IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #91  
Стар 1st March 2016, 11:47
Аватара на titi1
titi1 titi1 не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Sep 2008
Мнения: 1 543
По подразбиране

Раковска как сиии?
Наред ли е всичко?

Инче Честита баба Марта на теб и всички четящо-пишещи мацки тук, много здрави да стееее
Отговори с цитат
  #92  
Стар 1st March 2016, 15:18
Аватара на G.Rakovska
G.Rakovska G.Rakovska не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Dec 2011
Мнения: 48
По подразбиране

Благодаря! Честита Баба Марта и от мен на всички, много здраве и късмет пожелавам! Добре съм, ама наглостта и алчността на тия кожодери нямат равна! Нали са естетични, ама като не стане естетиката и не пипали!
Отговори с цитат
  #93  
Стар 20th November 2016, 12:57
mimka85 mimka85 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Oct 2016
Мнения: 5
По подразбиране

Здравейте, момичета. Има ли някой, който скоро се е оперирал при Енчев , за да сподели мнение и резултати. Имам час за консултация при него за уголемяване на бюста след седмица. Ще се радвам някой да се включи.
Отговори с цитат
  #94  
Стар 20th November 2016, 20:48
Аватара на Pufpaf
Pufpaf Pufpaf не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: May 2013
Мнения: 1 257
По подразбиране

Добре е да минеш и през църквата да запалиш една свещ и да се помолиш Бог да те пази и всичко да мине добере !

Да не си го избрала него, защото си го гледала по нова тв да коментира вип брадър, за което със сигурност си е платил, той е доста добър в маркетинга, а цените са му европейско ниво !
Не ми казвай, че за това си го избрала !

Само не прави грешката ако ти станат добре гърдите да решиш да си правиш и други неща при него, много жени си изпатиха точно по този начин и това важи и за други хирурзи. За гърдите някъде бях чел, че си има отличителен стил и ги правил по издадени на вън, тоест по раздалечени една от друга. Което реално не знам дали може да се регулира, за това не знам дали мнението е достоверно.

Но със сигурност различните хирурзи си имат отличаваш стил и самото оформяне на джобовете сигурно е определящо. Освен, че работят и с различни импланти. Веднага ти давам обаче един съвет, за такива важни неща, винаги освен, че първо се прави детайлно проучване и пресяване като четеш в интеренет и мнения от познати и чак тогава избираш няколко хирурга и правиш няколко консултации и след това избираш при кой да се оперираш.

Някои правят и само една консултация, но преди това са прочели много мнения и са решили.
При всеки хирург ще има и недоволни и несполучливи операции, това е неизбежно, въпроса е кой има най-малко такива. И това също не е лесно да се разбере от форумите, но има нещо друго много важно, което никой не трябва да пропуска.

Това е отношението и особено в случаите, когато хирурга не се е справил. Там вече се вижда разликата между добрите хирурзи на които им пука за пациента и търговците, които ги интересува само и единствено печалбата. Освен това тези търговци още живеят в миналото и дори не се замислят, че интернет общуването промени играта и вече няма как нещо да остане скрито.

За това призовавам всички, които са се сблъскали с лошо отношение и некоректност да го споделят по форумите, защото това ще помогне на други хора, а също може да помогне и на тези лекари да се променят към по добро !
Отговори с цитат
  #95  
Стар 21st November 2016, 09:01
mimka85 mimka85 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Oct 2016
Мнения: 5
По подразбиране

Благодаря ти за отговора. Не съм го избрала според коментарите му във ВП . Това , което ми допада са снимките в галерията му. Да не кажа там ,че всяка 2-3 снимка ми харесва. Първоначално се спрях на ИС , но на него точно галерията му не ми харесва и т.к може би е най-най за него има много + , но и много - . Да ти кажа цените на Енчев , например са 1 идея по-ниски от ИС и нямат съществена разлика с тези на Заякова (за цици говоря) . Не мога само да намеря тези на Романски , а би ми било интересно
Отговори с цитат
  #96  
Стар 21st November 2016, 09:53
Samba Samba не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Sep 2013
Мнения: 13
По подразбиране

Мimka, бях си записала част при Енчев, но успях преди него да мина при Романски. Преди това бях чела този и други форуми в продължение на 3 години. След срещата с Романски за себе си реших, че повече няма да ходя на консултации. Избрах си лекаря. Цените при него са малко по-ниски от тези в частните клиники. За Motiva с чип ми каза цена от 6500 лв. Да знаеш само, че последния оперира в държавна болница, престоят там е 3 дни, има и дренажи, но както и самия доктор се изрази "Три дни са нищо. Издържат се и нелуксозните условия."
Отговори с цитат
  #97  
Стар 21st November 2016, 10:57
mimka85 mimka85 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Oct 2016
Мнения: 5
По подразбиране

Samba, много ти благодаря за отговора . Романски работи ли с Алерган и знаеш ли цената? И бързичко ли дават час за консултация или се чака ? Не ме притеснява , че е държавна болница. Важно е всичко да е наред
Отговори с цитат
  #98  
Стар 30th November 2016, 02:35
paolisha paolisha не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Nov 2016
Мнения: 13
По подразбиране

Здравейте, момичета. На 22 години съм и аз съм се решила на увеличаване на бюста. Една от първите трудности ги минах - да се реша психически, сега се оказва доста трудно решение при избора на хирург, бях се спряла на д-р Ильо Стоянов, но при прегледа на галерия в сайта му се поотказах, тъй като всичките гърди стоят много неестествено и разделечени една от друга. В сайта на Николай Георгиев не мога да намеря никакви снимки. За сега съм се спряла на Ангел Енчев, тъй като снимките с импланти поставени от него, които съм виждала, най-много се доближават до това, което аз искам. Но има твърде много противоречиви мнения за него. Някой да има предложения за друг хирург в София? Аз искам да си направя и отопластика в същото време, но не знам дали да се доверя на един и същ хирург и за двете процедури. А искам и двете неща да ги направя на куп, защото идвам от чужбина. Какво бихте ме посъветвали?


Някой да знае при кой хирург си е правила гърдите Елен Колева? Много добре са направени.

Последно редактирано от paolisha : 30th November 2016 на 02:38
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: АнгелЕнчев
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 05:32.