IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #21  
Стар 7th June 2009, 15:29
Аватара на igtigt
igtigt igtigt не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2008
Мнения: 2 749
Изпратете съобщение чрез ICQ до igtigt
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от pifco
абе да ,но като кажеш на стопанина на 150 квадрата къщурка ,че трябва да даде 1500 евра за рисунки ,и подскача ,а не се сеща ,че после почват и глабоблъсканиците за материали и майстори ,просто българчето не е свикнало да плаща за подобни услуги,
болшинството от българите не ценят труда на другите, а само своя собствен ... а стане ли дума, че има и умствен труд ... ооо ... той въобще не съществува за тях .... "как така ще се плаща да се измисли нещо, нима аз не мога да си го измисля ... как така, като имам толкова идеи и знам как искам да изглежда ... и после ... майсторите били виновни ... другите ... незнам какви и те били виновни, ама аз който ръководя нещата съм невинен, защото това не знаех, онова не предполагах, трето не ми казаха ..." и прочие ...
Отговори с цитат
  #22  
Стар 7th June 2009, 15:35
Аватара на Solver
Solver Solver не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2005
Град: София
Мнения: 4 461
По подразбиране

Едва ли ти ще учиш майсторите как да си вършат работата, нещо не ми се връзват нещата. Естествено, че майсторите са виновни, когато не са направили нещата така, както си им казал или когато са ти изкривили ъгъла с 10 градуса - ти ли си виновен ?
__________________
I want you to notice
when I'm not around
You're so fuckin' special
I wish I was special
http://squirrelsbrother.hit.bg/g.gif
Отговори с цитат
  #23  
Стар 7th June 2009, 15:43
Аватара на igtigt
igtigt igtigt не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2008
Мнения: 2 749
Изпратете съобщение чрез ICQ до igtigt
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Ivanin
Едва ли ти ще учиш майсторите как да си вършат работата, нещо не ми се връзват нещата. Естествено, че майсторите са виновни, когато не са направили нещата така, както си им казал или когато са ти изкривили ъгъла с 10 градуса - ти ли си виновен ?
да, Vanka, ти си виновен, защото няма и да забещежиш, че е изкривен, ако не разбираш можеш само да искаш и когато мине някой твой приятел и ти обърне внимание на някои пропуски - чак тогава забелязваш дефектите ... А си виновен защото не цениш другите хора, техните умения и способности ... Ти не учиш "майстора" как да си върши работата, а следиш как го прави, и като разбираш го коригираш. а като не разбираш - само му пречиш!!!
Отговори с цитат
  #24  
Стар 7th June 2009, 15:48
Аватара на Solver
Solver Solver не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2005
Град: София
Мнения: 4 461
По подразбиране

Ок, това означава, аз да стоя с майстора през цялото време и да му меря ъглите и да гледам как шпаклова ли? Ако мога да го направя, защо ще ми е да викам майстор-идиот и да му плащам пари?

Няма логика, ти плащаш за свършена работа. Не е ли свършена - не плащаш. По същата логика, господин ИГТИГТ, твоята кола като се развали, аз ще те попитам - защо не си отишъл в завода, за да следиш как машините ти сглобяват колата. Ти си виновен, че колата се е развалила, нали така се получава? Ти си виновен, че телевизора ти е изгорял, ти си виновен, че нямаш ток, тъй като не си следял как ти връзват ел.инсталацията. Ти си виновен, че сиренето ти е развалено, тъй като не си бил в мандрата. Ти си виновен, че майка ти те е родила с крив нос (примерно) , щото не си присъствал, докато вашите са правили секс. Ако се съгласиш - ок, аз ще започна да се смея тогава, сега още се сдържам.
__________________
I want you to notice
when I'm not around
You're so fuckin' special
I wish I was special
http://squirrelsbrother.hit.bg/g.gif
Отговори с цитат
  #25  
Стар 7th June 2009, 15:55
Аватара на igtigt
igtigt igtigt не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2008
Мнения: 2 749
Изпратете съобщение чрез ICQ до igtigt
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Ivanin
Ок, това означава, аз да стоя с майстора през цялото време и да му меря ъглите и да гледам как шпаклова ли? Ако мога да го направя, защо ще ми е да викам майстор-идиот и да му плащам пари?

Няма логика, ти плащаш за свършена работа. Не е ли свършена - не плащаш. По същата логика, господин ИГТИГТ, твоята кола като се развали, аз ще те попитам - защо не си отишъл в завода, за да следиш как машините ти сглобяват колата. Ти си виновен, че колата се е развалила, нали така се получава? Ти си виновен, че телевизора ти е изгорял, ти си виновен, че нямаш ток, тъй като не си следял как ти връзват ел.инсталацията. Ти си виновен, че сиренето ти е развалено, тъй като не си бил в мандрата. Ти си виновен, че майка ти те е родила с крив нос (примерно) , щото не си присъствал, докато вашите са правили секс. Ако се съгласиш - ок, аз ще започна да се смея тогава, сега още се сдържам.
ми смей се, на собствената си глупост какво друго можеш да сториш ???
Отговори с цитат
  #26  
Стар 7th June 2009, 22:56
Аватара на Divinemouse
Divinemouse Divinemouse не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Aug 2007
Град: в мечтите ми
Мнения: 8 719
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от bobeto83
Цитирай:
Първоначално написано от Thomi
На мен ми поискаха 20 евро на кв.м..
На моменти не те ли беше яд , че не си ги наела?
Нали ми видя къщата на момементи да ,но сега вече НЕ...защото се получи това което исках
Отговори с цитат
  #27  
Стар 7th June 2009, 23:31
Аватара на Бобето
Бобето Бобето не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Apr 2008
Град: PK
Мнения: 5 327
По подразбиране

Да страхотно е сега, но много се измъчи и заради това питам дали не те е яд на моменти, а и някои неща излезнаха и по-солено от очакваното.......тъй че можеше да използваш нечия помощ.

Но здраве да е сега дано вече всичко ти е по мед и масло.
Отговори с цитат
  #28  
Стар 8th June 2009, 20:57
Аватара на pifco
pifco pifco не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Apr 2008
Град: Plovdiv
Мнения: 3 820
Изпратете съобщение чрез ICQ до pifco Изпратете съобщение чрез Yahoo до pifco
По подразбиране

аз когато работя мразя да ми се пречкат в краката ,защото философстват още преди да е завършен даден монтаж било то на мебели или климатици и им казвам да се махат и после ,ако не им хареса просто ,ако искат да плащат,еее слава богу всички си плащат
__________________
http://www.sinyatabezdna.com/
Отговори с цитат
  #29  
Стар 8th June 2009, 22:22
Аватара на atanasdk
atanasdk atanasdk не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Feb 2007
Град: Sofia
Мнения: 69
По подразбиране

Thomi можеш ли да ми пратиш някакви сники на къщата ти да вида как е станал интериора?
__________________
"Светът е красив със своето разнообразие."
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Ценанауслугитенаинтериорендизайнер
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 17:47.