IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #441  
Стар 11th November 2007, 20:57
snejinkata snejinkata не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Sep 2007
Мнения: 241
По подразбиране

Честно казано незнам дали ми е била изкривена носната преграда! Щом не ми е казал нищо доктора -занчи не! Не,не няма м такова нещо! Ама не знам по цял ден се зяпам в огледалото и все нещо си вкарвам в главата!!
Отговори с цитат
  #442  
Стар 12th November 2007, 08:48
DoItSlow DoItSlow не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jul 2007
Град: София
Мнения: 98
Изпратете съобщение чрез ICQ до DoItSlow
По подразбиране

Снежи мила как си? Говори ли с Георгиев за това, което те притеснява обади му се и му обясни. Може би той ще ти даде някакво обяснение. Нослето ти на снимките, които ми изпрати изглеждаше супер как така ти пада върха надолу?
Отговори с цитат
  #443  
Стар 12th November 2007, 09:33
KEIS KEIS не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Oct 2007
Мнения: 1 614
По подразбиране Re: .....

Ооо боже снеж ,стига бе верно обади се на Георгиев !Аз не съм ти виждала нослето но щом казвате че станало значи е така ,но иди го питай пък да не е нещо от отока ...Много съжалявам ,дано всичко е наред и не е така както казваш !
__________________
Този, който говори тържествено за истината, може да бъде също така глупав, както и този, който дрънка глупости.. http://www.vbox7.com/play:baf3b243
Отговори с цитат
  #444  
Стар 12th November 2007, 12:30
snejinkata snejinkata не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Sep 2007
Мнения: 241
По подразбиране

Вече не мога да се понасям с моя нос!! Момичета за пореден път се убеждавам, че цялата работа с комлекса от носовете, си е само в нашите глави! Просто исках веднъж за винаги да престана да мисля как да се обърна в профил,че да не изглежда носът ми дълъг, но сега пак го мисля-това е проблема! А може би и аз искам някаквъв невроятно и нереално малък нос! Засега няма да се обаждам на доктора, защотоима още време носът ми да заемя някава крайна форма-все пак са минали само 13 дена от операцията ми! Към края на месеца съм на контролен преглед и тогава ще я умуваме с доктора!!! Дано ако искам някаква корекция да ми мине по-тънко, че определено няма да мога да си позволя втори път тази цифра за ринопластика!!
Отговори с цитат
  #445  
Стар 12th November 2007, 19:34
sikka sikka не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: May 2007
Мнения: 71
По подразбиране хм хм

ех, ама и наща не е лесна..
Отговори с цитат
  #446  
Стар 14th November 2007, 21:44
ralala ralala не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Nov 2006
Мнения: 32
По подразбиране

Snejinka, наистина опитай да си изиеш притесненията от галавата. В момета е нормално всичко да се върти около наси ти. И при мен беше така, постоянно го гледах, снимах, преценявах и сравнявах. Съветът ми е - просто го приеми и между другото наистина като мине една година, дори и по - скоро и ще видите колко доволни ще сте всички. Тогава някак си нещата са узрели и в главите ни и вече се възприемаме и харесваме. Хубавото е, че комплексите, свързани с носа, изчезват, макар и не веднага.
Отговори с цитат
  #447  
Стар 14th November 2007, 23:08
Ava-ava Ava-ava не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Aug 2006
Мнения: 720
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от snejinkata
Ама не знам по цял ден се зяпам в огледалото и все нещо си вкарвам в главата!!
Аз съм същата!!!!!!!!!!

Сега съм си втълпила, че имам ръбчета на костта отстрани и ме дразнят адски, като ги понатисна, изчезват уж..Дано да се изгладят, щото иначе няма да ги изтрая и ще се наложи да ми ги доизпиляват, до перфектното....
Отговори с цитат
  #448  
Стар 16th November 2007, 17:22
snejinkata snejinkata не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Sep 2007
Мнения: 241
По подразбиране

DoItSlow къде се губиш мила??? Какво стана с новото носле как е? Махнаха ли гипса?
Отговори с цитат
  #449  
Стар 16th November 2007, 22:08
ADA ADA не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Mar 2007
Мнения: 44
По подразбиране

Ами с Айра какво става, къде се губи да разкаже как е при нея нослето?
Отговори с цитат
  #450  
Стар 17th November 2007, 12:47
Aira Aira не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Oct 2006
Град: Sofia
Мнения: 49
По подразбиране

Ее благодаря че сте се сетили за мен. По-късно през деня ще пиша и ще пусна нови снимки.
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Ринопластикаобицананоса
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 11:32.