IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #31  
Стар 17th January 2010, 00:30
Аватара на want
want want не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Oct 2006
Мнения: 2 032
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от rocksteady
Благодаря за бързия отговор. Ами идеята ми е на моята естествена тъмно руса - светло кестенява коса да сложа не много светла, но все пак руса боя за коса, тоест да избегна обезцветяването. Мисля, че понеже не е фрапираща разликата в моя цвят и цвета, който искам мога да рискувам без блондор и да видя какво ще стане
Без обезцветяване но с амоня4на боя и можеш да станеш с 2-3 тона по светла коса или поне при мен се полу4ава номераНо пак ти препоръ4вам да се направиш на светли ки4ури , едно 4е стои по добре второ 4е щади до някъде косата !
Отговори с цитат
  #32  
Стар 17th January 2010, 00:44
Аватара на lullaby
lullaby lullaby не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Sep 2009
Град: София
Мнения: 1 501
По подразбиране

Много съм объркана вече, want . Преди да реша да се правя цялата руса бах навита пак да си правя кичури, но отзивите от околните са, че не било модерно, че не стои добре... та не знам какво да мисля... а иначе единственото ми притеснение е ако направо се боядисам с тази боя да не стана червена или оранжева
Отговори с цитат
  #33  
Стар 17th January 2010, 00:54
Аватара на diadora
diadora diadora не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Dec 2008
Мнения: 1 443
По подразбиране

При всички положения е красиво , когато косата не е един цвят .
Както каза want - постно е , особено за русо .
Мацките с пари в моята фирма се боядисват в избрания цвят и после им слагат един тон по-светли и един тон по-тъмни кичури . Те много не се виждт , но на слънце е нещо разкошно .
За пример ще ти дам Дженифър Анистън - за нея пишеше , че върху основния и цвят слагат 5 близки нюанса за разкош .
Все пак - всеки си знае .
Отговори с цитат
  #34  
Стар 17th January 2010, 00:56
Аватара на BarbieGirl
BarbieGirl BarbieGirl не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Sep 2009
Мнения: 294
По подразбиране

Русото е винаги модерно Аз съм вече от година (точно една даже) и съм доволна от погледите на околните Трябва време обаче. Аз не съм обезцветена, а постепенно изсветлявах. На аватара съм аз - сама даже се правя. Успех!
Отговори с цитат
  #35  
Стар 17th January 2010, 01:00
Аватара на ARIZINA
ARIZINA ARIZINA не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jul 2009
Град: Varna
Мнения: 1 002
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от BarbieGirl
Русото е винаги модерно Аз съм вече от година (точно една даже) и съм доволна от погледите на околните Трябва време обаче. Аз не съм обезцветена, а постепенно изсветлявах. На аватара съм аз - сама даже се правя. Успех!
Абе и аз съм с твоя цвят,ама хич не ща такова русо,щото нещо много ми простее.Пробвах да я потъмня ,но не ми отива тъмно и ся пак изсветлявам...само дето си направих разлики
Отговори с цитат
  #36  
Стар 17th January 2010, 01:06
Аватара на diadora
diadora diadora не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Dec 2008
Мнения: 1 443
По подразбиране

Аз също - нещо не може да задържи цвета , отмива се , и все съм светло пепелно руса
Исках по-тъмно русо , лешниково , но се отмива .
Май е време за по-брутални промени , ама да видим кога ще ме удари сачмата
Отговори с цитат
  #37  
Стар 17th January 2010, 01:14
Аватара на lullaby
lullaby lullaby не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Sep 2009
Град: София
Мнения: 1 501
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от diadora
При всички положения е красиво , когато косата не е един цвят .
Както каза want - постно е , особено за русо .
Мацките с пари в моята фирма се боядисват в избрания цвят и после им слагат един тон по-светли и един тон по-тъмни кичури . Те много не се виждт , но на слънце е нещо разкошно .
За пример ще ти дам Дженифър Анистън - за нея пишеше , че върху основния и цвят слагат 5 близки нюанса за разкош .
Все пак - всеки си знае .
Точно за нея си мислех тези дни , много ми харесва косата и, стои естествено, а и има страхотен блясък. Но ми се щеше да мога да се направя сама вкъщи, без да се усложнява толкова всичко, без да се налага обезцветяване или няколкомесечно изсветляване. Ох, момичета нямам угодия, благодаря ви много, че ми отделяте време
Отговори с цитат
  #38  
Стар 17th January 2010, 01:19
ледено_sЪrце ледено_sЪrце не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Dec 2006
Мнения: 4 366
По подразбиране

Аз толкова време исках светла коса, вече за втори път си давам парите и се обезцветявам , и после се отказвам.
Харесвам се , дори естественият ми цвят е доста светло кестеняво..., но с малко по-тъмна коса, като че ли ми стои по-интересно, взех си днес една безамонячна, да видим... утре ще се намажа.
__________________
Преди да запалиш огън в някого, помисли как ще го гасиш...
Отговори с цитат
  #39  
Стар 17th January 2010, 01:23
Аватара на diadora
diadora diadora не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Dec 2008
Мнения: 1 443
По подразбиране

Помисли и за поддръжката .
Отговори с цитат
  #40  
Стар 17th January 2010, 01:59
Аватара на want
want want не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Oct 2006
Мнения: 2 032
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от diadora
При всички положения е красиво , когато косата не е един цвят .
Както каза want - постно е , особено за русо .
Мацките с пари в моята фирма се боядисват в избрания цвят и после им слагат един тон по-светли и един тон по-тъмни кичури . Те много не се виждт , но на слънце е нещо разкошно .
За пример ще ти дам Дженифър Анистън - за нея пишеше , че върху основния и цвят слагат 5 близки нюанса за разкош .
Все пак - всеки си знае .
Няма какво да добавя
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Отбрюнеткаблондинка
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 17:39.