IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1  
Стар 5th April 2011, 11:49
Аватара на exoticrose
exoticrose exoticrose не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jan 2008
Град: Bourgas
Мнения: 92
По подразбиране Тен

Момичета имам спор, моля ви дайте ми мнението си ... Как мислите водата спомага ли за по-бързото изминаване на тена ... ???
Отговори с цитат
  #2  
Стар 5th April 2011, 12:37
Аватара на fiona55
fiona55 fiona55 не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Mar 2011
Мнения: 202
По подразбиране

Водата? Незнам, но със сигурност каквото и да правиш тена си пада от самосебе си... Затова се иска постоянно поддържане.
Със сигурност самия тен подпомага за по - бързото състаряване на кожата.
Може би ако се киснеш много във вода ще изсветлее кожата, но това е временно и като изсъхнеш пак е същата... няма как според мен.
Отговори с цитат
  #3  
Стар 14th April 2011, 06:29
Аватара на Мариса
Мариса Мариса не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: София
Мнения: 8 631
По подразбиране

Разбира се,че го отмива
__________________
Не е най - умен този който има най- много знания а този който успява всеки един миг от живота си да направи щастлив
Отговори с цитат
  #4  
Стар 28th February 2012, 21:21
tuffy tuffy не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Feb 2012
Мнения: 5
По подразбиране

Водата не може да отмие тена според мен. Все едно да отидеш на плаж, след това да си вземеш душ и хоп отмит ми е тена - е това не е възможно. Образуването на тен е защитна реакция на кожата и самият тен се "вижда" поне след 24 часа. За по-дълготраен тен, преди соларната сесия или слънчеви бани кожата трябва да е добре ексфолирана, за да може тена да е по-дълбок. След печене трябва задължително да се използва хидратиращ лосион, за да не се позволи на кожата да се изсуши и да почне да се излющва. За мен добре хидратираната кожа = дълготраен тен.
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Тен
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 00:15.