IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec

Върни се   Форуми > Здраве и красота > Красота


Виж резултатите на анкетата: Правили ли сте си лазерна епилация?
Да 8 18,18%
Не 36 81,82%
Гласували: 44. Вие не можете да гласувате в тази анкета

Отговори
 
Контрол над темата Начин на разглеждане
  #21  
Стар 9th May 2007, 17:11
Pretty Pretty не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Sep 2006
Град: софия
Мнения: 824
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от bimbi
ми нямаше ефект, кво друго всъщност след третата процедура изглеждаха доста разредени, но после нямах възможност да ходя 2-3 месеца и си израснаха всички наново
Бимби явно зависи и за двата вида епилация къде се прави , аз съм доволна от фотоепилацията след втория път нямам никакви косми сега почнах да се правя за 3-ти път за всеки случай ама косми нямам от 2 - 3 месеца :P
Отговори с цитат
  #22  
Стар 9th May 2007, 17:19
sladkatony sladkatony не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Feb 2006
Град: под щастлива звезда
Мнения: 2 495
Изпратете съобщение чрез ICQ до sladkatony
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от maariaa
Аз сега се връщам от моята първа на подмишници. Само не можах да разбера защо толкова бързо ми я направи! За 5 мин. бях готова. Ако се обработва косъм по косъм със сигурност не е обработила всички косми. Но ще видим...
Не се шашкай, един импулс е приблизително 1см.кв. , нормално е да те е обработила за 5 мин.
Отговори с цитат
  #23  
Стар 9th May 2007, 17:44
maariaa maariaa не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jan 2007
Град: Варна
Мнения: 105
По подразбиране

Много мерси за инфото. За болка мога смело да кажа, че нямаше. А някои как ме бяха наплашили - то червени петна, то пльоски като изгоряло. Или аз съм с някаква нечувствителна кожа или е много лошо инфото да тече от уста на уста с доста преувеличение!
__________________
www.ida.bg
Отговори с цитат
  #24  
Стар 14th May 2007, 09:38
maariaa maariaa не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jan 2007
Град: Варна
Мнения: 105
По подразбиране

Имам един въпрос...аз ходих на 9ти, знам, че е още рано, но аз продължавам да си бръсна подмишниците нормално! Не трябва ли след като корена на косъма е вече третиран да не расте? Или аз нещо не мога да схвана!
__________________
www.ida.bg
Отговори с цитат
  #25  
Стар 23rd May 2007, 10:11
sweat sweat не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: May 2007
Град: България
Мнения: 6
По подразбиране

maariaa аз ходих преди една седмица на фотоепилация - на мен ми казаха, че е нормално пак да ми растат и до 10-15 ден да отида пак на ретуш - безплатно и след това ще почнат да падат.
Но като чета сега май после ще се прехвърля на лазер - погледнах линка, който diapan пусна - там и цените са по-ниски.
Като ми мине ретуша ще пробвам там
Отговори с цитат
  #26  
Стар 23rd May 2007, 12:13
maariaa maariaa не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jan 2007
Град: Варна
Мнения: 105
По подразбиране

На мен днес ми е 14ти ден след лазерната и космите спряха да растат преди 5 дена! Много съм доволна! След две седмици пак
__________________
www.ida.bg
Отговори с цитат
  #27  
Стар 23rd May 2007, 13:23
Аватара на Aset
Aset Aset не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jun 2005
Град: София
Мнения: 1 206
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Pretty
Цитирай:
Първоначално написано от bimbi
ми нямаше ефект, кво друго всъщност след третата процедура изглеждаха доста разредени, но после нямах възможност да ходя 2-3 месеца и си израснаха всички наново
Бимби явно зависи и за двата вида епилация къде се прави , аз съм доволна от фотоепилацията след втория път нямам никакви косми сега почнах да се правя за 3-ти път за всеки случай ама косми нямам от 2 - 3 месеца :P
Ще споделиш ли в кое студио си я прави и какъв фототип си - с каква коса и кожа, с какъв тип косми се бори?
__________________
Искам да съм мъничък вълшебник,
за да мога с пръчица в ръка
да създам магически учебник,
който се нарича "Доброта"!
Отговори с цитат
  #28  
Стар 31st May 2007, 10:34
ADA ADA не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Mar 2007
Мнения: 44
По подразбиране

Аз да попитам, че имам странен проблем.Космите в областта на бикините ми стават все по-руси и депигментирани, та има ли някой който е със същия проблем и си е правил фото и лазерна епилация, моля да сподели има ли оправия за такива косми или цял живот на кола маска?
Отговори с цитат
  #29  
Стар 31st May 2007, 10:59
sladurka sladurka не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Mar 2007
Мнения: 42
По подразбиране

Че по-хубаво ли е да са черни?Питай тая дето ти прави епилацията-може да има и други и да е нормално.
Отговори с цитат
  #30  
Стар 2nd June 2007, 08:41
rosi74 rosi74 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jan 2007
Град: sofia
Мнения: 25
По подразбиране

Здравейте! Някой ходил ли е на повече от 4 процедури лазерна епилация? Става въпрос конкретно за триъгълник и подмишници. Проблемът е в това, че в понеделник имам пета процедура, а на триъгълника нямам кой знае какви резултати. Вече се питам дали си заслужава инвестицията. Или просто не съм направила необходимия брой процедури?
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Лазернаепилация
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 07:37.