IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec

Върни се   Форуми > Хранителни режими > Диети


Отговори
 
Контрол над темата Начин на разглеждане
  #21  
Стар 9th May 2008, 18:54
Plam Plam не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Apr 2007
Мнения: 20
По подразбиране

Ами аз от както почнах диета качих 2 кг. .... незнам как започнах да напълнявам но край няма...
Отговори с цитат
  #22  
Стар 10th May 2008, 10:40
Аватара на Engel
Engel Engel не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Sep 2005
Мнения: 2 403
По подразбиране

Калция може да се набавя чрез хапчета по време на диетата, също и много други витамини.
purple rose Всеки си има начин за отслабване, аз на твоята диета също ще сваля благодарение на това, че не ям тестени изделия, обаче ще си умра от глад. Явно това е твоят режим. Радвай се, че си го открила!
Отговори с цитат
  #23  
Стар 10th May 2008, 12:47
ketamina ketamina не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Sep 2007
Мнения: 74
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Eleonora_81
Цитирай:
Първоначално написано от ketamina
Цитирай:
Първоначално написано от djidjito_
за първи път чувам за това вешество,но така като чета ми звучи много добре.ама това по три пъти на ден да се мажа.........не може ли по малко
[b]
Това вещество е обикновено лекарство, което се препоръчва за мускулни и ставни болки. Финалгон - продава се в аптеките. Наистина много силно загрява, дори пари, но пък се изтрайва. Разбира се, че може и един път дневно да се маже, като се комбинира с лек масаж, казах ли го?
И другото - задължително се нанася с ръкавица, защото в противен случай ужасно може да ти залюти в очите примерно.
Е, аз за себе си избрах този начин, защото нямам наистина никаква възможност за процедури и по-скъпи продукти. От евтините такива резултата е нулев.
Има само един недостатък - ако например се намажеш с него, а вечерта прекараш в леглото на приятеля си, има опасност от допира на кожите, той също да усети ефекта му. На мен вече ми се случи, затова го мажа, само ако поне 12 часа след това няма да го виждам. Тая история беше много смущаваща за мен....трябваше да обяснявам какви ги върша /b]
ketamina, искам да те попитам какви резултати имаш от Финалгона?
Освен силното загряване имаш ли наблюдения за видимо намалял целулит?
Понеже и аз за първи път чувам за мазане с Финалгон ми стана интересно, но съм малко резервирана защото не съм запозната, пък и нали е лекарство все пак, затова и питам
Значи с финалгона имам видим резултат от едноседмично приложение. Сега обаче реших да си направя една седмица почивка, през която плравя масажи с един противоцелулитен лосион на Евелин. После пак ще редувам с Финалгона. Все пак си е силно действащо лекарство. Просто се доверих на това, което един диетолог беше написал за капсациина, основната лютива съставка на чушките, която се използва в медицината. Тъй като прилагам метода сама на своя глава, реших да не прекалявам. За сега съм особено доволна, но действам умерено.
Отговори с цитат
  #24  
Стар 10th May 2008, 13:42
Аватара на maroon
maroon maroon не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: May 2007
Мнения: 62
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Plam
Ами аз от както почнах диета качих 2 кг. .... незнам как започнах да напълнявам но край няма...
и аз така - преди въобще не качвах, а сега какво стана - ям както преди (т.е. винаги съм била на лека диета - и сега също), а пък:
ноември - 43кг на ръст 164 (16.5г)
януари - 45кг
сега - 46 - 47 (17 г) вж снимката
най-гадно ми става като ми кажат, че сега съм станала "сочна" (а не суха като "скумрия")...блякссссссссс
сега пия липозан... отвратително е, ако има ефект - ще споделя
__________________
По-добре е да грешиш с всички, отколкото да бъдеш интелигентен съвсем сам.
Отговори с цитат
  #25  
Стар 10th May 2008, 16:27
Аватара на brumbrum
brumbrum brumbrum не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Feb 2008
Град: София
Мнения: 185
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от maroon
сега пия липозан... отвратително е, ако има ефект - ще споделя
за 1 месец изпих 2 опаковки (по 6 хапчета на ден), ефект - нулев
Отговори с цитат
  #26  
Стар 10th May 2008, 16:47
Аватара на maroon
maroon maroon не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: May 2007
Мнения: 62
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от brumbrum
Цитирай:
Първоначално написано от maroon
сега пия липозан... отвратително е, ако има ефект - ще споделя
за 1 месец изпих 2 опаковки (по 6 хапчета на ден), ефект - нулев
кажете ми, как се понася тази воня? засега го пия с кола лайт и запушен нос, ама осмърдява всичко наоколо - повръща ми се от тази миризма...bleh!!!
__________________
По-добре е да грешиш с всички, отколкото да бъдеш интелигентен съвсем сам.
Отговори с цитат
  #27  
Стар 10th May 2008, 19:28
Аватара на brumbrum
brumbrum brumbrum не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Feb 2008
Град: София
Мнения: 185
По подразбиране

мда много неприятно смърди.. ама аз свикнах.. не ми правеше впечатление накрая
Отговори с цитат
  #28  
Стар 10th May 2008, 22:27
Аватара на ioni
ioni ioni не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Nov 2007
Мнения: 257
По подразбиране

Искам да попитам хората,които казаха,че отслабват като спрат вечерята - през деня всичко ли си ядете,в смисъл и хляб и тн.Защото ако до 5 часа си ям нормално например и не вечерям и така отслабна ще е супер.
Отговори с цитат
  #29  
Стар 15th May 2008, 08:27
torranaga torranaga не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Mar 2008
Мнения: 23
По подразбиране

момичета,здравейте!
изключително ми е приятно,че има толкова много жени,които да се грижат за себе си и да се подържат,ама като чета тука какви чудеса правите и ми става лошо,разберете!някой се беше притеснил че беше качил 2 кг-може да сте пили повече течности или да сте поели повече сол и да се задържало в тялото си помислих,но после прочетох че момичето беше от порядъка 48кг ?!?!?!?!моля ви,едно голямо браво за усилията,но не ставайте маниачки!Не правете така че живота ви да се състой от това да бройте калории или кой нов режим на хранене да използвате и да си терорите тялото-по отношение на масажите и тренировките евала!но не скачайте от една диета на друга все едно от трън на глог!Съгласна съм,че трябва да се сменят,но внимавайте със съставките в диетата,за да не си направите беля и после цял живот да се проклинате,че сте дали толкова много,за да плащате данък хубаво тяло!И нека ви кажа още нещо НЕ използвайте хапчета,ще си скапете храносмилателната система и на 40 години,няма да можете да ядете ,ще ходите на системи да ви дават хранителни вещества.Да не говорим,че тия хапчета при едни действат при други не!И да ви кажа не зависи кой ВЕЛИК диетолог ви ги е препоръчал,защото в БГ 80 процента от така добрите специалисти са нищо друго освен шарлатанис ужасно добре платена репутация(ако оцелите 20 процента,които си разбират от работата,мога само да ви поздравя)!Едно ще ви кажа:АКО искате да се чувствате добре в кожата си се посъветвайте с някой билкар коя точно билка да пиете,НЕ за диета,а просто да си изчиствате организма-обикновено ще ви кажат да пиете 50мл на ден и то сутрин-не мирише гадно,не ви се гади от него,все едно е вода!1 път на 3 месеца направете следното 1,5 литра топла вода(преварена) и вътре 2ч.л. сол,пиите го на части през деня по малка кафена чаша и правете леки упражнения.Предупреждавам, че трябва да сте си в къщи,защото ще притичвате до тоалетната-това му е майката-не диетите,а правилен режим на хранене и редовно прочистване на организма.
пп:КОЛКОТО И ГАДНО ДА ЗВУЧИ,АКО НЯКОЙ ИЗВАДИ ВЕЩЕСТВАТА ПО СТЕНИТЕ НА ЧЕРВАТА ВИ,АКО ДО СЕГА НЕ СТЕ ПРАВИЛИ РЕДОВНО ПРЕЧИСТВАНЕ НА ОРГАНИЗМА,И ГО ПРИЕМЕТА ПРЕЗ УСТАТА СИ,МОЖЕТЕ ДА СИ НАПИШЕ ЗАВЕЩАНИЕТО-ТОКСИНИТЕ СА ТОЛКОВА СИЛНИ,ЧЕ МОГАТ ДА УБИЯТ!ПОСЛЕДВАЙТЕ СЪВЕТА МИ,МОЛЯ ВИ!
__________________
Arrogance lifestyle!
Отговори с цитат
  #30  
Стар 15th May 2008, 10:18
margarita_ilieva margarita_ilieva не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Jul 2007
Мнения: 655
По подразбиране

Благодаря ти за съвета, torranaga! Ще опитам да го направя някой ден. А солта обикновена, готварска ли трябва да бъде?
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Тяотслабнамногононеразкривашетайнатаси
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 06:08.