант да извади над мускула. Това - преди половин година - в БГ. Резултатът е както можете да предположите - две абсолютно различни като визия гърди.
Отговори с цитат
  #7  
Стар 20th September 2010, 08:42
Аватара на Piny
Piny Piny не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Dec 2009
Мнения: 3 669
По подразбиране

аз се разрових в гугъл за аналогични случаи и прочетох за един такъв, при който лекарят прави разрез под мускула, но явно не разрязва всички мускулни влакна. При което като опитва да вкара импланта в този джоб, той просто се прегъва и излиза навън. Тоест не е умишлено -единият под - другият над мускула.
Да приемем, че е грешка, мен ме издразни това че той изобщо отхвърля варианта нещо да не е наред. Момичето само тръгва да си организира видеозон. Това нормално ли е?
Отговори с цитат
  #8  
Стар 22nd September 2010, 16:06
Аватара на Piny
Piny Piny не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Dec 2009
Мнения: 3 669
По подразбиране

ето сега разликата между България и Австрия
Няма и 5 дни след прегледа на моята приятелка на видеозон и вече има намесен адвокат ( който тя не плаща от джоба си, защото има правна застраховка ((тук почти всички имаме))), който е договорил следното с хирурга и
1) да върне цялата сума, която тя е платила за операцията
2) да плати реоперацията, която тя ще направи при друг хирург (по нейн избор)
3) да плати обещетение за понесените от нея душевни и телесни страдания

Аз ако бях в България щях да се запиша да уча право и да специализирам точно в такъв тип дела - там май има много хляб
Отговори с цитат
  #9  
Стар 22nd September 2010, 16:07
Аватара на Piny
Piny Piny не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Dec 2009
Мнения: 3 669
По подразбиране

ето сега разликата между България и Австрия
Няма и 5 дни след прегледа на моята приятелка на видеозон и вече има намесен адвокат ( който тя не плаща от джоба си, защото има правна застраховка ((тук почти всички имаме))), който е договорил следното с хирурга и
1) да върне цялата сума, която тя е платила за операцията
2) да плати реоперацията, която тя ще направи при друг хирург (по нейн избор)
3) да плати обещетение за понесените от нея душевни и телесни страдания

Аз ако бях в България щях да се запиша да уча право и да специализирам точно в такъв тип дела - там май има много хляб
Отговори с цитат
  #10  
Стар 22nd September 2010, 19:02
Аватара на Divinemouse
Divinemouse Divinemouse не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Aug 2007
Град: в мечтите ми
Мнения: 8 719
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Piny
ето сега разликата между България и Австрия
Няма и 5 дни след прегледа на моята приятелка на видеозон и вече има намесен адвокат ( който тя не плаща от джоба си, защото има правна застраховка ((тук почти всички имаме))), който е договорил следното с хирурга и
1) да върне цялата сума, която тя е платила за операцията
2) да плати реоперацията, която тя ще направи при друг хирург (по нейн избор)
3) да плати обещетение за понесените от нея душевни и телесни страдания

Аз ако бях в България щях да се запиша да уча право и да специализирам точно в такъв тип дела - там май има много хляб
Пини ,не винаги е така моя позната също се оперира и реоперира и си плати всичко като стой та гледай...
__________________
Да обичаш значи да страдаш,
затова обичай този, който заслужава страданието ти.
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Общиприказкинаоперираните
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 06:26.