IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #461  
Стар 26th March 2008, 11:10
dedektiv_p dedektiv_p не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2008
Град: София
Мнения: 1 663
По подразбиране

Леле мила при мен е същата смехория само дето съм по пижама че големия ми син заведе малкия на училище,но вчера в клиниката като ми сменяха превръзката майка ми трябваше да остане отвън и добре че попаднах на свестен хирург (Георгиев дойде по-късно)...човечеца ме съблече сложи ме да легна и после ме облече...Гледах го с влажен поглед като на крава от благодарност и в къщи не са успявали така безболезнено да ми помогнат с обличането и ставането и лягането! Много съм благодарна на човечеца за грижата!
__________________
335 сс подмускулно
  #462  
Стар 26th March 2008, 11:11
dedektiv_p dedektiv_p не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2008
Град: София
Мнения: 1 663
По подразбиране

Благодаря ти Роника надявам се че всички тук изпитват това дългоочаквано щастие и удовлетворение което изпитвам и аз!!! Целувки на всички сладурани тук!
__________________
335 сс подмускулно
  #463  
Стар 26th March 2008, 11:19
Babri Babri не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jul 2007
Мнения: 16 744
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от zhenya chavdarova
Цитирай:
Първоначално написано от Babri
Цитирай:
Първоначално написано от боряна христова
Момичета,харесвах те ли си гърдите от самото начало?Аз уж съм с кръгли импланти-следователно нали и гърдите трябва да са кръгли след операцията?А на мен ми се струва че съм с капковидни импланти,или поне имат такава форма сега гърдите ми.Вярно че днес ми е 3 ден ама..ще се оправили това нещо?
Борянка,нужни са поне няколко месеца гърдите ти да се оформят!

Моите в началото бяха твърди и не особено хубави!
Ама сега са ти жистокииииии.......
А,мацка,и твоите са страхотни-така си издула туй потниче
  #464  
Стар 26th March 2008, 12:54
stu stu не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Feb 2008
Мнения: 18
По подразбиране

Момичета кои импланти са по-добри -кръглите или анатомичните? С вторите гърдите не стоят ли по естествено? А вярно ли е, че с анатомичните рискът от проблеми е по-голям?
  #465  
Стар 26th March 2008, 13:02
dedektiv_p dedektiv_p не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2008
Град: София
Мнения: 1 663
По подразбиране

Анатомичните наподобяват в по-голяма степен естествения бюст, но зависи и какво искаш, защото пък нямат това окръгление което е доста секси при кръглите- Въпрос на личен избор. Аз съм с анатомични. Относно проблемите на никой господ да не дава такива, но май като попрочетох из форума няма значение за формата.
__________________
335 сс подмускулно
  #466  
Стар 26th March 2008, 15:38
Аватара на боряна христова
боряна христова боряна христова не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2007
Мнения: 1 091
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Babri
Цитирай:
Първоначално написано от zhenya chavdarova
Цитирай:
Първоначално написано от Babri
Цитирай:
Първоначално написано от боряна христова
Момичета,харесвах те ли си гърдите от самото начало?Аз уж съм с кръгли импланти-следователно нали и гърдите трябва да са кръгли след операцията?А на мен ми се струва че съм с капковидни импланти,или поне имат такава форма сега гърдите ми.Вярно че днес ми е 3 ден ама..ще се оправили това нещо?
Борянка,нужни са поне няколко месеца гърдите ти да се оформят!

Моите в началото бяха твърди и не особено хубави!
Ама сега са ти жистокииииии.......
А,мацка,и твоите са страхотни-така си издула туй потниче
еххх такива да бяха моите..щях бая здраво да почерпя.Това на снимката не са моите цицки.Барби на снимката много хубаво ти изглеждат гърдите,искам точно такива(кръгли с малко разтояние между тях)Дано и моите станат така.А бе момичета щях да питам сега след време наистина ли нищо не усещате ? Няма ли го това дърпане и чувството че някои е седнал отгоре ви?!?
  #467  
Стар 26th March 2008, 16:10
Babri Babri не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jul 2007
Мнения: 16 744
По подразбиране

Аз вече не усещам никакво дърпане!

Но в началото доста ми опъваше и дърпаше особено дясната гърда.
  #468  
Стар 26th March 2008, 18:11
Аватара на боряна христова
боряна христова боряна христова не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2007
Мнения: 1 091
По подразбиране

Момичета мисля че имам проблем.Едната ми гърда вибрира от време на време, вибрира от вътре някаква течност(незная как да го опиша,така го усещам,много е станно...) Моля ви кажете ми какво става...
  #469  
Стар 26th March 2008, 19:46
blanco y negro blanco y negro не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Oct 2007
Град: испания
Мнения: 1 048
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от боряна христова
Момичета мисля че имам проблем.Едната ми гърда вибрира от време на време, вибрира от вътре някаква течност(незная как да го опиша,така го усещам,много е станно...) Моля ви кажете ми какво става...
Нищо обезпокояващо според мен, тези течности ще се резорбират и ще мине това усещане.
  #470  
Стар 26th March 2008, 20:57
Аватара на doll
doll doll не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Feb 2008
Мнения: 1 412
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от боряна христова
Момичета мисля че имам проблем.Едната ми гърда вибрира от време на време, вибрира от вътре някаква течност(незная как да го опиша,така го усещам,много е станно...) Моля ви кажете ми какво става...
Не се притеснявай....и аз имах такова усещане даже и след като ми минаха болките,но сега всичко е наред.Даже имам горни дрехи с джобове и все си мислех че телефона ми звъни
Затворена тема


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Въпросикъмоперираните
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 14:55.