IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #51  
Стар 25th September 2012, 18:14
dani_hristov dani_hristov не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Sep 2012
Мнения: 10
По подразбиране

Мой приятел го пие и е доволен, купи си 30 капсули и на 15ти ден беше свалил около 6кг. Ама е важно да се спазва някакъв режим както е посочено - да се пие вода, да се закусва, да не се преяжда и да има движение.
Освен това внимавайте от къде си го поръчвате.
Липовон не е хапче, а добавка.
Отговори с цитат
  #52  
Стар 2nd October 2012, 21:43
ivanivanov1 ivanivanov1 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Oct 2012
Мнения: 2
По подразбиране

И все пак има ли някаква опасност за здравето?
Отговори с цитат
  #53  
Стар 21st October 2012, 22:29
aneliika aneliika не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Oct 2012
Мнения: 1
По подразбиране

izpolzvam lipovon veche 2 den obache se pritisnqvam i nz dali da go piq utre za6toto trqbva da mi biqt edna vaksinka i nz tova dali 6te e problem za6toto pishe che netrqbva da se pie ako izpolzvam i dr lekarstva ili prosto da propusna utre a napravo vdrugi den da go piq..nqkoi moje li da me posavetva dali 6te prechi ako go piq..??? mersi predvaritelno

Последно редактирано от el1nor : 22nd October 2012 на 08:31 Причина: Писането на кирилица във форума е задължително!!! Прехвърлете съобщението на кирилца!
Отговори с цитат
  #54  
Стар 1st November 2012, 22:13
plamencheto plamencheto не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Nov 2012
Мнения: 5
По подразбиране

Аз не съм против продуктите за отслабване, както вече казахте - Всеки сам си избира начина. Не всеки може да се справи с фитнес и гладуване.
Мой познат използва точно този продукт, защото приятел му го препоръча и успя да свали желаните килограми.



vrati, метални решетки, врати за мазета, врати за входове, пощенски кутии
Отговори с цитат
  #55  
Стар 17th June 2013, 15:22
manu-chao manu-chao не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jun 2013
Мнения: 7
По подразбиране

Аз също пробвах Липовон, но сякаш повече ми помогнаха шуслерови соли за отслабване. Докато диетите и гладуването не ми се отразяват никак добре на обмяната на веществата. С диети дебелея още повече. И като гледам не съм единствената.
Отговори с цитат
  #56  
Стар 21st June 2013, 08:05
barbarit barbarit не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jun 2013
Мнения: 5
По подразбиране

Тези соли са пълен боклук, нищи не помагат. Не се подлъгвайте да си ги копувате!
_________________
блиндирани врати vrati входни врати метални пощенски кутии
Отговори с цитат
  #57  
Стар 12th July 2013, 08:15
kemelo kemelo не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jun 2013
Мнения: 9
По подразбиране

Здравейте, имам важна информация за всички които употребяват липовон. Моя добра приятелка ми каза че в официалния сайт за бг lipovon-bg.com, е прочела следната информация: "ВНИМАНИЕ! НА ПАЗАРА СЕ ПОЯВИ МЕНТЕ НА ПРОДУКТА ЛИПОВОН, КОЕТО Е ОПАСНО ЗА ЗДРАВЕТО!
МЕНТЕТО Е С ПО-ГОЛЯМА КУТИЯ - ВИСОКА Е 8,8 СМ. В КУТИЯТА ИМА 45 КАПСУЛИ, КОИТО СА ЗЕЛЕН ЦВЯТ!
Ментето се разпространява от сайта bio-lipovon.com"
Реших да споделя това с вас успех и бъдете внимателни!
Отговори с цитат
  #58  
Стар 23rd July 2013, 20:26
marina22 marina22 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Oct 2012
Мнения: 15
По подразбиране

Сайта www.originalen-lipovon.com също предлага липовон мента който е от 45 капсало внимавайте!!!!
Отговори с цитат
  #59  
Стар 8th October 2013, 09:59
kemelo kemelo не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jun 2013
Мнения: 9
По подразбиране

Здравейте от мен, искам да кажа, че подари появилия се продукт менте производителите на липовон са сменили опаковката на продукта с цел да се намали разпорстранението на ментето. Ето и сайтовете който предлагат това менте:
Lipovonimport.com
My-lipovon.com
Bio-lipovon.com
Originalen-lipovon.com
Originalnalida.com
Lipovonmexico.alle.bg
Lipovononline.com
Всичката тази информация е изнесена в офицялния сайт на липовон за България "lipovon-bg.com"
Отговори с цитат
  #60  
Стар 11th October 2013, 08:26
24Carat 24Carat не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jan 2013
Мнения: 86
По подразбиране

Вместо да рискувате с тези ментета има далеч по-добри предложения на пазара, които са по-ефективни и безопасни в същото време. Аз съм пробвал Therm oshred на Mex в комбинация с акай бери на Haya labs и свалих 5 кг. за месец. Хубавото на комбинацията е че освен, че помага за свалянето на мазнините, отделно подобрява и здравето, защото акай бери-то е един от най-мощните антиоксиданти в природата.
Отговори с цитат
Отговори

Етикети
отслабване otslabvane

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: НякойползваллиLipovonМнения
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 19:35.