IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1  
Стар 5th October 2012, 11:14
Аватара на The Shadow
The Shadow The Shadow не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jul 2006
Мнения: 1 420
Smile Радиес нов колагенов филър...

Здравейте! Четох, гледах по въпроса. Изглежда доста добро и обещаващо. Има ли някой, който вече да е правил такъв филър? Ако има моля споделете при кой лекар, какво точно, каква цена и краен резултат!
Благодаря предварително на всички отзовали се!
__________________
Обичай всички, доверявай се на малцина, не навреждай никому!
Отговори с цитат
  #2  
Стар 11th October 2012, 12:52
Аватара на The Shadow
The Shadow The Shadow не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jul 2006
Мнения: 1 420
По подразбиране

Никой ли не е правил този фълър?!?
__________________
Обичай всички, доверявай се на малцина, не навреждай никому!
Отговори с цитат
  #3  
Стар 31st October 2012, 23:29
Аватара на The Shadow
The Shadow The Shadow не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jul 2006
Мнения: 1 420
Wink

Като го направя ще си помисля дали го споделя тук!
__________________
Обичай всички, доверявай се на малцина, не навреждай никому!
Отговори с цитат
  #4  
Стар 1st November 2012, 12:57
Аватара на lily.ana
lily.ana lily.ana не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2011
Мнения: 5 863
По подразбиране

Самото заглавие на темата, която си пуснала предполага, че след като е "нов" може би още никой не го е ползвал. Това със заканата да не споделяш тук след като го изпробваш искрено ме разсмя
Отговори с цитат
  #5  
Стар 2nd November 2012, 14:49
Аватара на The Shadow
The Shadow The Shadow не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jul 2006
Мнения: 1 420
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от lily.ana Виж мнението
Самото заглавие на темата, която си пуснала предполага, че след като е "нов" може би още никой не го е ползвал. Това със заканата да не споделяш тук след като го изпробваш искрено ме разсмя
Сполай за смеха! Нов до толкова колкото от 1.5 година. По принцип красотата и въплъщенията й са в избор на на нуждаещия се. Превенцията е висша форма поддръжка и забавяне на инванзивните процедури. тук сме сме за да си бъдем полезни.
Не поради нищо доста от старите потреб. са си напр. нови форуми, и следващите след тях също .... и вече години не споделят тук, а знаети ли защо? защо се пишат теми идентични с това което е писано, защото се умориха да пишат едно и също за нови разни които нечетат и пускат нови теми с едно заглавие в доста стари такива. Защото времената се промениха и хората не споделят нещата от пъвра ръка и от от сърце. Всичко е станало комерсиално, но от това полза нямаме. А ти се смей! Аз може да съм полезна в доста неща, но ти се смей. За това после ходете кспериментирайте и после питайте тук. Но няма кой дави отговори качествено...понеже се смеете. Да живее смеха и надцененото самочувствие на подценените хора - към днешна дата..
Успех на всички за всичко!
__________________
Обичай всички, доверявай се на малцина, не навреждай никому!
Отговори с цитат
  #6  
Стар 2nd November 2012, 17:04
Аватара на lily.ana
lily.ana lily.ana не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2011
Мнения: 5 863
По подразбиране

Много си хаотична в излиянията си към мен. Целта на поста ми беше да ти обърна внимание на факта, че най-вероятно никой или малко хора са ползвали тази услуга (година и половина не е никак дълъг период). Това, че подскачаш като попарена е смешното (и доста незряло), а мнителността в посока на това, че има някаква конспирация и никой виждаш ли не иска да споделя мнение в темата ти, и по стар български обичай ти ще се фръцнеш и няма да споделиш как е протекло при теб говори за това колко си повърхностна и първосигнална.

Пожелавам ти успех и го раздавай по-полека с нервите, защото те с филъри не се лекуват
Отговори с цитат
  #7  
Стар 1st April 2013, 12:00
Аватара на titi1
titi1 titi1 не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Sep 2008
Мнения: 1 543
По подразбиране

Като изгледах придаването на Гала, просто се възхитих от този филър. Попитах моята дерматоложка, а тя ми каза "Никога няма да ти инжектирам такова нещо". Накратко ми каза, че това е чиста химия, че е много вреден и много евтин продукт. Рускините били луди на тема Радиес и си го слагали без да спазват срокове и т.н. и без да се интересуват от последстивията.
Отговори с цитат
  #8  
Стар 12th May 2013, 13:17
viola1966 viola1966 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Sep 2011
Мнения: 1
По подразбиране

Здравейте.Относно фильра радиес поисках информация вьв Италия,понеже мен сьщо ме интересуваше неговото действие и понеже тук в Бьлгария кьдето попитах или не бяха чували,или не работеха с него,но двамата лекари,които попитах категорично отказаха да ми сложат,вьпреки,че го имаха. Отговорьт беше,че има много странични деиствия като натрупване на калций на едно място оттам деформации и т.н. Единият ми каза,че е имал клиентка,която не е имала оплаквания,но той лично не ми го препорьчва поради което се отказах. Надявам се да сьм ви била полезна.
Отговори с цитат
  #9  
Стар 12th May 2013, 13:34
Аватара на Нелка
Нелка Нелка не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2011
Град: London
Мнения: 2 759
По подразбиране

На мен в България ме отказаха от него, и аз се бях навила , подведена от ПР кампанията , което се води в медиите за този филър.

Наистина се получават калцирания и сраствания. И съдържанието му е пълно с вредни съставки. Аз на косъм се разминах, даже ходих да се консултирам с Денкова, която ме върна под претекст, че не е за мен... И предложи алтернативи.

А близка козметичка ми обясни, защо и да я моля, няма да ми го сложи..
__________________
Ring the bells that still can ring. Forget your perfect offering. There is a crack in everything. That's how the light gets in.
Отговори с цитат
  #10  
Стар 13th May 2013, 00:48
rimi rimi не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jul 2012
Мнения: 373
По подразбиране

А да сте чували нещо за Пиролоджикъл това пак е чист колаген но на капсули аз в момента го пия но тук действието е по бавно защото трябва да се пие най малко 3 месеца За сега не мога да кажа дали съм доволна още съм в началото
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Радиесновколагеновфилър
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 06:20.