IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #11  
Стар 28th April 2009, 16:44
Celtic_dream1 Celtic_dream1 не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Apr 2009
Мнения: 232
По подразбиране

Цитирай:
след 6 месец си ги почувствах отново мой ,дотогава ,бяха изтръпнали , носих лента точно 1 г всяка нощ..а 3 месеца постоянно . Сега учетата ми са перфекни еднакви , Джамбазов ми прави и ушитте и носа , от носа не съм доволна но ушетата браво !!! Излезнаха ми 2000 лв общо 2 те операции. Смятам че може да се довериш на Джамбазов
А формата им беше ли странна в началото, тя изменя ли се при оздравяването? плссссссссс
Отговори с цитат
  #12  
Стар 28th April 2009, 16:49
Аватара на sisiapostolova
sisiapostolova sisiapostolova не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Apr 2008
Град: PLOVDIV
Мнения: 2 581
По подразбиране

бяха ми залепени за главата и да имаше леко странна форма ,но после се отпускат и предобиват вид
__________________
бях на 13 ,когато бях на 6 ...Колко пъти трябваше тати ,дами повтори ...със ... да не се занимавам !!!
Отговори с цитат
  #13  
Стар 28th April 2009, 19:07
Celtic_dream1 Celtic_dream1 не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Apr 2009
Мнения: 232
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от sisiapostolova
бяха ми залепени за главата и да имаше леко странна форма ,но после се отпускат и предобиват вид
Даноооооо
Отговори с цитат
  #14  
Стар 18th May 2009, 09:29
emi1906 emi1906 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Apr 2009
Мнения: 5
По подразбиране

Освен Джамбазов и Евстатиев май няма други добри доктори поне от това което прочетох до сега.Незнам какво да правя.Ако някой от вас знае кой е по доброто решение моля ви пишете ми.И си мисля че в тази жега ще е отврат с тази лента. Предполагам поне 3 месеца ще я нося постоянно.Така ми се иска вече всичко да е минало ,а то едва сега започва .
Отговори с цитат
  #15  
Стар 18th May 2009, 10:31
Celtic_dream1 Celtic_dream1 не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Apr 2009
Мнения: 232
По подразбиране

Аз си направих ушетата при Динев и бях с лента само първата седмица, докато ми махнат конците. После обикновена лента за коса само докато спя, за да не ми се травмират ушетата.
Отговори с цитат
  #16  
Стар 18th May 2009, 10:59
emi1906 emi1906 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Apr 2009
Мнения: 5
По подразбиране

А колко ти струваше ? Сега личи ли си нещо ?Страхувам се да не остават някакви белези .
Отговори с цитат
  #17  
Стар 18th May 2009, 11:54
Celtic_dream1 Celtic_dream1 не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Apr 2009
Мнения: 232
По подразбиране

600 евро. Белезите са изцяло зад ухото и трябва да го обърна, за да се видят. Даже на първата седмица след операцията ходих на море в Гърция
За крайния резултат още не мога да кажа, понеже съм само на 3 седмици, но за друго около операцията ако искаш питай
Отговори с цитат
  #18  
Стар 18th May 2009, 12:18
emi1906 emi1906 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Apr 2009
Мнения: 5
По подразбиране

МЕН И ДРУГО МЕ ПРИТЕСНЯВА .КАТО БЯХ МАЛКА МИ ПРАВИХА ТАКАВА ОПЕРАЦИЯ НО НЯМАШЕ ПОЧТИ НИКАКЪВ ЕФЕКТ НЕЗНАМ ТОВА ДАЛИ НЯМА ДА МИ ПОПРЕЧИ СЕГА.ЗНАМ КАКВО МИ БЕШЕ ТОГАВА И СЕГА НЕМОГА ДА СЕ РЕША ПРИ КОЙ ДА СЕ ОПЕРИРАМ.ИСКАМИ СЕ ДА СЪМ СИГУРНА ЧЕ ВСИЧКО ЩЕ Е ОК А Е НЕВЪЗМОЖНО.ГОТОВА СЪМ ДА ДАМ ПОВЕЧЕ ПАРИ НО ДА ЗНАМ ЗА КАКВО.
Отговори с цитат
  #19  
Стар 18th May 2009, 23:24
Celtic_dream1 Celtic_dream1 не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Apr 2009
Мнения: 232
По подразбиране

Милата предполагам, че твоят случай сигурно е по-сложен, след като ушите вече са пипани. Тук освен доктора не може да ти каже повече. Моят доктор в това отношение беше доста лаконичен, нищо не тръгва да обяснява, без да го попитам. Иначе ще ми отдели толкова време, колко искам, но трябва да се отиде с предварително подготвени въпроси. Пък и сигурно различните доктори различно биха преценили ситуацията - ако бях на твое място, бих поискала мнението на няколко доктора и после да преценя.
Между другото при мен едното уше леко се отпусна и док се съгласи, че ще трябва повторна корекция след няколко месеца, за негова сметка де. Някои доктори покриват изцяло рекламациите.
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Помогнетеми
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 09:13.