IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #51  
Стар 14th December 2007, 12:10
Milva Milva не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Feb 2007
Мнения: 20
По подразбиране

Изкарали сме късмет с мъжете И моят е много грижовен, особено сега.
Green Peel ли ще правиш? Не съм правила, защото ми отказаха - процесът при него е трудно контролируем и се прави при много тежки белези и най-вече при бръчки. Посъветваха ме, че все пак ако настоявам за него, излющването на кожата трябва да става в клиниката със специални шпатули, с цел да се избегнат дълбочини и белези. Изплаших се и не се подложих. Ти какво искаш да изпилиш? Иначе предполагам, че възстановяването ще е като при дълбоките пилинги - излющване и много пазене след това. От химическите съм била доволна - бързо възстановяване и сияйна кожа, можеш да ги правиш по етапно, т.е. през няколко седмици, но не в такава дълбочина. Иначе лазерният при мен не е с очаквания резултат - пак съм си със същата пореста кожа, само че вече и червена Имам един белег на челото, до веждата, от цирей, който е доста дълбок - най-вече той беше причината да се подложа мазохистично на лазерния - с ужас установявам, че той продължава да си "грее", дори не се е поскрил, мръсникът
Не знам вече и аз, не е лесно да си жена
Сега чух за едни мазила, американски, със стволови клетки + някакви билки, които изглаждали кожата, като огледало. Без болка! Революционни за Америка, в Европа ги няма.
Проучвам въпроса, ще докладвам, ако се докопам за тях
Помисли за билковия пилинг, не е безобиден, ако е Green Peel. Ако е друг - предполагам, че отиваш при доверен лекар, а не при прехвалени "машини за пари".

Пиши ми, моля те, ако все пак решиш да се подложиш на него, а и дори да се откажеш - винаги е приятно да си бърбориш по женски

Успех
Отговори с цитат
  #52  
Стар 14th December 2007, 14:58
Аватара на ZANDALEE
ZANDALEE ZANDALEE не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Sep 2007
Град: София
Мнения: 850
По подразбиране

Да поне с мъжа изкарах късмет,чак се чудя сега как ме е харесал при такова лице(надупчено като решето )
Ами сигурно грийн пила ще ми правят,ама преди това още едно почистване ,че ми била много замърсена кожата(толкова замърсена,че чак с едно почистване не можаха да ми отстранят проблема )и нямало ефект от пилингите .При мен белезите са много тежки и дълбоки,а имам и бръчки на челото(там между другото не ми правеха лазер,защото докторката каза ,че очите щели да ми се подуят и затворят почти,когато процедурата обхваща абсолютно цялото лице).И аз ще бъда за празниците като маймуна,ама кво да се прави(леле кво ме чака ).
Много е рано още за да видиш резултата от лазерния пилинг.Той се забелязва едва чак след 1-я месец,а след 2-я е крайно вече оформен.Моите белези са станали малко по плитки, но още ги има.
А за тия мазила ще е прекрасно наистина ако има такива.Абе тия американци какво ли не измислят.
Отговори с цитат
  #53  
Стар 21st December 2007, 20:09
Milva Milva не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Feb 2007
Мнения: 20
По подразбиране

Здрасти, ZANDALEE, как си? Направи ли пилинга?
Аз вече съм абсолютно добре - имам си същата кожа, както и преди пилинга, та за празниците ще съм си същата. Ефект - нула!!!
Издирих, чрез познат, някакъв украински корифей, който ползвал и американските мазила, за които ти писах преди.
Изпратих му снимки отблизо, да видим какво ще рече. Още обаче не ми е отговорил, може би след празниците, не знам...
Пиши ми как си след пилинга, а ако има отговор от този, ще споделя.

Весела Коледа и мнооого хубаво настроение през празниците)
Отговори с цитат
  #54  
Стар 22nd December 2007, 13:24
Аватара на ZANDALEE
ZANDALEE ZANDALEE не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Sep 2007
Град: София
Мнения: 850
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Milva
Здрасти, ZANDALEE, как си? Направи ли пилинга?
Аз вече съм абсолютно добре - имам си същата кожа, както и преди пилинга, та за празниците ще съм си същата. Ефект - нула!!!
Здравей Milva.
Както ти писах по горе ефекта от лазера се забелязва чак след 1,2-я месец.Така че е рано още да го видиш.Тепърва започва образуването на нов колаген в кожата ти.Ефект ще има със сигурност,обаче малък или голям ,зависи от дълбочината на изгарянето.Мене доста ме "опърлиха"-по 3 пъти ми минаваха с лазера едни и същи зони.
И така,вчера ми направиха билков пилинг и сега 2 дена не трябва да си мия лицето.Доста ми е зачервено и опънато.Самия пилинг траеше има няма 5 минутки и беше малко болезнен.Обтриха ме с някакви билки,измих се със студена вода и това беше.Но като си пипах лицето след това все едно с топлийки ме бодяха.Ще видим какъв ще е ефекта.Аз се снимам след всяка процедура.
И мен ме заинтересуваха тия американски мазила,пиши като имаш отговор.
Весели празници и приятно изкарване
Отговори с цитат
  #55  
Стар 22nd December 2007, 13:43
blanco y negro blanco y negro не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Oct 2007
Град: испания
Мнения: 1 048
По подразбиране

Колко ти струваше билковия пилинг и къде го направи? Той по слаб ли е от химическия?
Отговори с цитат
  #56  
Стар 22nd December 2007, 14:14
Аватара на ZANDALEE
ZANDALEE ZANDALEE не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Sep 2007
Град: София
Мнения: 850
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от natalia1
Колко ти струваше билковия пилинг и къде го направи? Той по слаб ли е от химическия?
Пратих ти отговор на лични.
Отговори с цитат
  #57  
Стар 23rd December 2007, 20:52
Аватара на Jessy
Jessy Jessy не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Dec 2007
Мнения: 14
По подразбиране

така значи аз сам на 18 години и имам не е кои знаи какви белези от акне но се пак имам по скоро имам много разширени пори и незнам дали ще ми помогне лазарният пилинг но според мене ще помогне но от това което прочетох тук след лазерният пилинг маи ще трябва да правя и други процедури и искам сащо да знам колко излила общо всичко и сащо така каде да ида каде ми препоръчвате да ида за наи добри резултати
МЕРСИ ПРЕДВАРИТЕЛНО
Отговори с цитат
  #58  
Стар 24th December 2007, 11:46
Milva Milva не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Feb 2007
Мнения: 20
По подразбиране

Здрасти,
стискам палци всичко да е наред с лицето ти, Zandalee, дано има ефект. Този украинец взе, че ми отговори. След Нова Година ще ми изпрати по DHL някакво мазило, което е със стволови клетки и било чудо на чудесата) Нямам търпение да минат проклетите празници.
За цена не сме говорили, защото и той не беше много сигурен - в неговата клиника ще ми слагат добавки към крема, така че съвсем скоро ще ти кажа подробности

Весела Коледа ое веднъж и Щастлива 2008-ма

Цитирай:
Първоначално написано от ZANDALEE
Цитирай:
Първоначално написано от Milva
Здрасти, ZANDALEE, как си? Направи ли пилинга?
Аз вече съм абсолютно добре - имам си същата кожа, както и преди пилинга, та за празниците ще съм си същата. Ефект - нула!!!
Здравей Milva.
Както ти писах по горе ефекта от лазера се забелязва чак след 1,2-я месец.Така че е рано още да го видиш.Тепърва започва образуването на нов колаген в кожата ти.Ефект ще има със сигурност,обаче малък или голям ,зависи от дълбочината на изгарянето.Мене доста ме "опърлиха"-по 3 пъти ми минаваха с лазера едни и същи зони.
И така,вчера ми направиха билков пилинг и сега 2 дена не трябва да си мия лицето.Доста ми е зачервено и опънато.Самия пилинг траеше има няма 5 минутки и беше малко болезнен.Обтриха ме с някакви билки,измих се със студена вода и това беше.Но като си пипах лицето след това все едно с топлийки ме бодяха.Ще видим какъв ще е ефекта.Аз се снимам след всяка процедура.
И мен ме заинтересуваха тия американски мазила,пиши като имаш отговор.
Весели празници и приятно изкарване
Отговори с цитат
  #59  
Стар 24th December 2007, 12:57
Аватара на ZANDALEE
ZANDALEE ZANDALEE не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Sep 2007
Град: София
Мнения: 850
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Milva
Здрасти,
стискам палци всичко да е наред с лицето ти, Zandalee, дано има ефект. Този украинец взе, че ми отговори. След Нова Година ще ми изпрати по DHL някакво мазило, което е със стволови клетки и било чудо на чудесата)
Здравей.
Беля се като змия навсякъде има люспи.Кожата ми е доста изсушена и не ми позволяват никакви кремове,ами напротив,всевъзможни изсушаващи продукти.Ефект има,но за моите дълбоки белези не е задоволителен .
Интересно ми стана с този украинец,дано не е нещо менте.Желая ти всичко да мине добре,и да имаш най-прекрасната кожа,за която си мечтала.(Да не забравиш да пишеш .)
Весели празници.
Отговори с цитат
  #60  
Стар 24th December 2007, 13:22
Аватара на ZANDALEE
ZANDALEE ZANDALEE не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Sep 2007
Град: София
Мнения: 850
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Jessy
така значи аз сам на 18 години и имам не е кои знаи какви белези от акне но се пак имам по скоро имам много разширени пори и незнам дали ще ми помогне лазарният пилинг но според мене ще помогне но от това което прочетох тук след лазерният пилинг маи ще трябва да правя и други процедури
Мисля ,че един добре подготвен козметик или дерматолог би ти отговорил по-изчерпателно,поне аз не се наемам.Колкото до другите процедури след лазерният пилинг,зависи от типа на кожата и дълбочината,която искаш да изпилиш.
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: лазеренпилинг
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 22:48.