IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #11  
Стар 10th September 2010, 19:34
Аватара на Divinemouse
Divinemouse Divinemouse не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Aug 2007
Град: в мечтите ми
Мнения: 8 719
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Piny
саксофонът в спалнята, каската за мотора върху новите ми обувки, играенето на компютърни игри когато аз искам да дискутираме нещо "важно", това че той не помни какво съм му казала сутринта ( като че ли има някаква мембрана в мозъка си, която запаметява само изречения в които се съдържа думата кола, мотор, компютър- всичко другo се изхвърля за да не задръства паметта)

...някой беше казал веднъж, че мъжете се женят с надеждата че жената ще си остане същата завинаги, а жените - с надеждата че след сватбата мъжът ще се промени... и двамата остават разочаровани
Хахах познато саксофон нямаме ,но имаме коне ,мотори,фитнес ,бокс и прекалено много работа...Дразни ме това ,че за нищо на света не си отменя работата,тренировката и държи жената да умее добре да организира сама всимко..В паметта му има само срещи,турнири,строежи и нищо свързано с вкъщи Пини ,австрийците май една майка ги е раждала...
__________________
Да обичаш значи да страдаш,
затова обичай този, който заслужава страданието ти.
Отговори с цитат
  #12  
Стар 10th September 2010, 19:39
Babri Babri не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jul 2007
Мнения: 16 744
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от rt1212
Хахаха, това с "важните" въпроси май е при всяка.
Аз съм разказвала как веднъж четох конско, а скъпия излезнал без изобщо да го усетя. След половин час ми звъни по телефона и вика "Радвай се, че излезнах през вратата, а не скочих през прозореца"
Ти си голям образ всеки случай Явно здравата си била яхнала метлата
Отговори с цитат
  #13  
Стар 10th September 2010, 19:43
rt1212 rt1212 не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Aug 2010
Мнения: 323
По подразбиране

Аа, онзи случай е брутален.
Прибра се една сутрин пиян като мотика с някви рани по краката и без никакви документи. И като се наспа го почнах яко.
-Тии, писна ми от теб от твоя нощен живот, къде си падал, какво си правил, ша ме караш снощи да ти пържа тиквички по никое време и накрая да не се прибереш.
След малко- Абе, аз монолог ли си водя, къде изчезна.
Отговори с цитат
  #14  
Стар 10th September 2010, 19:44
Babri Babri не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jul 2007
Мнения: 16 744
По подразбиране

Отговори с цитат
  #15  
Стар 10th September 2010, 19:46
rt1212 rt1212 не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Aug 2010
Мнения: 323
По подразбиране

Аа сега вече след време и на мен ми е смешно.
Отговори с цитат
  #16  
Стар 10th September 2010, 19:51
Аватара на Piny
Piny Piny не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Dec 2009
Мнения: 3 669
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Thomi
Хахах познато саксофон нямаме ,но имаме коне ,мотори,фитнес ,бокс и прекалено много работа...Дразни ме това ,че за нищо на света не си отменя работата,тренировката и държи жената да умее добре да организира сама всимко..В паметта му има само срещи,турнири,строежи и нищо свързано с вкъщи Пини ,австрийците май една майка ги е раждала...
ти що мислиш, че българските мъже повече внимават като говорим ли? при някои от тях мембраната задържа само ако се споменат женски полови органи и алкохол
Отговори с цитат
  #17  
Стар 11th September 2010, 05:12
Аватара на gabi_gabriela
gabi_gabriela gabi_gabriela не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Nov 2009
Град: ЖИТЕЛ НА СВЕТА
Мнения: 5 567
По подразбиране

Вие ме развеселихте.Аз какво да се оплача,ми те моите теглила са много,бе
Моя нищо незнае в къщи къде е ,ама буквално нищо,то нож,вилица,чиния ,хляб,дрехи..................да изброявам ли.И сина ми е същия и по цял ден чувам Майна,къде е еди кво си,Мамо,къде е едикво си.Аз имам един лаф:Да замина за Норвегия и да не чувам,майна,мамо, да си почина"
Незнае пералнята как се пуска,печката ,сушилнята,кафе машината,/добре,че може поне да отваря хладилника /,ама ако има вътре ядене,няма да погледне,чака ме да се събудя,абе все едно е на гости-така се държи,ама и аз си го хокам постоянно.Той ми вика мрънкалник.Иначе до като не стана на обед/12-13ч./той не пие кафе,чака ме ,не ебава сам да се овслужи,абе ,музикант.Саксофона ,слава богу ,не се надува в къщи,ха ха ха .
А като сме на работа много мразя да ми повтаря по2-3 пъти коя песен следва,аз пея в тоя момент,свиря,ама той ми повтаря,а аз го чувам веднага,ама той не мисли,че до като пея ,ми пречи и 100пъти казвам и няма ,всеки път повтаря.Алексата много се смее с нас.
В къщи спим в отделни стаи,той хърка и така поне си спя на спокойствие.И в Норвегия спим в отделни стаи-густо,но там не слугувам ,там съм на курорт
Абе,мъже,ама са си наши,пак си ги обичаме
Отговори с цитат
  #18  
Стар 11th September 2010, 05:12
Аватара на gabi_gabriela
gabi_gabriela gabi_gabriela не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Nov 2009
Град: ЖИТЕЛ НА СВЕТА
Мнения: 5 567
По подразбиране

Отговори с цитат
  #19  
Стар 11th September 2010, 08:43
Аватара на Piny
Piny Piny не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Dec 2009
Мнения: 3 669
По подразбиране

ето, значи не е до националността, а до тестостерона.
Отговори с цитат
  #20  
Стар 11th September 2010, 09:44
Аватара на жоро66
жоро66 жоро66 не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Sep 2008
Град: Пловдив
Мнения: 14 603
По подразбиране

Чета, чета ..... и виждам колко съм идялен! Нямам саксофони, касфони, масфони
__________________
АЗ КАЗАХ !
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: каквовидразнятполовинките
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 19:40.