IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #61  
Стар 14th June 2007, 11:44
DeSIKOS DeSIKOS не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Sep 2006
Мнения: 412
По подразбиране

Радваме се за теб Бръмбаринка, дано и в последствие да се чувстваш така
Отговори с цитат
  #62  
Стар 3rd September 2007, 15:42
ADA ADA не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Mar 2007
Мнения: 44
По подразбиране

Телефоните, които са дадени за връзка с др. Ефремов не се валидни, няой знае ли нови телефони или някакъв майл за връзка. Благодаря.
Отговори с цитат
  #63  
Стар 25th March 2008, 13:17
ankristy ankristy не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Mar 2008
Град: Sofia
Мнения: 23
По подразбиране

ако някой може да каже за др.Ефремов "пуяк",значи не го е срещал.
моя приятелка си направи цици при него-съвършенни. отидох на консултация за носа /който ми беше вече след една операция като форма-чудновата, не можех и да дишам нормално заради изкривени канали/.как се реших-не знам,трудно.уж само на консултация,но този човек отхвърли всички страхове. направи ми операцията и вече 2 години всичко е ок. там,в болницата се запознах с жени с различни операции и всички бяха възхитени
Отговори с цитат
  #64  
Стар 24th April 2008, 09:40
KARAMFILKA KARAMFILKA не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Apr 2008
Мнения: 22
По подразбиране

здравейте момичета,моля ви споделете още нещо за ефремов.засега е един от вариантите ми за повдигане и уголемяване на бюст.благодаря ви предварително
Отговори с цитат
  #65  
Стар 29th July 2008, 16:52
beatris beatris не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jul 2008
Мнения: 128
По подразбиране

аз също се опитвам да получа повече инфо за ефремов.моля ви споделете още впечатления за него.
Отговори с цитат
  #66  
Стар 14th August 2008, 16:57
beatris beatris не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jul 2008
Мнения: 128
По подразбиране

нито един пациент на ефремов ли няма
Отговори с цитат
  #67  
Стар 17th August 2008, 16:43
lali lali не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Aug 2008
Мнения: 7
По подразбиране д-р ефремов

здравейте момичета!наскоро си направих операция на бюста и дълго време ми отне избора на хирург.бях се спряла на доктор ефремов но броени дни преди операцията ровейки се във най-различни форуми останах потресена.мненията за този пластичен хирург бяха или много добри или много лоши.на много места се споменаваше че той е един от най-лошите пласт.хирурзи.доста груби и неоправдани изявления прочетох.за да улесня избора ви държа да отбележа че доктор ефремов е невероятен специалист с огромен опит.той е много внимателен.останах безкрайно доволн от него и престоя ми в клиника малинов!наистина страхотен специалист!така че не обрущайте внимание на завистливите и остри езици! ...клиника малинов и доктор ефремов наистина знаят какво правят и как да го направят
Отговори с цитат
  #68  
Стар 17th August 2008, 16:49
lali lali не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Aug 2008
Мнения: 7
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от ankristy
ако някой може да каже за др.Ефремов "пуяк",значи не го е срещал.
моя приятелка си направи цици при него-съвършенни. отидох на консултация за носа /който ми беше вече след една операция като форма-чудновата, не можех и да дишам нормално заради изкривени канали/.как се реших-не знам,трудно.уж само на консултация,но този човек отхвърли всички страхове. направи ми операцията и вече 2 години всичко е ок. там,в болницата се запознах с жени с различни операции и всички бяха възхитени
и аз мога да твърдя че доктор ефремов е много внимателен и мил.обгражда пациентите си с внимание.освен това е много човечен и забавен,така че тези които твърдят че е пуяк и т.н. явно не са наясно!
Отговори с цитат
  #69  
Стар 19th August 2008, 13:09
beatris beatris не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jul 2008
Мнения: 128
По подразбиране

лали,би ли споделила повече за самата операция и импланти
п.с писах ти на л.с
най-накрая пациент на ефремов=алилуя
Отговори с цитат
  #70  
Стар 28th August 2008, 08:44
beatris beatris не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jul 2008
Мнения: 128
По подразбиране

на мен доктора ми направи много добро впечатление държа се много професионално и внимателно
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: ЕфремовquotМалиновquot
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 10:07.