IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1  
Стар 6th April 2013, 00:44
Kremitto Kremitto не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Apr 2013
Мнения: 1
По подразбиране Опити за отслабване

Здравейте, имам нужда от малко помощ. От известно време се опитвам да сваля едни 6-7кг. Пробвала съм какви ли не упражнения, от едночасови, редуващи денс и силови (Pump it out) , до 20 минутни, включващи кардио, силови и корем. За диета, не съм спазвала нещо конкретно, просто без захар, газирано, бял хляб. И резултата беше никакъв, като изключим бързото стягане на мускулите.
Сега, за месец правих 30 day shred на Jillian Michaels, има ги качени в ютуб, със същата диета, и резултат отново няма... упражненията й ми харесват, защото включват три серии, всяка от които 3минути силови, 2 кардио и 1 корем. От седмица започнах да ходя и на фитнес, главно за кардио, тичане/бързо ходене и колело. Гледам да прекарвам около час там. Също така започнах друга серия упражнения на Джилиан, Ripped in 30, които са на същия принцип.
Моля ви, кажете ми според вас къде греша и защо не успявам да смъкна тези няколко килца...
Отговори с цитат
  #2  
Стар 7th April 2013, 22:51
Аватара на megi1488
megi1488 megi1488 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Apr 2010
Мнения: 2
По подразбиране

Може би грешката е в храненето... трябва ти хранителен режим. С какво се храниш? Подробно за няколко дни
Отговори с цитат
  #3  
Стар 23rd May 2013, 11:18
Аватара на Мариса
Мариса Мариса не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: София
Мнения: 8 631
По подразбиране

Ограничи въглехидратите и ще си ок
__________________
Не е най - умен този който има най- много знания а този който успява всеки един миг от живота си да направи щастлив
Отговори с цитат
  #4  
Стар 7th August 2013, 13:07
Roza_79 Roza_79 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Aug 2013
Мнения: 13
По подразбиране

Моя съвет е същия-да ограничиш въглехидратите.Още изключи пърженото, храните с висок гликемичен индекс и не се храни след 18 00.Така ще имаш резултати на 100%.
Отговори с цитат
  #5  
Стар 7th November 2013, 21:36
Аватара на Мариса
Мариса Мариса не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: София
Мнения: 8 631
По подразбиране

Да не се храни след 18:00????ООО,божке...хахахаххаа аххаххаахахха
__________________
Не е най - умен този който има най- много знания а този който успява всеки един миг от живота си да направи щастлив
Отговори с цитат
  #6  
Стар 10th November 2013, 18:52
flashdance flashdance не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Oct 2013
Град: София
Мнения: 9
По подразбиране

По-малко въглехидрати. Имам един приятел, който е доста запален по фитнеса и знам, че си "брои" въглехидратите повече от мазнините даже.
Отговори с цитат
  #7  
Стар 2nd December 2013, 18:53
choki_moki choki_moki не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Sep 2013
Мнения: 78
По подразбиране

Здравейте,
Аз не ти препоръчвам да изключваш въглехидратите, а да ограничиш приема им. Старай се да ядеш въглехидрати само през първата половина от деня, за да може образувалата се от тях енергия да се изразходва, в противен случай се превръща в мазнини. Намери си подходящ хранителен режим, който да ти е приятен, за да нямаш проблеми със спазването му. Пий много вода и чай (без натурални сокове, студени чайове, газирани напитки и всякакви от този сорт, наблъскани със захар и Е-та, боклуци). Не пий алкохол. Има и различни добавки, които потискат апетита и редуцират теглото. Но като цяло се иска постоянство и търпение. Успех!
Отговори с цитат
  #8  
Стар 4th December 2013, 09:31
Аватара на ina.ina
ina.ina ina.ina не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2010
Мнения: 2 201
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от choki_moki Виж мнението
Пий много вода и чай (без натурални сокове, студени чайове, газирани напитки и всякакви от този сорт, наблъскани със захар и Е-та, боклуци).
Подкрепям!
Отговори с цитат
  #9  
Стар 5th December 2013, 10:28
Аватара на Murder
Murder Murder не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Oct 2013
Мнения: 87
По подразбиране

Освен хранителния режим, добави и тренировки с тежести, защото именно те са истинският ускорител на метаболизма. Не говоря да правиш по 20 повторения с леки тежести, а серии с 8-12 повторения с умерена тежест и по-възможност къси почивки.
Отговори с цитат
  #10  
Стар 9th December 2013, 16:49
choki_moki choki_moki не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Sep 2013
Мнения: 78
По подразбиране

За отслабване да прави 8-12 повторения ??? О, боже! Не!
Точно обратното. Повторенията трябва да са докато ти запари та да не можеш да си седиш на гъза. Аз правя повече от 30 повторения, 4 серии (говоря за долната част на тялото, която ми е по-проблемна). А за глутеуса правя дори по 50-60 на буза
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Опитизаотслабване
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 07:20.