IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #271  
Стар 5th March 2007, 08:50
NatalyTake NatalyTake не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Feb 2007
Град: Sofia
Мнения: 321
По подразбиране

ърнах се от Витоша, ама там имаше малко "отклонение от правия път" отгоре на всичко в събота пак имаше "отклонение от правия път"- и в крайна сметка ако знаете колко съм се отклонила от правия път...... добре че на кантара не му пролича-но вчера бях твърдо на лунната дието-днес ще продължа с нея , а утре продължавам с нашата си!!!!
Отговори с цитат
  #272  
Стар 5th March 2007, 08:54
aivito aivito не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Mar 2007
Мнения: 229
По подразбиране

Обаче малко ме притеснява това,че няма да мога да спазвам часовете понеже от 8 до 13 часа съм на лекции( Кафе може ли да се пие ?
Отговори с цитат
  #273  
Стар 5th March 2007, 11:04
NatalyTake NatalyTake не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Feb 2007
Град: Sofia
Мнения: 321
По подразбиране

Aivito няма страшно от 1-2 кафета. а за часовете да ти кажа аз какво правя- взех си един ден от пластмасовите шишенца мляко с плодове или само активия за пиене -4-5 броя и този ден го съобразих с изискването на диетата, а следващият път, когато трябваше да се приема 5 пъти мляко - си го сипах в тези шишенца и така си оформих порциите. лесно се носят в тъмен плик, компактни са, не се вижда че мъкнеш мляко.....
Отговори с цитат
  #274  
Стар 5th March 2007, 11:18
aivito aivito не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Mar 2007
Мнения: 229
По подразбиране

Мерси,и аз така мислех да направя.обаче някой път няма как да ям зеленчуци по време на лекции,айде с плодовете ще се справя някак си!Стискайте палци ,аз от утре почвам дано да успея !Тука се надъхвамЩе казвам дали има резултат ,казвайте и вие !Успех!
Отговори с цитат
  #275  
Стар 5th March 2007, 15:23
Suzana Suzana не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Mar 2007
Град: София
Мнения: 6
По подразбиране

Здравейте!!! На мен днес ми е 2 ри ден.Искам да споделя с вас какво съм яла до сега- да кажете дали е уместно или не-
1.закуска-ябълка + кафе
2.обяд- омлет със сирене и минерална вода
3.следобед-ябълка+ чай
Бива ли??? Малко ме притеснява,че днес съм на рожден ден и сигурно ще пийна малко алкохол което май ще е доста лошо... Имам и едно въпросче- може ли да се смесват белтъчените,т.е. може ли например яйца и сирене,или някакво месо???
Успех на всички
__________________
Търпение и упоритост!!!
Отговори с цитат
  #276  
Стар 6th March 2007, 11:01
Аватара на Briseis
Briseis Briseis не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Mar 2007
Град: Моя страна, моя България...
Мнения: 373
По подразбиране

здравейте, момичета. от едно известно време следя развитието на темата и стисках палци на всички, който са се заели с това да се повталят. най-накрая реших, че е време да спра само да стискам палци ами да взема и аз да се включа, че и мен ме мъчат едни излишни килца. горда съм да ви споделя, че днес ми е 2 ден и се справям учудващо добре. ще се радвам ако има и други начинаещи като мен, с които да се покрепяме, защото да си призная, много обичам да си хапвам
__________________
Happiness lies in your own hands....
Отговори с цитат
  #277  
Стар 6th March 2007, 11:55
Suzana Suzana не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Mar 2007
Град: София
Мнения: 6
По подразбиране

здравей brises,
радвам се че и ти си се включила пиши как вървят при тебе нещата. Колко килца имаш за сваляне??
__________________
Търпение и упоритост!!!
Отговори с цитат
  #278  
Стар 6th March 2007, 12:45
Аватара на Briseis
Briseis Briseis не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Mar 2007
Град: Моя страна, моя България...
Мнения: 373
По подразбиране

здр, сузана. ами при мен килцата станаха доста, ако трябва да съм честна. но за начало бих искала да сваля поне 8. доста са нали? но както са казали хората - трай бабо за хубост
__________________
Happiness lies in your own hands....
Отговори с цитат
  #279  
Стар 6th March 2007, 13:10
NatalyTake NatalyTake не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Feb 2007
Град: Sofia
Мнения: 321
По подразбиране

Привет! Ето ме и мен! Радвам се, че има толкова хора уважаващи себе си. Имам близки, които живеят единствено в името на семейството си или на работата си. Когато разбраха, че съм се заела "да се пооправя" (а на мен не ми е за първи път да пазя диети и разни режими. бих казала, че мога да защитя дисертация в тази област) ме заляха с обезкуражаващи тиради-"Виж се на колко си години!!!" "Виж на какво приличаш-не се прави на тийнейджърка!!! " и разни дрън-дрън-дрън" - направо ме смазаха... 2001 Добре, че ви има вас , та не можаха да ме убедят, че съм някаква изкукала или изглупяла лелка. Съсипаха ми нервите с това, че ме е хванала кризата на 40-те и съм се правила на момиченце. Уверявам ви, че се държа съвсем нормално. просто искам да изглеждам добре в своето тяло. да мога да се навеждам, да направя една шопинг обиколка на Софето, без да се скапам на третия магазин.....
а имам и постижение- вече съм още 1 килце надолу. продължавам в същия дух...... и....... друг път ще ви пиша какво съм намислила да направя, като постигна целта си (да не излезе, че близките ми са прави)
Отговори с цитат
  #280  
Стар 6th March 2007, 13:37
Suzana Suzana не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Mar 2007
Град: София
Мнения: 6
По подразбиране

Супер, супер,аз много се радвам на такива хора като теб!!! разбира се,че човек трябва ВИНАГИ да се гриже за себе си, именно това го поддържа млад и изпълнен с енергия. Честно казано,аз диети не съм спазвала, защото не вярвам,че би имало особен ефект,но всяко нещо си има и първи път. На диетата по скоро гледам като режим на хранене,а не нещо 100% задължително. Освен тази диета ходя и на аеробика.Убедена съм,че без спорт нищо не се постига-от личния си опит. Така,че ще е супер,ако може да съчетаете и вие режима на хранене с някакъв вид тренировки. Лично за мен аеорбиката е най- приятният спорт Готино ми е да си скачам макар,че и мързелът ме обзема понякога...
__________________
Търпение и упоритост!!!
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: ДиетитенаБайкова
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 19:47.