IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec

Върни се   Форуми > Пластична Хирургия > Ринопластика


Затворена тема
 
Контрол над темата Начин на разглеждане
  #1371  
Стар 23rd November 2011, 06:41
stu stu не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Feb 2008
Мнения: 18
По подразбиране

какво имаш предвид емико?
  #1372  
Стар 23rd November 2011, 07:53
Аватара на emiko
emiko emiko не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Oct 2008
Град: София
Мнения: 2 648
По подразбиране

stu, опитал се е да те откаже от операцията не защото има достатъчно пациенти, а защото наистина вярва, че нямаш нужда от такава...... печелбарството не му е приоритет, това го доказва и таксата срещу която оперира, непроменяна от години и три пъти по-ниска от тази на колегите му.
  #1373  
Стар 23rd November 2011, 09:57
petenceto82 petenceto82 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Mar 2009
Мнения: 5
По подразбиране Zdr.

Здравейте,отдавна ви чета, но все не се решавах да пиша, ноооо ето ме сега,благодарение на този чудесен форум и няколко мои приятелки, се оперирах при Доц. Джамбазов на 31/10/1011.. БЛАГОДАРНА съм на доцента, за неговия професионализъм , на д-р Димитров, които е един страхотен човек просто нямам думи за него и иии разбира се, на Д-р Ходжев без него накъде??

Забравих да допълня,че това ми беше втора операция...
  #1374  
Стар 23rd November 2011, 10:29
Аватара на Krissstin4enceto
Krissstin4enceto Krissstin4enceto не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Oct 2011
Мнения: 504
По подразбиране

Добре дошла, petenceto82
Надявам се,че бързо си се възстановила - разкажи за твоята операция И защо е била втора /най-вероятно първата е била много неуспешна/. Ще се радвам да пуснеш и снимки, за да видим какво е сътворил док.
  #1375  
Стар 23rd November 2011, 11:47
keery keery не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jan 2011
Мнения: 320
По подразбиране

Емико спомняш ли си на Reason , след колко време му се бяха изравнили хрущялите , аз вече съм 7 ми месец и имам голяма разлика. Търсих му мнението относно това в старите теми, но не го намерих. А си спомням , че преди 3 години някъде той го беше обсъждал.
Най-вероятно имам и калциране отдясно според последния ми разговор с Джамбазов и сега носа ми в анфас е "S" образен.
  #1376  
Стар 23rd November 2011, 14:41
Аватара на annnna
annnna annnna не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Oct 2011
Мнения: 157
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от keery Виж мнението
Емико спомняш ли си на Reason , след колко време му се бяха изравнили хрущялите , аз вече съм 7 ми месец и имам голяма разлика. Търсих му мнението относно това в старите теми, но не го намерих. А си спомням , че преди 3 години някъде той го беше обсъждал.
Най-вероятно имам и калциране отдясно според последния ми разговор с Джамбазов и сега носа ми в анфас е "S" образен.

Ух,от това ме е страх,да няма последствия... И сега 2-ра операция ще правиш така ли?
  #1377  
Стар 23rd November 2011, 15:13
Аватара на suonsan
suonsan suonsan не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Sep 2011
Мнения: 162
По подразбиране

Мили хора, ако в първите дни след операцията (до месец) носът изглежда добре, възможно ли е сред време да се проявят недостатъци, като изкривяване, калциране и увисване? Утре мисля да задам този въпрос на доктора конкретно за моя случай..
  #1378  
Стар 23rd November 2011, 16:25
Sharpy Sharpy не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Feb 2008
Мнения: 77
По подразбиране

Да,възможно е.
  #1379  
Стар 23rd November 2011, 17:03
Аватара на katerina27
katerina27 katerina27 не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: May 2011
Мнения: 82
По подразбиране

Не знам дали само на мен " кожата си губела еластичността и щяла да падне и не се получавали финни носове " ми звучи по-скоро като оправдание. Виждала съм големи и месести носове да стават малки и финни , така че това изобщо не вярвам , че не могат да се получат желаните от нас резултати. Друг е въпросът дали Джамбазов може да ги направи...защото всички знаем , че това не му е стихията.Нямам намерение да го нападам , понеже голяма част от неговите колеги не мога да се справят наполовина толкова добре , колкото него. И все пак колко жалко е , че пластичната хирургия в България е все още на някакво средновековно ниво и в крайна сметка си е чиста руска рулетка.
  #1380  
Стар 23rd November 2011, 17:29
Аватара на Rabiosa
Rabiosa Rabiosa не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Aug 2011
Град: Sofia
Мнения: 338
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от katerina27 Виж мнението
Не знам дали само на мен " кожата си губела еластичността и щяла да падне и не се получавали финни носове " ми звучи по-скоро като оправдание. Виждала съм големи и месести носове да стават малки и финни , така че това изобщо не вярвам , че не могат да се получат желаните от нас резултати. Друг е въпросът дали Джамбазов може да ги направи...защото всички знаем , че това не му е стихията.Нямам намерение да го нападам , понеже голяма част от неговите колеги не мога да се справят наполовина толкова добре , колкото него. И все пак колко жалко е , че пластичната хирургия в България е все още на някакво средновековно ниво и в крайна сметка си е чиста руска рулетка.
Абсолютно си права!!! Тук не става въпрос за Доцента, защото той се справя най-добре в България. "Носът не е пластелин, пластичните хирурзи не са магьосници"- това е най-често срещаната реплика от тях. Истината е, че резултатите, които гледам от ринопластиките по света ме карат да стигна до следния извод- пластичната хирургия в България е много назад в материала. За съжаление стигнах до този извод прекалено късно и вече няма връщане назад- ще го избутам до някъде. Да- носа ми не е лош, но взимайки предвид изходната позиция резултата трябваше да е отличен и то от раз. Факт е, че е абсолютно възможно от отвратително голям нос да стане финно малко носле (пример Claudia Lynx). И тук вече идват възможностите на хирурга и твоя собствен късмет.
Затворена тема


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: РинопластикапридоцДжамбазовчаст
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 05:15.