IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #11  
Стар 10th May 2006, 18:37
Truth Truth не е на линия
 
Регистриран на: Apr 2006
Мнения: 104
По подразбиране

Аз съм била там само на консултация, та не мога да кажа много, но клиниката ми направи добро впечатление.

Точно пред мен в кабинета беше едно момиче с импланти, така се случи, че се разминахме много близо и доколкото можах да видя без да я зазяпвам, беше много точно направена, а и видът и беше доволен.
  #12  
Стар 10th May 2006, 21:09
Amelie Amelie не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Mar 2006
Мнения: 36
Изпратете съобщение чрез ICQ до Amelie
По подразбиране

И аз съм сред пациентите на д-р Динев

Колкото повече впечатления и мнения чета за доктора, толкова повече се убеждавам, че съм се доверила правилно на интуицията си и съм избрала наистина невероятен доктор. Естествено, никоя от нас няма реална база за сравнение и затова не знам дали по-добър резултат е бил възможен.

И е много симпатичен мъж

Стискам палци за операцията
  #13  
Стар 10th May 2006, 21:57
Chujdata Chujdata не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Aug 2005
Град: Varna
Мнения: 1 743
По подразбиране

И аз съм от неговите пациентки и май първата в този форум. На 03.06. ще имам рождан ден на циците си. До момента са перфектни, в смисъл точно както ги исках. Абсолютно естествени. Ясно е, че всички момичета, които са доволни от своя хирург, ще си го хвалят и в това няма нищо лошо. Дай боже само такива хирурзи. Стискам ти палци и от мен. Пращай поздрави на Динев от варненките.
А иначе, наистина е хубав мъж
  #14  
Стар 11th May 2006, 07:53
Аватара на milena127
milena127 milena127 не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Feb 2006
Град: София
Мнения: 2 265
По подразбиране

Стискам палци и аз! Не се притеснявай, Динев е много добър и всичко ще мине добре
Можеш да прочетеш в Дневника на една оперирана как протече операцията при мен по дни.
Да знаеш всичко минава бързо, после само удоволствието остава
Чакаме те да разказваш после!
  #15  
Стар 11th May 2006, 12:33
Venus Venus не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Mar 2006
Мнения: 50
Изпратете съобщение чрез MSN до Venus
По подразбиране

От нещата, които съм прочела за него, съдя, че е много добър специалист. Тъй като отдавна се интересувам от ринопластика, НО чакам да навърша 18 години още не съм тръгнала по консултации и нямам лични впечатления. Чета само хубави неща за Динев, но всичко е за увеличаване на бюста. Някой знае ли как се справя с моя проблем? Започнах да пиша този отговор с друг въпрос. Отворих сайта на BULAPRAS, но не видях името му да фигурира там. Знаете ли дали е член там?
  #16  
Стар 11th May 2006, 13:20
Chujdata Chujdata не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Aug 2005
Град: Varna
Мнения: 1 743
По подразбиране

Не е и не се натиска да стане. Той дава толкова големи гаранции, че няма нужда от ничия подкрепа. На мен ми каза, че ще си останем близки приятели до живот, в смисъл че по всяко време мога да го притеснявам с въпроси и посещения. И аз се възползвам
  #17  
Стар 12th May 2006, 16:58
Tedyyy Tedyyy не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Mar 2006
Мнения: 9
По подразбиране

имам още един въпрос към "тунингованите" от Динев във Вита: операцията ми започва в 1,30, според вас към колко трябва да съм там за да ме подготвят, при вас как беше?
  #18  
Стар 12th May 2006, 19:26
Chujdata Chujdata не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Aug 2005
Град: Varna
Мнения: 1 743
По подразбиране

12.45 - 13.00 ч. Подготовката представлява следното, поне при мен: Завеждат те в стаята, в която ще спиш, дават ти нощничка да се облечеш, отдолу си гола или само с памучни гащички, ама чист памук заради аргоновия скалпел. След това Динев идва, говорите си и той те снима в анфас и профил. Разчертава ти гърдите по негов си начин. След това идва анестезиолог и с него си говорите 15-20 мин. за разни минали заболявания, евентуално операции, наследствена обремененост. След това чакаш малко, идват да те вземат и те водят в операционната. Там са един куп народ, всичките големи зевзеци. Лягаш на хирургичната маса,започват да те бъзикат, докато ти слагат абоката във вената и след това изчезваш изведнъж. Преди това ти казват лека нощ. Събуждаш се, вече си облечена с нощничката, водят те до легълцето, лягаш си, натъкмяват те удобно и това е цялата процедура. Събуждаш се с издута предница. Забравих да кажа, че от влизането ти там до заспиването, се побъркваш от страх
  #19  
Стар 12th May 2006, 20:08
Amelie Amelie не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Mar 2006
Мнения: 36
Изпратете съобщение чрез ICQ до Amelie
По подразбиране

Наистина, много хубаво описание. Баш така си е

Не забравяй дотогава ГЛАДНА и ЖАДНА! Има закуска чак на сутринта. Аз бях умряла дотогава от глад. Мойта съкилийничка си носеше какво ли не

Мойта операция беше от 14 ч и отидох към 13.15. Извикаха ме веднага и имах достатъчно време да си прочета всичките бумаги, които подписах.

Кураж!
  #20  
Стар 14th May 2006, 12:27
diana1977 diana1977 не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: May 2006
Град: София
Мнения: 391
По подразбиране

Това което пише Чуждата е точно така и при мен протекаха точно така нещата.Операцията ми беше от 14ч.отидох към 13.30.От сутринта не трябва да се яде и пие нищо на мен ми се скараха даже че дъвча дъвка.Това за бельото наистина е вярно затова за по сигурно без бельо аз така направих .Отидох с памучна пижама горнището беше с копчета така е по удобно за теб и за тях.След операцията не съм имала никакви болки само едно неприятно дърпане при ставане.Имаш чувството че ще ти паднат затова си ги придържах.
Затворена тема

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Динев
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 06:09.