IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #41  
Стар 19th October 2006, 10:22
Ameli Ameli не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Sep 2006
Мнения: 20
По подразбиране

Разгледайте този сайт!!!!

http://www.advanced-art.com/Blepharoplasty-Browlift.htm
Отговори с цитат
  #42  
Стар 23rd October 2006, 08:34
Ameli Ameli не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Sep 2006
Мнения: 20
По подразбиране

Нев, пиши какво стана,как мина консултацията при д-р Вачкова и д-р Охеда?!! Къде изчезна личния ти е-мail адрес, дай го пак моля те.
Поздрави!
Отговори с цитат
  #43  
Стар 26th October 2006, 08:48
Ameli Ameli не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Sep 2006
Мнения: 20
По подразбиране

Здравейте всички във форума!! Нев, Данитта!! Всичко вчера мина благополучно, леки болки имаше само непосредствено след отпускане на упойката, но след един аналгин, изчезна! щастлива съм и много доволна!!!Впонеделник ще ми свалят конците, за сега само клепача ми е отекъл и в цвят тъмно-лилав, но никаква болка!!Д-р Вачкова и нейния екип са страхотни, вече замислям какво друго ще си направя при тях!Поздравявам всички и на всички желая така да се чувствате на 1-вия ден след операция!!!
Отговори с цитат
  #44  
Стар 26th October 2006, 08:53
nev9 nev9 не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Sep 2006
Град: Sofia
Мнения: 33
Изпратете съобщение чрез ICQ до nev9
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Ameli
Здравейте всички във форума!! Нев, Данитта!! Всичко вчера мина благополучно, леки болки имаше само непосредствено след отпускане на упойката, но след един аналгин, изчезна! щастлива съм и много доволна!!!Впонеделник ще ми свалят конците, за сега само клепача ми е отекъл и в цвят тъмно-лилав, но никаква болка!!Д-р Вачкова и нейния екип са страхотни, вече замислям какво друго ще си направя при тях!Поздравявам всички и на всички желая така да се чувствате на 1-вия ден след операция!!!
Поздравления, Амели!!! :P защо конци, не се ли лепи? аз бях ужасно заета напоследък и не успях да се срещна с др.Охеда и др.Вачкова, но много скоро ще го направя! колко време продължи операцията ти? и с каква упойка беше? местна или пълна? и ако не е тайна, колко ти струваше?
Отговори с цитат
  #45  
Стар 26th October 2006, 09:23
Ameli Ameli не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Sep 2006
Мнения: 20
По подразбиране

Здрасти,Нев, радвам се,че се появи!

Относно упойката, първо венозно ти пускат отпускаща и успокояаща упойка,която на мен много ми била харесала и постоянно съм питала каква е тази упойка, разбира се не помня каква е , после ти поставят местната, около очите, но нея не я усещаш вече! Единствената болка е, ако въобще може да се нарече болка, убоцкването при поставяне на венозната упойка! Оставаш си напълно в съзнане, но си някакси много лежерен и каквото и да ти правят, не ти пука!!!Цената ми беше 500 EUR, всичко включено -и изследванията, които ти правят преди операцията- кръв, кардиолог. Самата операция трае около 20,30 мин.После ти превързват за един час очичките и не виждаш нищо, ама то и не искаш да гледаш тогава, после ти поставят студена маска за около 30 мин. и после можеш да си тръгваш! Аз с такси отидох и с такси се прибрах, без никакви проблеми!Просто отивай и си я прави при първа възможносст! Правя си снимки и ще ги покажа, но не са на цифров апарат и не мога да ги кача веднага!
Отговори с цитат
  #46  
Стар 26th October 2006, 09:31
Ameli Ameli не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Sep 2006
Мнения: 20
По подразбиране

За конците-тъй като е много подвижен горния клепач, прави се с шев. По време на моята операция вчера, бях с едно момиче, какъв късмет само, която си беше правила преди 2-3 год. точно същата блефаропластика на горния клепач при д-р Вачкова, и повярвай ми доста обстойно я огледах!!! Ако не знаеш няма и да забележеш белег!
Отговори с цитат
  #47  
Стар 26th October 2006, 10:07
Аватара на Enerdji
Enerdji Enerdji не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Aug 2006
Мнения: 873
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от nev9
Здрасти, Бенджи, как си? Мина ли вече 1 месец от твоята блефаропластика? Как се чувстваш? По-хубава?
Според теб имаш ли сериозна разлика преди и след? Виждат ли се белези? Хирурга попълни ли нещо, за да няма сенки под очите там, където кожата е най-тънка и е близо до костта? Thanks!
Здравейте всички!
Не съм влизала скоро в тази тема Ще наваксам
Месец и 20 дена след операцията ми. Чувствам се чудесно благодаря! Долния клепач ми е перфектен просто, нищо никой не би забелязал! Никакъв шев не личи, нямам торбичките (не че са били големи, но имаше) нито сенки! Преди операцията ми стоеше клепача като оток, явно заради излишната кожа, но сега е доста добре!
Горния също е добре, но имам малък белег в края на окото Не личи на пръв поглед, но ако се вгледаш (а аз само това правя) ... Вчера бях при доктора на лазерна процедура на лицето и говорихме за този белег, каза, че още 2-3 месеца и няма да личи. Дано е прав!
Иначе като цяло визията не е променена, но познати и приятели, които не са ме виждали скоро казват: Много свежа изглеждаш, да нямаш любовник ( имам съпруг ) Явно промяна има, но не е крещяща, а дискретна... което е супер!
Ameli, много се радвам за теб! Чакам отзиви след махане на конците!
Отговори с цитат
  #48  
Стар 26th October 2006, 10:36
nev9 nev9 не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Sep 2006
Град: Sofia
Мнения: 33
Изпратете съобщение чрез ICQ до nev9
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Ameli
...такси отидох и с такси се прибрах, без никакви проблеми!Просто отивай и си я прави при първа възможносст! Правя си снимки и ще ги покажа, но не са на цифров апарат и не мога да ги кача веднага!
Здравейте момичета! Амели, Бенджи!
Въпреки, че доста ме е страх, като ви слушам и набирам смелост :P Амели, моля те моля те прати ми снимки на очичките ти на nevenatankova@abv.bg , или ми дай mail да ти пратя мои да видиш за какво става въпрос. Или като получа твоя mail, ще ти reply-вам thanks
Бих помолила Бенджи за същото - Бенджи, много искам да видя долния клепач, защото при мен той е по-проблемната зона. И също така искам да питам, какви са манипулаците с лазер след операцията, имат ли ефект за какво са и скъпи ли са?

Страхотни сте, много ви благодаря и се радвам, че ви намерих!!! :P
Отговори с цитат
  #49  
Стар 26th October 2006, 11:58
Ameli Ameli не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Sep 2006
Мнения: 20
По подразбиране

Благодаря ви Бенджи, Нев, веднага щом мога, ще кача снимки и ще ги изпратя! За сега ще се снимам всеки ден!Поздрави и хубав ден!
Отговори с цитат
  #50  
Стар 26th October 2006, 12:56
Аватара на Enerdji
Enerdji Enerdji не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Aug 2006
Мнения: 873
По подразбиране

Лазера който си правя няма връзка с операцията. Той е за кожата на лицето, шията и деколтето. За него съм писала повече в тема "дермабразио". Изглажда финните бръчки и уплътнява кожата като стимулира собственото производство на колаген. Но ми обработи белезите и каза, че помага за заличаването им. Няма ясно видим ефект, в смисъл белега не избледня рязко но се надявам, че след още една процедура ще е добре. Аз мажа и с контратубекс, той също помага.
Снимки за съжаление лично аз не си направих "преди" и "след" Той ми снима очите преди операцията, мога да го помоля да ми ги прати. Като се снимам "след" ще ти ги пусна на мейла.
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Блефаропластика
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 01:22.