IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #21  
Стар 17th February 2010, 11:00
Аватара на Adelini
Adelini Adelini не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: May 2009
Град: София
Мнения: 670
По подразбиране

За размера те съветвам да не си слагаш по-малки от 350, поне толкова, защото почти всички които са сложили по-малко от това, са съжалявали после, повярвай ми .

Относно разтоянието, до голяма степен зависи от твоята анатомия, но и от лекаря донякъде
Отговори с цитат
  #22  
Стар 17th February 2010, 11:07
Аватара на Adelini
Adelini Adelini не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: May 2009
Град: София
Мнения: 670
По подразбиране

Относно гаранциите, задължително говори с лекаря, когото избереш, евентуално при нужда от някаква корекция, която е по грешка на лекаря, дали ще поеме корекцията за негова сметка изцяло (примерно евентуално високо или ниско поставени импланти, както е при мене... единия имплант стои по-високо от другия и имам нужда от леко смъкване на едния имплант).
Отговори с цитат
  #23  
Стар 17th February 2010, 14:59
Аватара на Divinemouse
Divinemouse Divinemouse не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Aug 2007
Град: в мечтите ми
Мнения: 8 719
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Adelini
За размера те съветвам да не си слагаш по-малки от 350, поне толкова, защото почти всички които са сложили по-малко от това, са съжалявали после, повярвай ми .

Относно разтоянието, до голяма степен зависи от твоята анатомия, но и от лекаря донякъде

__________________
Да обичаш значи да страдаш,
затова обичай този, който заслужава страданието ти.
Отговори с цитат
  #24  
Стар 17th February 2010, 17:35
Аватара на Оnly
Оnly Оnly не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: ... в бурята ...
Мнения: 964
По подразбиране

Всъщност извиняват с анатомията работата си .
__________________
Не съм това , което съм , но и другите не са това , което са .
Отговори с цитат
  #25  
Стар 17th February 2010, 18:34
Аватара на Mama.Mia
Mama.Mia Mama.Mia не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Jan 2009
Мнения: 722
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Adelini
За размера те съветвам да не си слагаш по-малки от 350, поне толкова, защото почти всички които са сложили по-малко от това, са съжалявали после, повярвай ми .
Аз съм с 295cс на Ментор и изобщо не съжалявам.
Супер си ми е размера на гърдите и си ги харесвам.
Не мисля че с 350cс примерно щях да съм в пъти по-доволна и щастлива.
Но всеки сам си преценява...
Просто нека да не генерализираме, че видиш ли ако сложиш под 350cс и после ще съжаляваш и искаш повече..
То едно е да искам примерно 400cc, ама гръдният ми кош като не може да ги побере, това вече е друго нещо,
не маловажно, което също трябва да се всема под внимание при избора на кубиците.
Отговори с цитат
  #26  
Стар 18th February 2010, 00:19
Аватара на zit
zit zit не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jan 2010
Мнения: 67
По подразбиране

Здравей,Далиа пуснах си мението на лични
Не е конкретно,но се надявам да ти е от полза
Отговори с цитат
  #27  
Стар 18th February 2010, 00:34
everlast everlast не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jan 2010
Мнения: 35
По подразбиране

Dalia, класически начин за определяне на разположението на имплантите е, два пръста разстояние между тях и от там необходимия диаметър или ширина. Желаната височина определя профила а всичко това подсказва обема. Така обикновено избират подходящия имплант, но отклонения, разбира се са допустими. Гарациите са на доктора, за неговата работа и на фирмите, за продуктите които ползват те. Дори и леко да мине операцията ти ... знаеш никой не е застрахован
Отговори с цитат
  #28  
Стар 18th February 2010, 15:12
Аватара на Adelini
Adelini Adelini не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: May 2009
Град: София
Мнения: 670
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от mammaMia!
Цитирай:
Първоначално написано от Adelini
За размера те съветвам да не си слагаш по-малки от 350, поне толкова, защото почти всички които са сложили по-малко от това, са съжалявали после, повярвай ми .
Аз съм с 295cс на Ментор и изобщо не съжалявам.
Супер си ми е размера на гърдите и си ги харесвам.
Не мисля че с 350cс примерно щях да съм в пъти по-доволна и щастлива.
Но всеки сам си преценява...
Просто нека да не генерализираме, че видиш ли ако сложиш под 350cс и после ще съжаляваш и искаш повече..
То едно е да искам примерно 400cc, ама гръдният ми кош като не може да ги побере, това вече е друго нещо,
не маловажно, което също трябва да се всема под внимание при избора на кубиците.


Аз затова казах почти всички, не съм генерализирала !!!
Отделно съветхах точно нея за не по-малко от 350 , тъй като тя ми каза за мерките си, които са 48 кг, 165 см ръст, като моите, затова бях така конкретна в препоръката си!

Отговори с цитат
  #29  
Стар 18th February 2010, 19:04
Аватара на Mama.Mia
Mama.Mia Mama.Mia не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Jan 2009
Мнения: 722
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Adelini
Отделно съветхах точно нея за не по-малко от 350 , тъй като тя ми каза за мерките си, които са 48 кг, 165 см ръст, като моите, затова бях така конкретна в препоръката си!
Значи излиза, че препоръката ти се базира на теглото и височината на момичето? От кога размера на импланта (кубиците) се определят от това? Доктора измерва гръдният кош и така се определят кубиците. Аз като съм 171 см и 57-58 кг, колко мислиш че е трябвало да си сложа? Въпроса ми е риторичен. Това е само моето мнение, не търся конфронтация.
Отговори с цитат
  #30  
Стар 18th February 2010, 19:17
Аватара на Adelini
Adelini Adelini не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: May 2009
Град: София
Мнения: 670
По подразбиране

И аз не търся конфронтация :P

Моята препоръка към нея доиде след като вече лекаря и беше препоръчал 375:

Цитирай:
Първоначално написано от *Dalia*
Така, да кажа, днес бях и при Стоянов..... Премери ме, показа снимки, ама кубиците ме притесниха. Каза ми, че за него най - добре би било 370 (може и 375 да каза, забравих), анатомични, МкГан, среден профил, с най - висока проекция - 6, МХ, защото отдолу разстоянието ми от основата на гърдата до зърното е много малка, около 5 см, а той каза, че искал поне 8 да стане... Аз малко се задърпах за тези кубици и той каза, че можел и 335 да ми сложи, пак щяло да е добре, въпреки че предпочита другите, тези пак среден профил, проекция 5.1, МL, побърках се вече... Някои дали може да ми даде някакво мнение, ако му пусна снимки на л.с.?
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Колебаясемеждухирургамолязамнение
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 21:02.