IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #101  
Стар 21st March 2008, 20:48
ankristy ankristy не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Mar 2008
Град: Sofia
Мнения: 23
По подразбиране

абе,хора,при какви "специалисти" ходите,та си говорите такива страхотии..? аз си правя всяка година пилинг с трихлор-оцетна киселина и кожата ми е чиста,което е целта.не съм била червена,само се бели кожата,но фино,струва 150лв. като в цената влиза и овлажняващата процедура след това. на 36 години съм, правила съм си и ботокс /имам мимика и по нищо не си личи/ и изобщо съм доволна от всички процедури,но не си сменям докторката,защото има златни ръце. никои не ми дава повече от 20г. важно е специалиста,на когото се доверявате да е в час с новите технологии по света и да е наистина професионалист
Отговори с цитат
  #102  
Стар 21st March 2008, 20:58
Аватара на sibi
sibi sibi не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Dec 2007
Мнения: 2 154
По подразбиране

ankristy, коя е твоята докторка и къде работи, ако не е тайна
Отговори с цитат
  #103  
Стар 21st March 2008, 21:24
Аватара на sibi
sibi sibi не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Dec 2007
Мнения: 2 154
По подразбиране

Благодаря
Отговори с цитат
  #104  
Стар 22nd March 2008, 16:38
Аватара на The Shadow
The Shadow The Shadow не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jul 2006
Мнения: 1 420
По подразбиране

Пилинга се прави в зависимост какъв ефект се търси.
Има значение дали ще само за освежаване на кожата като цялост за избистряне на тена по-нисък % и по повърхностно се работи/, има знач. дали ще е предотвратяването на комедон кисти с чести рецидиви /по-висок % и поголяма дълбочина въпреки че при рецидиви чрез хим. пилинг просто се забавя рецидива за по-дълъг период да не рецидивира/ , при пигментации % вече е друг. и т.н. И винаги % и процедурата се определя от клиничнаата картина на кожата, като се взима в предвид вида кожа и вида фототип. И такива 70% писани по-горе не се ползват ей така на всеки.Това доста висок % да не говорим че се води почти максимум за хим. пилинг.
Отговори с цитат
  #105  
Стар 24th March 2008, 15:19
ankristy ankristy не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Mar 2008
Град: Sofia
Мнения: 23
По подразбиране

абсолютно! много е важно да се консултира човек с дерматолог /не с козметик/ и в зависимост от състоянието на кожата и проблема се препоръчва процедура. обаче е важно този дерматолог да има добра практика и качествени продукти,иначе се получават сакатлъци.. аз много държа на външния си вид и си правя пазни процедури,но досега не съм имала проблеми
Отговори с цитат
  #106  
Стар 24th March 2008, 17:37
Аватара на GUESS_F
GUESS_F GUESS_F не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jun 2007
Мнения: 145
По подразбиране

Момичета,искам да ви кажа че аз от много време се боря с проблема акне!Имах не много дълбоки белези от него освен това и широки пори и съм ходила на поне 15 процедури микродермабразио,като съм го съчетавала с лазер в болница "Вита" при Динев.Сега правя химичен пилинг и мога да кажа че дори 15-те процедури дермабразио не могат да се сравнят с ефекта на един химичен пилинг.Не знам кой какво си е правил, но в моя случай това е най - доброто.Сега след 4-тия хим. пилинг кожата ми е много изгладена и почти няма спомен за предишното състояние....Микродермабраз иото е с много , много слаб ефект,когато се цели изглаждане на кожата,дори и широките пори ги свива съвсем малко!
Отговори с цитат
  #107  
Стар 24th March 2008, 18:17
Аватара на sibi
sibi sibi не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Dec 2007
Мнения: 2 154
По подразбиране

GUESS_F, разкажи малко повече - какъв точно пилинг си прави, при кого, през колко време бяха процедурите и колко време кожата ти се белеше, такива неща
Отговори с цитат
  #108  
Стар 25th March 2008, 11:53
Аватара на GUESS_F
GUESS_F GUESS_F не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jun 2007
Мнения: 145
По подразбиране

sibi, химичния пилинг го правя в болница Токуда при д-р Денчева,много съм доволна от нея Правиме го през 7-10 дни като на следващия ден съм зачервена и зачервяването в някои участъци трае по - дълго от един ден.Следващите 3-5 дни се обелва.Предполагам всяка кожа реагира различно така че не е задължително при теб да е по същия начин.Най - добре се консултирай първо със специалист.И аз съм на мнение че е препоръчително да се прави от дерматолог а не от козметик.Сега след 4-тата процедура имам час за консултация отново при лекарката за да прецени как да продължаваме с лечението.Цената на пилинга там е 80 лв.Ако имаш някакви други въпроси питай
Отговори с цитат
  #109  
Стар 25th March 2008, 13:19
Аватара на sibi
sibi sibi не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Dec 2007
Мнения: 2 154
По подразбиране

Благодаря Химичен пилинг с каква киселина правиш?
Отговори с цитат
  #110  
Стар 26th March 2008, 12:53
stu stu не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Feb 2008
Мнения: 18
По подразбиране

Аз също ходя в момента на такива процедури. Сега е 5 или 6, ще правя 10. Слагат ми киселина -70 %. Засега съм доволна-порите ми видимо се намалиха и лицето ми се изчисти.
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Химиченпилинг
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 20:31.