IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #121  
Стар 23rd April 2007, 07:58
junglegirl junglegirl не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Sep 2006
Мнения: 1 598
По подразбиране

Не се връзвай на това!
П.П.За "уникалният" му инструментариум вече всички сме чували
Отговори с цитат
  #122  
Стар 23rd April 2007, 09:17
diastemma diastemma не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Apr 2006
Мнения: 1 239
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от monika2001
здравейте на всички.четох някъде интервю на ильо стоянов че устни пълнени с естествена тъкан или нещо подовно,но май не беше мазнина-и то само по някакъв специален метод и само с някакви там инструменти,които не запомних-е те оставали за цял живот.да не би и устните на фолкпевицата мария да са правени по подобен начин?а някой чел ли е за този метод?
Ильо Стоянов е говорил за липофилинг, нарича го "тъканен коктейл".
Устните на Мария са със силикон (д-р Рачев), макар че тук имаше мнение, че е имала и операция на лигавицата наустната за по- "обърнат" ефект.
__________________
diable blond/ange blond
Отговори с цитат
  #123  
Стар 28th April 2007, 00:17
Аватара на svetlanka
svetlanka svetlanka не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Mar 2007
Град: sofia
Мнения: 198
По подразбиране

хора четох в списанието пълна промяна, че тази Джули гримиорката си е сложила 9 кубика силикон,това правописна грешка ли е или шок, нее истина такова нещо
как мислите
Отговори с цитат
  #124  
Стар 28th April 2007, 09:23
fitmaniac fitmaniac не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: May 2006
Мнения: 30
Изпратете съобщение чрез ICQ до fitmaniac
По подразбиране

Не е правописна грешка, наистина има 9 кубика силикон. Но, уверявам те, адски добре и стои. Аз имам 1 кубик хил. киселина, което е почти незабележимо. Така, че в случая, 9 кубика са добър избор за Джули. Преди това е нямала никакви устнички.
__________________
www.promiana-bg.com
Отговори с цитат
  #125  
Стар 28th April 2007, 11:37
Аватара на svetlanka
svetlanka svetlanka не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Mar 2007
Град: sofia
Мнения: 198
По подразбиране

мерси за отговора, просто не ми се вярваше, защото не са и някакви фрапантно големи, а пък има 9 кубика, аз имам 2 и ще допълвам и затова така се вълнувам
но тя раказва, че е ходила няколко пъти на допълване, то за 9 кубика не се ли ходи над 15 пъти да те боцкат
Отговори с цитат
  #126  
Стар 11th May 2007, 10:38
princessSiam princessSiam не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: May 2007
Мнения: 3
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Celine
а някой ползвал ли е тези филъри които стимулират изграждане на клетки ,това е обянението на моя позната която си слага такъв в Варна , и бих казала че устните и са много добре станали ?

но като я питам какво точно е не знае. !!!!!!!!! ???????

Мисля, като чета из форума е New Full но не съм сигурна

Как може ми кажете така да подходиш- аз докато не чуя мнения, видя резултати.... затова не предприемам каквото и да е. Ето този хидрогел , момичетата, след толкова време чак излиза наяве проблемът който създава.
Мила имам такъв гел от 7 години сложен и да чукам на дърво нищо ми няма и той си седи!
Колкото до това, как момичетата си слагат нещо /и мъже също си слагат/ без да знаят какво е то, то и след никоя маниполация незнаеш какво ще ти се случи!И след фотоепилация може да те направият като петниста хиена! Да не говорим след ринопластиката!!!какви неща съм виждала мале, мале! и астролог не може да ти помогне ако те направиат, като Шер преди пластичните операции!
Отговори с цитат
  #127  
Стар 11th May 2007, 15:00
Galia_09 Galia_09 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: May 2007
Мнения: 1
По подразбиране

Здравейте мимичета, от 2 седмици чета форума и намирам много полезна информация. Искам да ви попитам.... вчера си сложих в устните 1 кубик Matrridex, но устата от минута на минута ми растеше и сега стана огромна Просто изглеждам шокиращо в момента, но доктора ми каза, че няма да имам проблем до сутрента. Не съм очаквала, че ще мине без оток, но се притеснявам, че незнам за колко време ще спадне, а трябва и да ходя и на работа. Някой може ли да ми каже нещо повече за препарата и след колко време ще мога да се показвам пред хората?
Отговори с цитат
  #128  
Стар 11th May 2007, 15:13
Beauty
Guest
 
Мнения: n/a
По подразбиране

Отговори с цитат
  #129  
Стар 11th May 2007, 18:18
ADA ADA не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Mar 2007
Мнения: 44
По подразбиране

Здравейте, искам да ви попитам Ники Георгиев и Емил Георгиев правят ли липофилинг?Защото гледах по сайтовете им и там нищо няма за този метод или аз не съм видяла.И ако го практикуват има ли някой който си го е правил да каже нещо повече и да ме ориентирате горе долу за цената, защото има много различни мнения за това.
Отговори с цитат
  #130  
Стар 24th May 2007, 11:34
ADA ADA не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Mar 2007
Мнения: 44
По подразбиране

Май никой не иска ди ми пише Тогава аз нещо друго до попитам- при поставяне на силикон в устните,количеството на кубиците от значение ли е за поява на нежелани реакции, и също искам да питам има ли някаква статистика горе долу при колко от момичетата със силикон в устните се появяват усложнения?Имам още едно въпросче- Могат ли да се появят усложнения, примерно 5 години след поставянето или ако не се появи примерно до няколко месеца е по-малко вероятно след това да имаш проблем? Предварително благодаря!!!
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: искамустни
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 11:11.