IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #111  
Стар 27th October 2007, 22:55
Аватара на Mena
Mena Mena не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Oct 2006
Град: Sofia
Мнения: 1 864
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от fea
Джън, как си с инфото за Restylane?
Не съм Джън, но ще ми бъде приятно, ако мога да помогна с повече инфо за Restylane.
Отговори с цитат
  #112  
Стар 28th October 2007, 23:39
cary cary не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Nov 2006
Мнения: 45
По подразбиране

Mena,какво стана с инфото за Restylane?
Отговори с цитат
  #113  
Стар 29th October 2007, 00:09
Аватара на Mena
Mena Mena не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Oct 2006
Град: Sofia
Мнения: 1 864
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от cary
Mena,какво стана с инфото за Restylane?
Не зная какво точно инфо би искала Фея.
Иначе на предната страница съм пуснала кратка, интересна информация за него, но ако има конкретни въпроси съм насреща.
Отговори с цитат
  #114  
Стар 13th January 2008, 16:04
Nannssi__ Nannssi__ не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Mar 2007
Мнения: 49
По подразбиране

А може ли да ми обясните какво точно представляват тези хидрогелове ?! щот нещо не мога да направя разлика силикон,хидрогел, липофилинг. Е за тва последното знам че уж е най безвредно смисъл като си от взето там мазнини ли как се водят не знам. на мен ми предложиха да си сложа бразилски хидрогел. ама бях писала и бяхте казали че то също е много вредно след време смисъл там получавало се някакво свличане ли и аз нз как да го обясна и някакви топчета вярно ли е това? И да питам само възрастта има ли значение при уголемяване на устните и за да не пускам нова тема за брадичката има ли значение при тези две неща-устни и брадичка годините?! (за прадичката не говоря за имплантант а за някакво увеличаване с липофлинг примерно )

Липофилинга боли ли много не там където е инжектиран а от бедрата или корема когато са ти зимали там мазнини ли кво е нз точно може ли малко разяснение )) липофилинга боли ли много ?



е аз не можах да си отг на въпросите изчетох цялата тема някои може ли да помогне
Отговори с цитат
  #115  
Стар 13th January 2008, 22:37
diastemma diastemma не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Apr 2006
Мнения: 1 239
По подразбиране

Силикон и хидрогел - химически различни вещества в гелообразна форма, използвани като тъканни филъри. Липофилинг - метод на трансплантиране на собствени мастни клетки.
Опасността при хидрогела е, че той не остава плътен във времето, а има тенденцията да се деформира и разтича (едновременно деформира мястото, където е инжектиран), като освен това причинява тъканна некроза.
Силиконът запазва формата си, но около него се образува съединителна тъкан, която води до допълнително уголемяване на обема. Ако в началото прекалиш с количеството, може да получиш неестествено издути устни.
При липофилинга се запазват около 30-50% от първоначалния обем, което налага повтаряне на процедурата. После устните ти са изтръпнали, а не болезнени. Възможно е да се прави и в по-млада възраст.
Отговори с цитат
  #116  
Стар 15th February 2008, 18:35
KEIS KEIS не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Oct 2007
Мнения: 1 614
По подразбиране

Ди инжектираха ми Outline 2ампули не ,че има ефект де но сега притеснението ми е друго ,четох за филърите и искам да уточниш това и за него ли се отнася ?
Усложнения : не запазват формата си и под силата на тежестта се стичат между тъканите надолу (понякога години след инжектира

http://www.theclinics.co.uk/clinics_...ws.cfm/item/58 аз това намерих само за него и тук няма нищо притеснително но
__________________
Този, който говори тържествено за истината, може да бъде също така глупав, както и този, който дрънка глупости.. http://www.vbox7.com/play:baf3b243
Отговори с цитат
  #117  
Стар 15th February 2008, 21:06
Аватара на Mena
Mena Mena не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Oct 2006
Град: Sofia
Мнения: 1 864
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Mena
Трябва наистина да сме много внимателни какви филъри ни се поставят.
Без да звучи като лоша реклама, но напр. миналия месец във Франция от Френската Агенция за Санитарна Безопасност са спрени от разпространение Outline, Beautical, Evolution, Hydractive, поради лошите условия за производството им, което не гарантира безопасността им.
Трябва и лекарите, които ги поставят да имат достатъчно информация и да са много коректни с пациентите си, само тогава и двете страни ще бъдат доволни от крайния резултат.
Това е към април месец 2007г.
Отговори с цитат
  #118  
Стар 15th February 2008, 21:07
Аватара на Mena
Mena Mena не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Oct 2006
Град: Sofia
Мнения: 1 864
По подразбиране

И това.
Цитирай:
Първоначално написано от diastemma
Това е документът, в който се дава указание всички изброени продукти на фирма Procytech да бъдат върнати на производителя или унищожени, тъй като поради несъответствия в технологичния процес те могат да доведат до проблеми при пациентите (свободен превод на част от текста).
Отговори с цитат
  #119  
Стар 15th February 2008, 22:01
KEIS KEIS не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Oct 2007
Мнения: 1 614
По подразбиране

ужас ,и сега аз ако искам да допълня още мога ли да сложа друг филър при положение ,че имам от Outline ?Честно казано ме достраша вече ,то май по добре стана ,че не ми ги наду много а толкова ми го хвалеше тоя филър бил нов и тнн ...вече на никой вяра да нямаш или и те не са информирани или и аз не знам какво печели като застрашава клиентите си не ми е ясно
__________________
Този, който говори тържествено за истината, може да бъде също така глупав, както и този, който дрънка глупости.. http://www.vbox7.com/play:baf3b243
Отговори с цитат
  #120  
Стар 15th February 2008, 22:56
Аватара на Mena
Mena Mena не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Oct 2006
Град: Sofia
Мнения: 1 864
По подразбиране

По информация от производителя, за разлика от другите полиакриламидни филъри, които не се резорбират, Outline е произведен по такъв начин, че се разгражда бавно от ензимите в тъканта на по-малки фрагменти от poly(acrylamide-co-DADMA) и след това се изхвърля от тялото.
Keis, пожелават ти всичко да е наред при теб.
Не можеш да си сложиш друг филър докато този е в устните ти.
Недей да рискуваш повече!
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Mиниенциклопедиянафилърите
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 00:20.