IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #3011  
Стар 9th September 2017, 11:50
Аватара на foggy
foggy foggy не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jun 2009
Мнения: 257
По подразбиране

За ноздрите се преви шев от вътрешната страна на носа. можеш да си представиш колко грозно би било, ако е от външната. И нашите хирурзи го правят, но досега не съм видяла някой с такава операция в БГ да се е сдобил със симетрични ноздри, включително и моя милост
__________________
When you reach for the stars, you may not get one, but you won't come up with a handful of mud, either
Отговори с цитат
  #3012  
Стар 11th September 2017, 21:27
Аватара на dinostargirl
dinostargirl dinostargirl не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Sep 2017
Мнения: 1
По подразбиране

Здравейте, искам да попитам дали някой от вас знае колко време не трябва да се носят слънчеви или диоптърни очила
Благодаря предварително!
Отговори с цитат
  #3013  
Стар 22nd September 2017, 04:42
Hell96 Hell96 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Apr 2017
Мнения: 9
По подразбиране

Здравейте,

С риск да стана досаден, искам да попитам дали някой има представа за цената на ринопластика при д-р Емре Илхан? Няколко човека са споменали цените в предишни страници, но знам, че цените в този бизнез се вдигат всяка година, а последния коментар на тази тема е от 2016 и смятам, че ще бъде добре да актуализираме информацията Също така, приблизително колко време е изчакващия период между първата среща с доктора и самата операция?
Отговори с цитат
  #3014  
Стар 24th September 2017, 11:28
Chocolate9 Chocolate9 не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Mar 2014
Мнения: 113
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Hell96 Виж мнението
Здравейте,

С риск да стана досаден, искам да попитам дали някой има представа за цената на ринопластика при д-р Емре Илхан? Няколко човека са споменали цените в предишни страници, но знам, че цените в този бизнез се вдигат всяка година, а последния коментар на тази тема е от 2016 и смятам, че ще бъде добре да актуализираме информацията Също така, приблизително колко време е изчакващия период между първата среща с доктора и самата операция?
Здравей, Hell96. За всякакви въпроси, свързани с д-р Илхан, както и за записване на час за консултация, можеш да се свържеш с мен на телефон 0877909255 или да изпратиш лично съобщение в българската му фейсбук страница: https://www.facebook.com/%D0%94-%D1%...8620229968209/
Отговори с цитат
  #3015  
Стар 2nd October 2017, 21:31
dessi_999 dessi_999 не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Sep 2015
Мнения: 37
По подразбиране

Здравейте на всички. Остават броени дни до срещата ни с доктор Дилбер на 6,7,8 ми октомври. Всички който искат да се запишат за консултация могат да се свържат с мен на тел.0896629990
Отговори с цитат
  #3016  
Стар 6th October 2017, 23:52
Josefine Josefine не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Oct 2017
Мнения: 54
По подразбиране

Някой да е имал увисване (удължаване) на горната устна след ринопластика (заради резициран depresor septi muscle)) и какво се случи след това - така ли си остана или се върна на мястото си и ако да след колко време. Четох че rimi е имала подобна деформация, която се била оправила след месец, но не е ясно дали мускулите са били изтръпнали или са били резицирани и след това са си възстановили функцията напълно
Отговори с цитат
  #3017  
Стар 7th October 2017, 13:43
Аватара на yoube
yoube yoube не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Sep 2011
Мнения: 149
По подразбиране

възстановява се до 4 месеца след операцията
Отговори с цитат
  #3018  
Стар 8th October 2017, 12:27
Josefine Josefine не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Oct 2017
Мнения: 54
По подразбиране

От твоите уста в Божийте уши. Защото сега не смея да се покажа пред хората - не съм излизала от нас от как се върнах от Турция. И носът ми още е запушен 11 ден, лявата ноздра не дава никакви признаци за отпушване. А нормално ли е дори стандартните спрейове за нос като ксилометазолин да не ми действат и грам - все едно не лигавицата е подпухнала, а целият ми канал е стеснен. Явно няма да бъда пощадена и ме чака дълго и мъчително възстановяване. Дано поне си е струвало ядовете и парите.
Отговори с цитат
  #3019  
Стар 8th October 2017, 13:07
sunflower21 sunflower21 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jan 2017
Мнения: 13
По подразбиране

Минаха 4 месеца от ревизията ми при д-р Емре Илхан. Когато носът ми беше на месец-два след операцията въпреки, че беше подут, изглеждаше по-добре от сега.

Поводът да се подложа на тази ревизия беше щръкнал хрущял на върха на носа вдясно и изобщо деформираният връх с времето след операцията ми при Йорданов преди няколко години. Дължината също беше проблем.

Сега, 4 месеца след ревизията и като спадна осезаемо носът, на върха вляво се очертава по-остър хрущял, който лекичко белее под кожата, а вляво е оправен онзи, който стърчеше преди операцията. Имах и малък остатък от гърбица след първата операция и се разбрахме да оправи и това, но засега не мога да преценя дали е направено. Ще се види с времето като спадне още носът.

Също така е оправил и изправил горе костта, която беше изкривена след първата операция, но сега от средата на гърба, където свършва костта носът криви видимо вляво в посока по-острия хрущял на върха. Смалени са ноздрите в сравнение с преди, скъсена е малко дължината, но не толкова обаче, колкото обеща на фотошопа, защото не ми се била прибрала достатъчно кожата. Трябваше върхът да е по-заоблен и женствен, но не е.

Първо ми беше изместена датата за операцията. Отначало се знаеше, че ще е ревизия, но на място се оказа, че ми бяха дали ден сряда, когато прави само първична. По време на първата консултация в Истанбул смени датата за четвъртък. В деня на операцията докторът закъсня. Мина да ме види и влезе да оперира едно момиче с първична операция преди моята. После мен ме вкараха в операционната в 18.00 ч. и докато се тресях от студа там, две сестри бяха толкова некадърни, че ме накичиха последователно на лявата ръка с 3 абоката (един на свивката и два около китката) като нито един от тях не вършеше работа и накрая сложиха още един на дясната, който беше ок и най-накрая ме приспаха. После един месец лявата ми ръка беше лилаво-синя.
Събудих се след час и половина и докторът го нямаше. Около 20.00 ч. вече бях в стаята напълно будна. Не го видях след операцията, нито се обади да каже как е минала. Притесних се. В болницата никой не говореше английски. Като има толкова чуждестранни пациенти, които плащат скъпо, поне да им се осигури една англоговоряща сестра за грижите през нощта в болницата. Все пак разбрах, че вечерта е имал ангажимент и затова е тръгнал веднага след операцията и не е минал да ме види. На следващия ден също не се появи заради конференцията. Следобед дойде Джансу, от която останах с добри впечатления и каза, че минала добре операцията и ме изписаха.

На първата консултация в София докторът ми беше казал, че случаят ми е сложен и ще е продължителна интервенция още повече, че ще е ревизия и ме прецени за 7200 евро. Знам, че прави първични за около два часа и половина, а моята ревизия учудващо за мен беше само час и половина.

Не седна дори за 5 минути по време на следоперативните консултации, на които ми махаше набързо тръбички и конци да ми обясни какво е правено по време на операцията ми. Дори за конците не ми каза нищо и след време се притесних като видях разни възелчета да се показват.

Колкото и пациенти да има някой доктор, които да чакат в кабинета, това не е оправдание да не обръща достатъчно внимание на всеки. На някои, които са му по-симпатични явно обръща повече внимание, на други не.

Последно редактирано от sunflower21 : 9th October 2017 на 10:30
Отговори с цитат
  #3020  
Стар 8th October 2017, 16:22
Josefine Josefine не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Oct 2017
Мнения: 54
По подразбиране

sunflower21, хубаво че ъпдейтна. Тази тема нещо замря и започвам да се безпокоя.Аз от тук се запалих да се оперирам в Турция и от тук си избрах хирург, но хората като че ли спряха да пишат - дано да е защото са свикнали с хубавите си носове и не мислят вече за тях, а не защото са разочаровани и не знаят как да си го признаят, след като обявиха турските хирурзи за магьосници и властелини на носовете. Както казах моята операция беше преди 11 дни. Поръчах си същия нос какъвто си имах фронтално, а само в профил да махне гърбица и да прибере колумела без да пипа върха. За сега изглежда, че е направил каквото искам и като изключим удължената горна устна, която ми придава уморен и старчески вид, в общи линии от огледалото ме гледа същия човек като 100 годишна старица. За сега няма да споменавам името на хирурга, но като му дойде времето и това ще се случи.

Последно редактирано от Josefine : 24th April 2018 на 08:35
Отговори с цитат
Отговори

Етикети
новобранец

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Турскихирурзи
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 11:29.